• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

רבנים לעלון של שבת

אליאב צוף

Active member
אנחנו מוציאים בס"ד עלון שבועי לשבת, עם מאמר יפה לשבת סיפורים והלכות..
רציתי לשאול את החברים האם מישהו יודע ומכיר דרך ליצור קשר עם רבנים שישלחו חומרים ולהעלות אותם גם יחד בעלון עם תמונה שלהם וכו'
וכן להתייעץ מה חוות דעתכם האם להיכנס לכיוון הזה של להכניס עוד עמודות עם רבנים,
כיון שרוב הציבור שקורא עלונים רוצים להתאוורר ולקרוא דברים המושכים את הלב וזה יכול לעשות המון זיכוי הרבים.

בעיקרון זה היה אמור להיות עלון הלכתי, אבל בגלל כמה סיבות והעיקרית התורמים.. הפכנו קצת את הסגנון והפך להיות יותר סיפורים וכו'
מוזמן לראות ייש"כ

קבצים מצורפים

• ויגש נופת צופים (3).pdf
    1.4 MB · צפיות: 41
אני לא יודע מה כוונתם שוב, בבקשה אל תכניסו לכאן את הפוליטיקות של כל הרבנים והפורומים למיניהם.
הכוונה בעלון ובשרשור היא להגדיל תורה כמה שאפשר, כמו שלמדנו ממרן זצוק"ל.
עכ"פ תודה לכל החברים היקרים שמפרגנים מחזק מאוד!
לגבי העיצוב יש"כ, יש אברך יקר יר"ש שמטרתו לחזק ולהגדיל תורה ולעזור לבני תורה, ומשתדלים גם שהתוכן עצמו יהיה מאוד מרהיב, האמת לא התכוונתי כלל להוציא שום עלון ובטח שלא לפרסם את שמי בחזית, אלא רק קובץ של הלכות בעילום שם למועדים, אבל ראיתי שפעמים שיש בעלון יותר זיכוי הרבים מאשר בספרים, הן בהתחזקות עצמה, והן מעצם התומכים במלאכה עצמה.

יש פה כמה רבנים חשובים ששלחו לי הודעות ואנשים יר"ש שרוצים לשלוח חומר בעילום שם.
אז ודאי שאני תמיד אשמח לקבל חומר הן בהלכה והן באגדה וכל מיני מעשים מחזקים למינ'. רק השאלה אם לא אכפת לכם שאשנה דברים לפי ראות עיני
ולפי הציבור הקורא..

חזור
חלק עליון