• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

רבנים שהולכים לשיטת מרן

amit26

Well-known member
אשמח לקבל שמות של רבנים(לאו דווקא רבני ערים וכו') שהולכים ופוסקים לפי מרן, בסגנון למשל - הרב אלמוג לוי שליטא ,הרב שמעון ללוש שליטא ,הרב גיא אלקנה שליטא

אשמח לקבל שמות של רבנים(לאו דווקא רבני ערים וכו') שהולכים ופוסקים לפי מרן, בסגנון למשל - הרב אלמוג לוי שליטא ,הרב שמעון ללוש שליטא ,הרב גיא אלקנה שליטא
יש כמויות עצומות!!! איך אתה רוצה בדיוק שיכתבו לך את הכל, כי רבים ועצומים הם !!!

כמו בהודעה הקודמת, יש כ"כ הרבה שיותר קל למנות מי לא כמו מרן

אגב, אשמח לדעת מי הם הר' אלמוג והר' גיא שכתבת, הר' שמעון היה כאן בפורום השניים מי הם היכן הם ומה מעשיהם

ראה כאןכאן).
אשמח לדעת מי הם הר' אלמוג
הרב אלמוג לוי תלמיד מובהק למרן שליט"א, וביודעי ומכירי קא אמינא, כמה מרן שליט"א מחבבו למאוד מאוד.
הרב יצחק אמר היום בשיעור שמסר, שהרב אלמוג לוי סיים את כל היביע אומר עד החתונה!

יש כמויות עצומות!!! איך אתה רוצה בדיוק שיכתבו לך את הכל, כי רבים ועצומים הם !!!
את המומלצים לכל הפחות :)
כמו בהודעה הקודמת, יש כ"כ הרבה שיותר קל למנות מי לא כמו מרן

אגב, אשמח לדעת מי הם הר' אלמוג והר' גיא שכתבת, הר' שמעון היה כאן בפורום השניים מי הם היכן הם ומה מעשיהם
הרב אלמוג לוי הוא תלמיד של מרן שליטא ומחבר ספר "מתורתו של מרן" ושו"ת אבני לוי" , יש באוצר. ממש כותב יפה ונעים

והרב גיא אלקנה הוא תלמיד של הרב חיים רבי שליטא, לפי מה שראיתי בשותים שלו באוצר מדובר ממש בת"ח שלא זז מפסקי מרן,כיף לקרוא

איזה 'מרן'?
החילוף שולט כאן בפורום רבות, ולא אחת הקורא נותר מסופק.
חכם עובדיה?
בנו רבי יצחק?

איזה 'מרן'?
חכם עובדיה?
בנו רבי יצחק?
היינו הך. מרן שליט"א כבר אמר שהוא צמוד לפסקיו של מרן זיע"א.
ובפשטות כוונתו למרן שליט"א ממה שציין את תלמידיו של מרן שליט"א.

איזה 'מרן'?
חכם עובדיה?
בנו רבי יצחק?
כמו שכתבו לפני,זה בדר"כ אותו דבר, התכוונתי באמת למרן שליטא אך השאלה גם לגבי תלמידי מרן האבא זצל

איפה המכתב שחתמו לרב בסיום הכהונה ברבנות הראשית?
רעיון טוב, לא חשבתי על זה
אולי כי אני בעיקר מחפש רבנים שיש להם ספרים או שיעורים לכל הפחות ב"כולל/קול הלשון" וכו' , אולי הייתי צריך לחדד את זה בתחילת השאלה

צדיקים יקרים לא נראה לי שהוא התכוון לומר שאין מי שלא הולך בדרכו ההלכתית,סה"כ ניסה להביע חיבתו למרן ואמר שיש הרבה שהולכים בדרכו..

יצא ששאלתי באשכול מי הולך בדרכו של מרן,ויש יותר תשובות מי לא 😂
אשריכם עם ישראל היקרים שיש לכם כ"כ הרבה ת"ח!

הרב בוטבול
הרב יעקב סיני
ויש עוד ת"ח שמעבירים שיעורים בהלכה בבקיאות נפלאה שאני לא יודע אם הם בגדר 'תלמידים':
הרב בנימין חותה כידוע
הרב שי עובד
הרב אסף נחום
הרב יצחק פרץ
הרב אסף בן חמו

הרב בוטבול
הרב יעקב סיני
ויש עוד ת"ח שמעבירים שיעורים בהלכה בבקיאות נפלאה שאני לא יודע אם הם בגדר 'תלמידים':
הרב בנימין חותה כידוע
הרב שי עובד
הרב אסף נחום
הרב יצחק פרץ
הרב אסף בן חמו
תשובה נפלאה!
ומכיר מקרוב כמה וכמה רבנים ברשימה

הרב שי עובד שליט"א רב עצום ונפלא! סופגים משיחותיו המון יראת שמיים.השאלה הם הוא פוסק לפי מרן?כי הוא גם יודע ובקיא הרבה בקבלה וכו'

תשובה נפלאה!
ומכיר מקרוב כמה וכמה רבנים ברשימה

הרב שי עובד שליט"א רב עצום ונפלא! סופגים משיחותיו המון יראת שמיים.השאלה הם הוא פוסק לפי מרן?כי הוא גם יודע ובקיא הרבה בקבלה וכו'
ממה שזכור לי ששמעתי משיעוריו שתמיד הציג דעות פשוט, זה אומר כך וזה כך, וכך כל מי שהזכרתי. והרווחת לשמוע שיעור בהלכה עם המקורות בצורה יסודית ברורה ובהבנה ובסוף כל אחד יבחר כמו מי לפסוק, אבל כל מי שהזכרתי גם פוסק כמו מרן זצ"ל ברוב ככל המקומות, פעמים שיוצא אחרת...
וגם הרב דוד כהן רב קהילת מזרח שמש בעל אור ההלכה.

חזור
חלק עליון