• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

שימו לב! תוצאות "מיזם פורימי מענין - באו לקחת חלק עם הכשרונות" המנצחים...

חשבתי לעשות מיזם פורימי אדיר!

מאמר שכלול בו רבים מחברי הפורום. והמאמר נכתב בצורה פורימית ומשעשעת, כמובן בצורה יפה ומכובדת. ולא ח"ו שיהיה משעשע על חשבון מישהו.

לדוגמא:
@בסיעתא דשמיא
רבוייסי שמעתי וורט יפה מ @מרן המשגיח שליט"א ששמע ברדיו מהרב @שלמה בניזרי פשט נפלא, אבל זה רק למי שהו @מרן בנשמה!
אבל למעיישה יש לחקור במת שקם לתחייה האם צריך לעשות קידושין שוב. והנה @מרן הגר"ע הררי-רפול זצ"ל אולי דן בזה למי שזוכר..
וכדו'.... אולי @יצחק כהן הי"ו יביא תמונה מהנדון שם...
בכל אופן יש לעשות לכל מאמר @מערכת בקרה לראות שכל מאמר ראוי לעלות כאן ב @מורשת מרן

עד כאן על קצה המזלג ב- @זעיר אנפין ממה שיצא לי @בסיעתא דשמיא

ולסיום ראיתי שגם לי יש מתחזה ... :) @בסייעתא דשמיא @בסיעתא דשמיא אבל למאי @נפק"מ ... הרי העיקר זה להיות ב @עומק המושג בגמרא ובהלכה

לא צריך להיות @חכם או @אויבער חוכם כדי לכתוב כזה דבר, כל אחד יכתוב מה שיוצא לו.

כמובן, אם אהבת תעשה לייק או סמיילי צוחק :)

נערך לאחרונה:
ולסיום ראיתי שגם לי יש מתחזה ... :) @בסייעתא דשמיא @בסיעתא דשמיא
ה'מתחזה' הלזה הצטרף כמה חודשים (12) לפניך...
אז לכאו' טענת המתחזה שמורה לו.

ה'מתחזה' הלזה הצטרף כמה חודשים (12) לפניך...
אז לכאו' טענת המתחזה שמורה לו.
כתבתי בבדיחותא, למה אתה לוקח את זה ברצינות...
לסיום ראיתי שגם לי יש מתחזה ... :) @בסייעתא דשמיא @בסיעתא דשמיא אבל למאי @נפק"מ ... הרי העיקר זה להיות ב @עומק המושג בגמרא ובהלכה

נערך לאחרונה:
תשמע אני מוחה ש @יצחק כהן המצחיק לא רשום!!!
הזכרתי אותך עכשיו בהתחלה
אבל למעיישה יש לחקור במת שקם לתחייה האם צריך לעשות קידושין שוב. והנה @מרן הגר"ע הררי-רפול זצ"ל אולי דן בזה למי שזוכר..
וכדו'.... אולי @יצחק כהן הי"ו יביא תמונה מהנדון שם...
רגע רגע,, @יצחק כהן ויש גם @יצחק כהן הי"ו ... אולי עוד מתחזה... :) כי הרי זה נדיר שלשניכם יש אותו שם משפחה לא נפוץ בכלל....

כמובן @הנני מוכן ומזומן לכתוב
רבוייסי, מאוחר מאוד, צריך ללכת לישון, עוד מעט ק"ש של שחרית, ו שמונ"ע וברכת כהנים בראשות @יצחק כהן הי"ו ...

כמובן עם מרן רבי @יוסף יצחק.

כמובן אם נקום מוקדם מהעיר @מודיעין

וכמובן שהשבוע זכינו להתפלל וראינו את ר' @עמר מאיר ואת ר' @יואל שבתאי ואני @פשוט עייף אז לילה טוב

כמובן @הנני מוכן ומזומן לכתוב

כמובן עם מרן רבי @יוסף יצחק.

כמובן אם נקום מוקדם מהעיר @מודיעין

וכמובן שהשבוע זכינו להתפלל וראינו את ר' @עמר מאיר ואת ר' @יואל שבתאי ואני @פשוט עייף אז לילה טוב
@חזק !!!
[אין מישהו עם המילה הזו, אז כתבתי בכל זאת להשלמת הגליון...]

@חב"ר אנ"י לכל אשר יראוך ולכן אני יביא כאן דבר, שראוי לכל @עבד ה׳ הרגילים לכנות את עצמם בר"ת @ע"ה ס"ט להתחזק בתקופה זו ב @אמונה ובטחון לדעת ש @יש השם בעולם... אשר @במאמר פיו פיו ברא שחקים.
וגם ראוי לציין לשבח את חברי הפורום הנכבדים שהוציאו ספרים @בהיקף ובעמל נרחב בש"ס ובהלכה ובאגדה.
יישר כח לרב @מורשת מרן על הפורום אשר @'מן הבאר' ההיא ישקו האברכים הרוצים להחכים בתורת מרן.
לנו הספרדים יש @דרך אחת והיא דרכו של מרן אשר @דרכיה דרכי נעם והוא @האיר פני המזרח
ולכל מי שקצת מקורר מהחורף והרוחות, מוזמן לפנות בהקדם ל @דוקטור שלוק ואם המצב מחמיר ניתן לפנות לבית החולים @הדסה הר הצופים
יה"ר שיהיו @בשורות טובות
עד כאן ממה שיצא לי @בסיעתא דשמיא
ממני @החפץ בעילום שמו

[ ניתן להעזר כאן בשמות חברי הפורום]

נערך לאחרונה:
הועבר למדור "כתר תורה".
ככה תוכלו גם לדעת איזו כתיבה דיברה ליותר אנשים, לפי מספר הלייקים.
שימו לב לכתוב דברים תורניים, שבאמת יהיה מתאים לשם "כתר תורה".
חזקו ואמצו, ופורים שמח...

הועבר למדור "כתר תורה".
ככה תוכלו גם לדעת איזו כתיבה דיברה ליותר אנשים, לפי מספר הלייקים.
שימו לב לכתוב דברים תורניים, שבאמת יהיה מתאים לשם "כתר תורה".
חזקו ואמצו, ופורים שמח...
@מורשת מרן מה זה התחרות תקשורת שכתוב בראש העמוד כאן?

@מורשת מרן מה זה התחרות תקשורת שכתוב בראש העמוד כאן?
ועכשיו (קצת) ברצינות, אולי כדאי לעשות את זה עם תחרות מי כותב מאמר הכי יפה ומשעשע... היה כזה מדור שחיפשו לו שם...
אולי זה קשור לזה
אולי @מורשת מרן או @בנימין לוריא יוכלו לענות

חזור
חלק עליון