תפילות הגאון הצדיק רבי יהודה דרעי אושפז בבית החולים במצב קשה

כצ"ל: בנו של הרב, יעקב

כצ"ל: בנו הצעיר של הרב יהודה דרעי, ששמו יעקב ישראל, ובלע"ז יענקי.

סליחה שאני מתערב, אבל פיסוק ותחביר ראוי יסביר הכל היטב.
בנו הצעיר של הרב יהודה דרעי, שנקרא יעקב ישראל.
דקדוקי עניות

בע''ה ב''ה.
הגאון הרב יהודה רפאל דרעי אמור לעבור מחר בשעה 10:00 12:00 פרוצדורה רפואית מאוד חשובה. לכן מבקשים במשפחה שכולם יתפללו ולקרוע שערי שמים ובפרט אם אפשר בשעות הללו בכוללים להיות בתענית דיבור לרפואת הרב רפאל יהודה בן אסתר (קולדצקי)

טעית במקום ו' ב-י', עתה אכן 'צודק' שאינני צדיק, אלא המשתדל להגיע לאותו מדריגה נשגבה
ראשית ברוך הבא
אם אני לא טועה, זמן רב כבר אני בפורום נכבד זה, רק כמו שכתב הר' שילה אפרהימי, רק פשוט שלא כתבתי
שנית כאן אין שאלות רק תפילות
התכוונתי לשאול בן כמה הבחור הנ"ל בנו של הרב לרפו"ש, ולא הרב בעצמו, שיהיה בריא עמו"ש.

בשורות טובות: רבה של באר שבע, הגאון הרב יהודה דרעי עבר בהצלחה את הפרוצדורה הרפואית שנועדה לחזק את גופו לקראת הפעולה המשמעותית יותר שהרב אמור לעבור מחר והיא ניתוקו בהדרגה ממכונות ההחייאה. רופאיו מעידים שהם רואים בחוש את כח התפילה. שמו לתפילה: הרב רפאל יהודה בן אסתר שליט"א​

בשורות טובות: רבה של באר שבע, הגאון הרב יהודה דרעי עבר בהצלחה את הפרוצדורה הרפואית שנועדה לחזק את גופו לקראת הפעולה המשמעותית יותר שהרב אמור לעבור מחר והיא ניתוקו בהדרגה ממכונות ההחייאה. רופאיו מעידים שהם רואים בחוש את כח התפילה. שמו לתפילה: הרב רפאל יהודה בן אסתר שליט"א
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו
בשורה משמחת מאד מאד!!
אי"ה שימשיך לחיות איתנו עוד רבות בשנים מתוך בריאות איתנה וימשיך בדרכו הנפלאה לזכות את הרבים ולהרביץ תורה בישראל

בשורות טובות: רבה של באר שבע, הגאון הרב יהודה דרעי עבר בהצלחה את הפרוצדורה הרפואית שנועדה לחזק את גופו לקראת הפעולה המשמעותית יותר שהרב אמור לעבור מחר והיא ניתוקו בהדרגה ממכונות ההחייאה. רופאיו מעידים שהם רואים בחוש את כח התפילה. שמו לתפילה: הרב רפאל יהודה בן אסתר שליט"א​
שמחת מאוד
הודו להשי"ת

כולנו בע"ה צריכים להוסיף ולהתפלל מעומקא דלבא ממש ממש לפני השי"ת
שירפאהו רפואה שלימה ואיתנה מן השמים ושיזכה לחיים טובים וארוכים מלאים הרבצת תורה וכבוד שמים

חזור
חלק עליון