• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

פידיאף להורדה? מישהו יודע?

יש כמה תוכנות PDF מצוינות, אני אשמח לשלוח לך, אך א"א לצרף קבצים.
התוכנה המובילה ביותר היא אדובי PDF בה יש אפשרויות מטורפות והיא תוכנה בתשלום,
אך יש לה גרסה מצומצמת חינמית. קישור.
הורדתי והתקנתי. אבל כשאני עושה וורד, שמר בשם, לפידיאף, זה לא נותן לי את הפידיאף שהורדתי

הורדתי והתקנתי. אבל כשאני עושה וורד, שמר בשם, לפידיאף, זה לא נותן לי את הפידיאף שהורדתי
גם כאשר התוכנה כבר מותקנת במחשב המחשב פותח PDF באמצעות התוכנה שתמיד פתחת אותה ולא משנה.
מה שאתה צריך לעשות זה שבמסמך PDF הבא שאתה פותח, במקום ללחוץ על פתח, תלחץ על פתח באמצעות, תבחר את התוכנה החדשה, ותגדיר שיפתח כך תמיד.

גם כאשר התוכנה כבר מותקנת במחשב המחשב פותח PDF באמצעות התוכנה שתמיד פתחת אותה ולא משנה.
מה שאתה צריך לעשות זה שבמסמך PDF הבא שאתה פותח, במקום ללחוץ על פתח, תלחץ על פתח באמצעות, תבחר את התוכנה החדשה, ותגדיר שיפתח כך תמיד.
מחילה, הורדתי אבל זה כתב שיש בעיה ואי אפשר להתקין. איני יודע מדוע.

מחילה, הורדתי אבל זה כתב שיש בעיה ואי אפשר להתקין. איני יודע מדוע.
אף אני איני יודע מה הבעיה, אולי תנסה את הקישור השני ששלחתי (תוכנת PDF נוספת מומלצת מאוד, אולי אפילו יותר מאדובי החינמי אני משתמש באדובי בתשלום ולדעתי זו התוכנה הטובה ביותר, אך החינמי איני יודע כמה אפשריות יש לו, לעומת הקישור השני ששלחתי)
או שנחכה לאנשי מקצוע יותר גדולים ממני שיציעו לך שליטה מרחוק וכדו'.

אף אני איני יודע מה הבעיה, אולי תנסה את הקישור השני ששלחתי (תוכנת PDF נוספת מומלצת מאוד, אולי אפילו יותר מאדובי החינמי אני משתמש באדובי בתשלום ולדעתי זו התוכנה הטובה ביותר, אך החינמי איני יודע כמה אפשריות יש לו, לעומת הקישור השני ששלחתי)
או שנחכה לאנשי מקצוע יותר גדולים ממני שיציעו לך שליטה מרחוק וכדו'.
תודה רבה. תבורך מפי עליון!
אגב, איך אתה עושה שחלק מהכתב יהיה מטושטש?

תודה רבה. תבורך מפי עליון!
אגב, איך אתה עושה שחלק מהכתב יהיה מטושטש?
אין פה אפשרות לעשות צילומי מסך אז קצת קשה להסביר,
בכל אופן בסרגל הכלים יש פעמיים סימון של 3 נקודות - אפשריות נוספות,
תלחץ על הימני, יפתח לך סרגל כלים נוסף ההגדרה השמאלית ביותר הופכת את הטקסט המסומן למטושטש.

חזור
חלק עליון