• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ניסיך שבכל עת חרבות ברזל

אחר שראיתי את השמים במוצ"ש איני מאמין לדו"צ ובעיני הוא כקול הרעם מקהיר...
מה שראית את השמים כיון שהיה יירוטים, ומערכות החץ גודלם עצום, והם כמובן נורים מתוך שטח ישראל אל מחוץ לאטמוספרה [אני לא יכול לפרט יותר.. מטעמי ביטחון... :cool: ...] לכן ראית את השמים ככה. גם אני ראיתי בשמי גוש דן טילים... בגלל שזה מערכת חץ והיא גדולה מאוד, וכן היא רחוקה בהתאם, לכן ראו את הטילילם מהרבה אזורים בארץ, כולל גושדן והמרכז...

מה שראית את השמים כיון שהיה יירוטים, ומערכות החץ גודלם עצום, והם כמובן נורים מתוך שטח ישראל אל מחוץ לאטמוספרה [אני לא יכול לפרט יותר.. מטעמי ביטחון... :cool: ...] לכן ראית את השמים ככה. גם אני ראיתי בשמי גוש דן טילים... בגלל שזה מערכת חץ והיא גדולה מאוד, וכן היא רחוקה בהתאם, לכן ראו את הטילילם מהרבה אזורים בארץ, כולל גושדן והמרכז...
החץ היה בגובה עצום כמין טבעות.
מה שאני מדבר היה בגובה נמוך מעל ראשינו.

נערך לאחרונה:
מנ"ל? וכי כבודו בקי בסוגי הטילים?
אא"כ היכן שהובא התמונה היה כתוב שזה יירוט. כצ"ל.
חשבתי קצת לאחר שכתבתי את השורה הראשונה, ועלה בלבי לדון לכף זכות, ולכן הוספתי את השורה השניה. ללמדנו כמה חשוב לדון לכף זכות ולחשוב חיובי יותר עלינו ועל הסובב אותנו. ובאמת ב"ה ראיתי שכיוונתי לדעתו הגדולה של ידידי האברך החשוב @רבינו @בנימין לוריא

אכן גם אנחנו ראינו [עוד לפני שהיו אזעקות!].
לפי מה שהבנתי היו כמה כלי לייזר מיוחדים שהשתתפו בירוטים ויש ע"ז צא"פ. אז לא אאריך.
אבל לכל הדעות והשיטות היו ניסים אדירים. ואין בעל הנס מכיר בניסו.
וכימי צאתך מארץ מצרים הראנו נפלאות!

אכן גם אנחנו ראינו [עוד לפני שהיו אזעקות!].
אמת
לפי מה שהבנתי היו כמה כלי לייזר מיוחדים שהשתתפו בירוטים ויש ע"ז צא"פ. אז לא אאריך.
אין לי עסק בנסתרות...
אבל לכל הדעות והשיטות היו ניסים אדירים. ואין בעל הנס מכיר בניסו.
ישתבח שמו.
וכימי צאתך מארץ מצרים הראנו נפלאות!
אכי"ר

אצלינו ראו מלט"ים טסים בגובה יחסית נמוך עם רעש אחיד כזה, ופתאום הם נעלמים/מושמדים בתוך עצמם בלי טיל שרודף אחריהם, ולכאורה או שזה נס גמור או לייזר.

חזור
חלק עליון