• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

פאה נכרית

זה לא נראה מודעה מאחד שכואב לו מצב הצניעות....
זה מה שהתכוונתי חזק וברוך אותי לימדו שאם מישהו מדבר על נושא מסויים יותר מידיכל היום וכל הלילה אז לפעמים זה מעניין אותו והוא חסר מי שלא מעניין אותו לא מדבר מדבר מראש
אנימ לא רוצה לדבר אבל היו מקרים שאנשים שדיברו על דברים של צניעות ודיברו בקיצוניות מידי בסוף התגלה שהם חיפו על דברים שהם עצמם לא מספיק הקפידו עלהם

מפגרים זה כמו לצעוק קללות ולומר לא לקלל

היחיד שמקלל כאן זה אתה...

המצב היום הוא קטסטרופה, ולא אומר את זה מאן דהו בפורום, אלא המון גדולי ישראל מכל החוגים והעדות כמבואר במכתב המצו"ב.
קשה לך עם מה שקורה אצלך פנימה, שה' יעזור לך אבל אל תפיל את זה על אנשים שהולכים אחרי האמת.

קבצים מצורפים

• מכתב-הרבנים-חשון-תשפד.pdf
    602.2 KB · צפיות: 17
היחיד שמקלל כאן זה אתה...

המצב היום הוא קטסטרופה, ולא אומר את זה מאן דהו בפורום, אלא המון גדולי ישראל מכל החוגים והעדות כמבואר במכתב המצו"ב.
קשה לך עם מה שקורה אצלך פנימה, שה' יעזור לך אבל אל תפיל את זה על אנשים שהולכים אחרי האמת.
אני שומע אבל סליחה נה ידידי ורעי שאני טוען שאתם כאנשים צעירים אם אתם כל היום דנים רק בזה זה מראה שהנושא מעורר אצלך עניין אם אתה חושב שפאות זה איסור מוחלט אז תעודד כיסוי ראש אבל אם אתה כל היום תוקף רק את זה אז אתה מראה שמעניין אותך כמו שהיה איזה חכם שלא נומר את שמו שתמיד היה מעורר ברבים שאדם צריך להיות קדוש עד שנתפס בקלונו וממילא התברר שכל מעשיו היו לחפות על מחשבותיו הבעיתיות ולכן אותה מודעה עם השער זה כבר דבר לא נכון

אני שומע אבל סליחה נה ידידי ורעי שאני טוען שאתם כאנשים צעירים אם אתם כל היום דנים רק בזה זה מראה שהנושא מעורר אצלך עניין אם אתה חושב שפאות זה איסור מוחלט אז תעודד כיסוי ראש אבל אם אתה כל היום תוקף רק את זה אז אתה מראה שמעניין אותך כמו שהיה איזה חכם שלא נומר את שמו שתמיד היה מעורר ברבים שאדם צריך להיות קדוש עד שנתפס בקלונו וממילא התברר שכל מעשיו היו לחפות על מחשבותיו הבעיתיות ולכן אותה מודעה עם השער זה כבר דבר לא נכון
אתה גר בחולון?

חזור
חלק עליון