• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

תמונות של גדולי הדור שליט"א ברוב ענונתם

מורינו עמוד ההנהגה הגאון הגדול רבי משה מאיה שליט"א -ותיק חברי מועצת חכמי התורה בקנית בסופר "אושר עד"
1695898021748-png.12276

יכול להיות שהוא רצה לעקוב אם תלמידיו יוצאים חלילה שלא בשעת הסדרים כידוע שהוא מאד קפדן בזה.

ראשית אני העלתי את זה לכאן לפורום (בהסכמת המצלם הנ"ל.

וגם איני יודע מה פשר הדבר שהרב @ליאב סעדון מעלה את זה שוב, יש שירשור לדבר הנ"ל. ולכן אין צורך לעלות שוב.

ב. אני הייתי נוכח בצילום הנ"ל. (כאן המקום להודות לידידי הצלם המוכשר ר' ידידיה מ. חבל שהוא לא כאן בפורום)
והיה כינוס בבית הכנסת היזדים ולאחר מכן הרב עלה לתחנה שביחזקאל יש עוד תמונה שבה הרב מסתכל למעלה לראות מתי מגיע אוטובוס.
באגב היה לרב עדיין ניקובים ברב- קו לא ערך צבור.

מה עוד אני זוכר.........

ועוד יש לי תמונה של הרב אלבז קונה ירקות. (לא ידוע מי צילם)

ר' אברהם טופיק מחכמי פורת יוסף בחנות ועוד ועוד.

ר' אברהם יונה קונה חלב וגבינה בסופר ליד ביתו
גם ר' יצחק כהן מלפני כמה שנים ועד.

ראשית אני העלתי את זה לכאן לפורום (בהסכמת המצלם הנ"ל.

וגם איני יודע מה פשר הדבר שהרב @ליאב סעדון מעלה את זה שוב, יש שירשור לדבר הנ"ל. ולכן אין צורך לעלות שוב.

ב. אני הייתי נוכח בצילום הנ"ל. (כאן המקום להודות לידידי הצלם המוכשר ר' ידידיה מ. חבל שהוא לא כאן בפורום)
והיה כינוס בבית הכנסת היזדים ולאחר מכן הרב עלה לתחנה שביחזקאל יש עוד תמונה שבה הרב מסתכל למעלה לראות מתי מגיע אוטובוס.
באגב היה לרב עדיין ניקובים ברב- קו לא ערך צבור.

מה עוד אני זוכר.........
אני רראיתי הנ"ל בפרום כבר
ואני רצתי לעשות פרום מיוחד שיראו את ענות של חכמי הספרדים (וכן האשכנזים אלא שלא מצאתי)
לכן פיצלתי

ועוד יש לי תמונה של הרב אלבז קונה ירקות. (לא ידוע מי צילם)

ר' אברהם טופיק מחכמי פורת יוסף בחנות ועוד ועוד.

ר' אברהם יונה קונה חלב וגבינה בסופר ליד ביתו
גם ר' יצחק כהן מלפני כמה שנים ועד.
תעלה כאן

תכף יעלו תמונה של מרן רה"י רבינו הגדול רבי @MMH שליט"א -חבר מועצת פרום מורשת מרן שוטף כלים
אנו מחכים שמישהו שיש באמתחתו התמונות הנ"ל שיעלה

חזור
חלק עליון