• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

תוכנות ספרי קודש לקניה במחיר סביר (לא כמו אוצר החכמה)

תורת אמת זה חינם
יש פרויקט השו"ת בר אילן בתשלום בבסיבות 2000 ש"ח בהמשך החורף יש בדר"כ מבצעים לפני שמעודכנת גירסא חדשה
ויש אוצרות התורה שהמחיר נע 1000 -2000 תלוי במה שתרצה לקנות
ויש אתר ויקיטקסט שיש בו הרבה ספרים, אולי יש עוד אתרים אינני מכיר

יש את תורת אמת רק שיש שם מעט
בר אילן בזמנו קניתי במחיר יחסית סביר. 1200 או משהו וגם קיבלנו קופון לבית מלון על סך 400 שקל משהו כזה.
השידרוגים גם יחסית זולים, ובפרט שאפשר לשדרג כמה אחרי כמה גירסאות.
תורת אמת תוספת מצויינת. אבל כעת הם משקיעים מאמצים יותר בספרי בסיס, לכן פחות תמצא קונטרסים וספרי מחברי זמנינו יותר מידיי.

ממליץ מאד על אתר "על התורה". יש שם כמעט את כל פירושי הראשונים והאחרונים (עד המלבי"ם) על התנ"ך ברמה מאד גבוהה של הגהה. אמנם עדיין חסרים הרבה ספרי ראשונים בשאר תחומים, אבל הם מעדכנים את התוכן כל הזמן בעוד ספרים.
כעת הם עובדים גם על ספרות הגאונים, שזה תחום רחב מאד, אבל לא מוכר דיו.

ממליץ מאד על אתר "על התורה". יש שם כמעט את כל פירושי הראשונים והאחרונים (עד המלבי"ם) על התנ"ך ברמה מאד גבוהה של הגהה. אמנם עדיין חסרים הרבה ספרי ראשונים בשאר תחומים, אבל הם מעדכנים את התוכן כל הזמן בעוד ספרים.
כעת הם עובדים גם על ספרות הגאונים, שזה תחום רחב מאד, אבל לא מוכר דיו.
חסום בנטפרי...

(אגב, הוא שאל על תוכנה לא על אתר)

חסום בנטפרי...
לי יש אתרוג וזה פתוח
ולבן שלי יש נטפרי וגם אצלו זה פתוח

(אגב, הוא שאל על תוכנה לא על אתר)
אם הוא לא רוצה להוציא ממון רב, אז האתר הזה בשילוב תורת אמת וכד' הוא פתרון טוב

יש תוכנת היברו בוקס תוכנה מצוינת יש שם אלפי ספרים [ואף ספרים שאין באוצר החכמה]
ממש נחמדה יש לי אותה [בנוסף לאוצר] אך שם צריך להוריד הספר פי די אף
יש להם גם אתר כדי שתבין איך זה עובד
אם תרצה את התוכנה אני מאמין שיש שיוכלו להעביר לך את התוכנה לארדסיק
אם לא תמצא תוכל לפנות אלי [אך אצלי התוכנה חסר לה איזה חלק ולכן אצלי אין תוכנת חיפוש]
בהצלחה

חזור
חלק עליון