• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

צדק תחבורתי

abc123

Well-known member
מומלץ לבדוק את זכאותכם. אם העיר שלכם זכאית. ישנם ערים שזכאיות ל-50 אחוז הנחה בחופשי חודשי.
לאחר שראיתם שאתם זכאים. תעדכנו דרך קורא כרטיסים או בעמדות על הקו את הפרופיל שלכם (צריך צילום ת.ז וחשבון חשמל או ארנונה שמראה שאתם אכן גרים בעיר הזו). וזהו. יעדכנו לכם את הכרטיס ל-50 אחוז הנחה לכשתתטעינו חופשי חודשי.

ביתר עלית לא
מודיעין עלית לא
אלעד לא
בני ברק לא
השכונות החרדיות בירושלים לא
להמשיך
אתה יכול להמשיך. אני הגבתי לך כי כתבת שאין טעם. אם אתה בד' אמות שלך וחושב שאם אברך מחריש או עפולה נהנה ממשהו ועיניך צרה בו עד כדי ש"לא שווה כלשונך" זה בעיה קשה במידות.

אתה יכול להמשיך. אני הגבתי לך כי כתבת שאין טעם. אם אתה בד' אמות שלך וחושב שאם אברך מחריש או עפולה נהנה ממשהו ועיניך צרה בו עד כדי ש"לא שווה כלשונך" זה בעיה קשה במידות.
לפני שאתה מגיב ברוב חימה בדוק מה כתבתי רוב הערים החרדיות לא נכללות

סליחה על השאלה אתה דובר של מקלב
שמע אני מסיים פה את הדיון. פתחת אשכול תועלת למי שיש לו מזה תועלת. אין לך. יש לך מרמור לך תתמרמר. מה אתה רוצה ממני? אמרת אין טעם. ועל זה אני כעסתי. אין טעם למה? מי בא בכלל לדון פה אם אין טעם או יש טעם. פירסמתי ומי שרוצה שיהנה. ומי שלא שילך להתלונן.... מה הקשר לפורום?

חזור
חלק עליון