• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

תמונות של הרב דוד שמידל בביקור אצל מרן זיע"א מישהו יכול להעלות?

זה נכון!
אמור להיות לי את התמונות המבוקשות, אבל אין לי עסק עם משטרת ישראל, תעשה שינוי השם ונדבר איתך.

נו, ברצינות, אל תתייחסו לשם שבחרתי כשהייתי עוד במשטרה, כיום אני רק במילואים...
@יצחק משען אני חייייב ת'תמונה המלאה, תודה מראש.

פעם מישהו סיפר לי שכשישבו הרב שמידל ומרן אצל נשיא מצרים טען הנשיא למרן שגם בארץ חופרים קברים ומדוע שם לא עוצרים
מרן בחכמתו הידועה לא התבלבל וענה מיד, עזוב! הם אשכנזים, אנחנו הרי כן מאמינים וכו', והנשיא נהנה מזה מאוד וזה גרם שהכל הלך יותר בקלות עד שאתרא קדישא הצילו את כל הבית העלמין,
אפשר לברר אצל מי שידוע פרטים יותר מדוייקים, כגון אצל רבי אריה דרעי וכדו'
נראה לי שיש גם תמונה איך שהרב שמידל מנחם את מרן בפטירת בנו ר' יעקב

פעם מישהו סיפר לי שכשישבו הרב שמידל ומרן אצל נשיא מצרים טען הנשיא למרן שגם בארץ חופרים קברים ומדוע שם לא עוצרים
מרן בחכמתו הידועה לא התבלבל וענה מיד, עזוב! הם אשכנזים, אנחנו הרי כן מאמינים וכו', והנשיא נהנה מזה מאוד וזה גרם שהכל הלך יותר בקלות עד שאתרא קדישא הצילו את כל הבית העלמין,

כמדו' ששמעתי פעם ממנו שליט"א,
כמו"כ אשמח אם תעלה את התמונה שלו בניחום אבלים אצל מרן זיע"א, תודה ותזכו למצוות!

אתמול מרן חכם יצחק סיפר את זה בשיעור. הוא רמז שמרן הסתכל וראה שהיה איתו רק אחד העסקנים שלנו שזה דרעי, לאפוקי מהרב שמידל שלא נכח בפגישה הזו.

חזור
חלק עליון