• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

סרטונים חדשים מערוצי היוטיוב 'מורשת מרן - הרב עובדיה יוסף' - 'דרך המלך - חדשות הציבור הספרדי' - פתוחים בנטפרי! - מתעדכן!

מתקפה חסרת תקדים! מרן הראש"ל רבנו יצחק יוסף שליט"א זועק בכאב עם הרב יהודה בוטבול המועמד לראשות העיר

דרמה! מתקפה חסרת תקדים!

מרן הראש"ל רבנו יצחק יוסף שליט"א זועק בכאב, בסרטון עם המועמד לראשות העיר אלעד הרב יהודה בוטבול:

"משפחת פרוש תמיד זלזלו במרן האבא, רבנו עובדיה יוסף זי"ע! דיברו אליו בחוצפה! הם מתנשאים! הבעיה שלנו זה עם הספרדים שהולכים אחריהם!!

עורו הספרדים!! כולנו למערכה על כבודו של מרן!

הירשמו כמנוי 🔔

"אני מקפיד מאד!"- זעזוע ושאט נפש מביזוי כבוד התורה באלעד! חבר המועצת הגר"ש מחפוד שליט"א במתקפה חריפה

הירשמו כמנוי 🔔
"אני מקפיד מאד!" - זעזוע מביזוי כבוד התורה באלעד!

חבר המועצת הגר"ש מחפוד בסרטון מהשעה האחרונה במתקפה חריפה:

"אני מקפיד מאד על מי שהוציא מכתב אישי שנשלח לשמחה משפחתית.
מדובר בשקר גמור!
אני הבעתי כבר את דעתי ברבים שחייבים להצביע רק לרב יהודה בוטבול לראשות העיר אלעד!
זו היתה דעתי מאז ומתמיד ולא אשנה אותה!
רק יהודה בוטבול הוא המתאים לראשות העיר ולא שום אדם אחר!

מי שמשמש במכתב אישי לצרכים פוליטיים זה שקר מוחלט!

הסוף לשקרים!!!
זקן המועצת מורינו הגאון הגדול הרב משה מאיה שליט"א עם הגאון הרב יוסף ניסן בתמיכה בתנועת ש"ס ברמת גן
לא הבנתי מה הולך כאן.
בסרטון שצורף הרב מאיה לא מדבר מילה.
לעומת זאת בסרטון הזה:
הרב מאיה אומר בקולו בצורה ברורה ביותר שאסור להצביע להם.
אבקש מההנהלה לא למחוק זאת, אלא לעשות לנו סדר במידה ואתה יודעים איזה סרטון קודם למה, ומה דעתו האמיתית.

מפעים! ראש ישיבת פורת יוסף וחבר המועצת הגאון הגדול הרב שמואל בצלאל הבטיח לרבי יהודה בוטבול שינצח

הירשמו כמנוי 🔔

מפעים ראש ישיבת פורת יוסף הגר"ש בצלאל הבטיח באופן חריג ולא כהרגלו לרבי יהודה בוטבול שהגיע למעונו לפני כשבוע להתברך שהוא ינצח ויעלה, צפו מה ענה ראש הישיבה לנכדיו מדוע חרג ממנהגו והבטיח לרבי יהודה בוטבול שיעלה.

חזור
חלק עליון