• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

סרטונים שפירסם הרב יעקב סיני באוצרות מרן

כדי לגרות את החושים, אני מפרסם סרטון שפורסם באוצרות מרן והועלה כבר מזמן. אבל הגעגוע לא פוסק...
ממי שהעלה את זה, תוכל לראות בערוץ שלו את הכול. הוא לא עשה פלייליסט, אז אם תכתוב בחיפוש בערוץ שלו את שמו של מרן, תמצא את כל הסרטונים. הכול מאוצרות מרן כפי שתראה... הוא כל פעם שמקבל בטלפון סרטון מהקבוצה שלהם, מעלה לערוץ שלו...
תעשה חסד מתי שתוכל ותעלה את הכול לכאן במקובץ, כל פעם מעט.
איך מרן היה אומר? מידי פעם בפעם, כמה שאפשר, אני לא רוצה להכביד עליו...
בהצלחה.

ממי שהעלה את זה, תוכל לראות בערוץ שלו את הכול. הוא לא עשה פלייליסט, אז אם תכתוב בחיפוש בערוץ שלו את שמו של מרן, תמצא את כל הסרטונים. הכול מאוצרות מרן כפי שתראה... הוא כל פעם שמקבל בטלפון סרטון מהקבוצה שלהם, מעלה לערוץ שלו...
תעשה חסד מתי שתוכל ותעלה את הכול לכאן במקובץ, כל פעם מעט.
איך מרן היה אומר? מידי פעם בפעם, כמה שאפשר, אני לא רוצה להכביד עליו...
לא נפתח לי בחסימה שברשותי
האם תוכל לפעול בענין
או שמאן דהו מח"ר הפרום ימציא לנו אושר ושמחה
ממראות הקודש של מרן גאון עוזנו שאליו תאות כל נפש לחזות מחזה שדי הליכות אלי מלכי בקודש

כדי לגרות את החושים, אני מפרסם סרטון שפורסם באוצרות מרן והועלה כבר מזמן. אבל הגעגוע לא פוסק...
הוידאו נחסם
🚫

בגלל שיש בו נשים - דבר שלא תואם את הכללים של נטפרי.
מצטערים.

כדי לגרות את החושים, אני מפרסם סרטון...
הוידאו נחסם
🚫
בגלל שיש בו נשים - דבר שלא תואם את הכללים של נטפרי.
הבה"ח והנעלה מבכירי הפורום הנכבד ר' אושרי רביב היקר, אולי תעבור לנטפרי, שם לא מגרים את החושים ב"ה...
עצה טובה קמ"ל מלב אוהב ודואג

הבה"ח והנעלה מבכירי הפורום הנכבד ר' אושרי רביב היקר, אולי תעבור לנטפרי, שם לא מגרים את החושים ב"ה...
עצה טובה קמ"ל מלב אוהב ודואג
איך חיכיתי להתקפה... ידעתי שאם אכתוב לגרות את החושים יחשבו דבר שלילי. חבל שחושבים כך, בפרט שמדובר על שהתכוונתי לגרות את החושים בגעגועים למרן זיע"א... לא חושים שליליים...

איך חיכיתי להתקפה... ידעתי שאם אכתוב לגרות את החושים יחשבו דבר שלילי. חבל שחושבים כך, בפרט שמדובר על שהתכוונתי לגרות את החושים בגעגועים למרן זיע"א... לא חושים שליליים...
הרב @אושרי רביב הוא תלמיד חכם גדול, וחבל באמת שחשבו בו דברים שטותיים!, הוא גברא רבה, תלמיד חכם נפלא, הזהרו בגחלתן.
מ"מ להבא עדיף לכתוב דברים יותר ברורים כדי לא לפתוח פתח למשמעות שלילית.

שתהיה בריא
דבריך הובנו מאוד, ואין כוונתי שהבעיה בעצם המשפט. רק השאלתי את המושג לענין שכתבתי.
העיקר המסר שבדבריי, שכדאי לך מאוד מאוד לעבור לנטפרי שהוא סינון טוב, שלא יפתח לך תמונות וסרטונים עם נשים.

חזור
חלק עליון