• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עזרה להוצאת ספר השבת הלכה למעשה חלק ב'

שלום וברכה לכל חברי הפורום היקרים.
בס''ד בימים אלו סיימתי את כתיבת ספר השבת הלכה למעשה חלק ב', וסגרתי עם הוצאת ''צוף'' על הדפסה עימוד וכו' בעלות של 36,000 שקל.
בס''ד גדולה חלק א' זכה להצלחה מרובה מאוד וכמעט שאזל מהחנויות.
אשמח אם מישהו יודע על תורם או מי שמעוניין לתרום לספר כמובן עם הקדשה מפוארת בספר שתישאר לנצח נצחים הדבר מאוד מאוד יעזור לזרז את הוצאות הספר.
כמובן בספר מובאים כל הלכותיו שלמרן זיע''א מכל ספריו.
וכן מבנו מורינו הראשון לציון שליט''א שאף הביא כמה תשובות לספר כמו בחלק א' למי שראה.
בברכת יגדיל תורה ויאדירה וזכותו של מרן תגן עלינו אמן.
https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=7007103ניתן לתרום דרך הקישור הבא:

ניתן לפנות אלי בטלפון 0556780066
או במייל
m0556780066@gmail.com
תודה רבה.

קבצים מצורפים

• 17-18.pdf
    505.8 KB · צפיות: 9
  • השבת הלכה למעשה - חסיד.pdf
    251.8 KB · צפיות: 15
  • הסכמת הרב ברוך שרגא שליט''א.jpeg
    הסכמת הרב ברוך שרגא שליט''א.jpeg
    448.9 KB · צפיות: 11
  • הסכמת הרשל''צ.pdf
    2.5 MB · צפיות: 12
  • דוגמה 02.pdf
    95.8 KB · צפיות: 19
נערך לאחרונה:
לכל המעוניין הנה קישור למי שרוצה לתרום באשראי למען הוצאת הספר
כל תרומה תתקבל בברכה.
להקדשות נא לפנות אלי בפרטי.
נותר עוד 13,000 להשגה להגיע ליעד ב''ה.
https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=7007103

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    2.jpg
    4 MB · צפיות: 2
שלום וברכה
רציתי לשאול האם מישהו יודע מייל של תורמים למען ספרים וכדו, נותרו לי לגייס 12,000 מתוך 36,000 שקל ב''ה למען הדפסת הספר השבת הלכה למעשה ח''ב.
מי שיודע אשמח שישלח אלי. m0556780066@gmail.com
תודה מראש.
קישור לתרומה עבור הספר: https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=7007103

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    2.jpg
    4 MB · צפיות: 8
  • הסכמת הרשל''צ.pdf
    2.5 MB · צפיות: 9
תנסה את הרב צבי רייזמן מאמריקה המייל שלו הוא:

z-ryzman@aiibeauty.com

לדעתי תשלח לו את התוכן אולי הסכמה
לפעמים הוא נותן לספרי שו"ת לפעמים עה"ת
בהצלחה
תודה נסתי כבר כמה פעמים הוא כבר לא תורם, אלא לאנשים ספציפיים.

אבל למה כזה מחיר גבוה?
זה 1500 עותקים עם עימוד רב טקסט ככה שזה עולה לדף 24 שקל כפול 480 עמודים...
והפעם אני עושה את זה אצל הוצאת ''צוף'' למבינים בעניין שזה יקר אבל ברמה גבוהה.

ר' אליהו נתן משקיע ימים ולילות על ספרי קודש בזכותו אנו מוצאים ספר בקרוב (ר' אליהו נתן =הוצאת צוף)

מה זה המחיר המטורף הזה של העימוד?!
זה עימוד רב טקסט של 10 טקסטים?!
זה עושק וגניבה!!!
המעמדים הכי יקרים לא לוקחים מחיר כזה. זה ניצול ולא קשור בכלל לאיכות!!!

שלום וברכה
רציתי לשאול האם מישהו יודע מייל של תורמים למען ספרים וכדו, נותרו לי לגייס 12,000 מתוך 36,000 שקל ב''ה למען הדפסת הספר השבת הלכה למעשה ח''ב.
מי שיודע אשמח שישלח אלי. m0556780066@gmail.com
תודה מראש.
קישור לתרומה עבור הספר: https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=7007103
ראה נא מכון יביע אומר שהעלתי פה פעם צילום מס' משנת יוסף בתחילת אחד הכרכים שהוא ארגון מחול שפונים אליו דרך פקס

ראה נא מכון יביע אומר שהעלתי פה פעם צילום מס' משנת יוסף בתחילת אחד הכרכים שהוא ארגון מחול שפונים אליו דרך פקס
אני מכיר אחד שכבר ביקש מאירגון הזו, ואפי' דיבר איתם כמה פעמים, ולמרות שהספר מביא הרבה פסקים ממרן זיע"א לא קיבל שום מענה ולא עזרה, רק הבטחות, נא לברר קודם מלפרסם !

אני מכיר אחד שכבר ביקש מאירגון הזו, ואפי' דיבר איתם כמה פעמים, ולהמרות שהספר מביא הרבה פסקים ממרן זיע"א לא קיבל שום מענה ולא עזרה, רק הבטחות, נא לברר קודם מלפרסם !
בינתים לא היה נפקמ עבורי שהייתי צריך לברר
ישר כח

אני מכיר אחד שכבר ביקש מאירגון הזו, ואפי' דיבר איתם כמה פעמים, ולמרות שהספר מביא הרבה פסקים ממרן זיע"א לא קיבל שום מענה ולא עזרה, רק הבטחות, נא לברר קודם מלפרסם !
אני סומך על מה שבירר המחבר של משנת יוסף ולמה לחשוש לאחרים ולכתוב שעלי לברר קודם/

חבר שלי קיבל. וכמובן הוא נותן גם הסכמה וכו'.
עיין בספר הרימו מכשול (שהעליתי כאן) בהסכמות.

מה זה המחיר המטורף הזה של העימוד?!
זה עימוד רב טקסט של 10 טקסטים?!
זה עושק וגניבה!!!
המעמדים הכי יקרים לא לוקחים מחיר כזה. זה ניצול ולא קשור בכלל לאיכות!!!
זה כולל הכל מא' עד ת' למי שמבין בספרים, שהכי חשוב זה ההפצה וקולמוס היום הוא המפיץ...
אם יש לך מפיץ יותר טוב במחיר נורמלי אשמח שתעדכן אותי.

אחד מהם זה אני ראה נא בחלק א'....

חזור
חלק עליון