• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עזרה דחופה בקשר למרן - טלפונים דחוף כמה שיותר מהר!

אושרי רביב

Well-known member
בס"ד
שלום רב לאוהבי תורתך
אני צריך טלפונים דחופים בקשר למרן זיע"א:
הרב יששכר יונה
הרב שלמה זביחי
אברהם שלומי נהגו של מרן
ודניאל ענתבי, היה המזכיר האישי של הרב
והרב אמיר קריספל
פנחס יזדי [הוא רב? איני יודע. אשמח לפירוט מי שמכיר]
הרב אבנר כהן - אמור להיות לפי חשבון שלי בן 76
אברהם או רמי גורן - בן של הרב גורן, הוא עורך דין. כך כתוב לי...
הבן של רבי דוד משאש - בנו של רבי שלום ע"ה.
משה חבושה.
תודה רבה לכל המסייעים!!!

נראה יותר ר' ישראל מאיר יונה בן הגאון הגדול רבינו אברהם יונה - האיש שהיה ועד היום דבוק במרן זיע"א
היו 2 אחים הרב יששכר וזבולון יונה שהיו ותיקי תלמידי מרן , ואחרי פטירתו יצאה איזה הסרטה של אחד מהם יושבים בקצה של איזה אולם ומספרים זכרונות ממרן רבינו, נראה לי שהם אחים חורגים של הגה"צ ר' אברהם, ועוד אח זה הרב מאיר שדורש בבורוכוב, ואולי אני טועה ביניהם. שלחתי לרבי אושרי טלפון של הבן של ר' יששכר כמדומלי, שהוא היה פעם עוזר לנו הרבה מאוד בשיבוץ בחורים לישיבות וטרח עבורי בזה הרבה בבחורים ששלחתי אליו. ישלם ה' שכרו.

היו 2 אחים הרב יששכר וזבולון יונה שהיו ותיקי תלמידי מרן , ואחרי פטירתו יצאה איזה הסרטה של אחד מהם יושבים בקצה של איזה אולם ומספרים זכרונות ממרן רבינו, נראה לי שהם אחים חורגים של הגה"צ ר' אברהם, ועוד אח זה הרב מאיר שדורש בבורוכוב, ואולי אני טועה ביניהם. שלחתי לרבי אושרי טלפון של הבן של ר' יששכר כמדומלי, שהוא היה פעם עוזר לנו הרבה מאוד בשיבוץ בחורים לישיבות וטרח עבורי בזה הרבה בבחורים ששלחתי אליו. ישלם ה' שכרו.
לא הבנתי כלום. חכה אני אעלה הסרטה של מי שאני צריך ותגיד לי אם אתה מכיר...

שכחתי אח נוסף הרב נפתלי יונה שחיבר הרבה ספרים, והמספר שנתתי לך זה של הבן שלו
והוא רבי נפתלי בזמנו לפני הרבה שנים דיבר איתי בכיסופין גדולים על רבינו זצ"ל וכמעט שבכה

מה שאני זוכר זה שהיה אחד בשם יזדי שהיה משווק סוכריות של "רבל", והיה לו ולבניו ארגון לילדים בשם אהל יוסף.
לא ראיתי אותו שנים, אבל למיטב ידיעתי הוא עדיין חי עמו"ש, ובנו הג'ינג'י קיים באיזור מקור ברוך.

חזור
חלק עליון