• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

תפילות - הגאון הרב בעדני שליט"א

כעת אמר לי אחד מבני משפחתו הקרובים בזה"ל "אין ממצא וודאי ,יש חשש , ביום ראשון נדע, תתפללו"
אני מבין שכעת כבר יודעים וכבר פורסם.
בשבת באו אליי כמה וכמה אנשים ושאלו אם אני יודע ואם יש לי עוד פרטים על מה שיש לרב וכו'.

זקן מועצת חכמי התורה מרן ׳פאר הדור׳ הגאון רבי שמעון בעדני, בן ה-94, פונה במהלך השבת לבית החולים לאחר שלא חש בטוב.

ל׳חדשות JDN׳ נודע כי הוחלט על פינויו של הרב לבית החולים לאחר שהסטורציה ירדה ומרן סבל מקשיי נשימה.

יצוין כי מצבו של הרב, שמאושפז בבית החולים מעייני הישועה בעיר בני ברק, יציב והוא נמצא בהכרה מלאה.

בבית הרב מספרים ל׳חדשות JDN׳ כי בערב שבת הרב עדיין היה במיטבו ואף קיבל את ארבעת המינים, ודן עם מקורבים ותלמידים בעניינים העומדים על הפרק.

הציבור נקרא להתפלל ולעורר רחמי שמיים לרפואת הגאון רבי שמעון בן חביבה בתוך שאר חולי עמו ישראל.

זקן מועצת חכמי התורה מרן ׳פאר הדור׳ הגאון רבי שמעון בעדני, בן ה-94, פונה במהלך השבת לבית החולים לאחר שלא חש בטוב.

ל׳חדשות JDN׳ נודע כי הוחלט על פינויו של הרב לבית החולים לאחר שהסטורציה ירדה ומרן סבל מקשיי נשימה.

יצוין כי מצבו של הרב, שמאושפז בבית החולים מעייני הישועה בעיר בני ברק, יציב והוא נמצא בהכרה מלאה.

בבית הרב מספרים ל׳חדשות JDN׳ כי בערב שבת הרב עדיין היה במיטבו ואף קיבל את ארבעת המינים, ודן עם מקורבים ותלמידים בעניינים העומדים על הפרק.

הציבור נקרא להתפלל ולעורר רחמי שמיים לרפואת הגאון רבי שמעון בן חביבה בתוך שאר חולי עמו ישראל.
דלקת ריאות.
רפו"ש במהרה בתושח"י

האם מישהו יודע אם יש בידיעה זו מן האמת? פרסמו בכמה מקומות:

קרעו שערי שמים. הידרדרות חמורה כעת במצבו של הגאון רבי שמעון בעדני זקן חברי מועצת חכמי התורה. רבי שמעון בן חביבה

דרעי עלה לפני כמה דקות לקול ברמה לתוכנית של קפטן ואמר להפסיק את כל השמחת חג ולהגיד פרק תהילים
יו״ר ש״ס אריה דרעי לניר קפטן ב׳קול ברמה׳ על מצבו של זקן מועצת חכמי התורה הגר״ש בעדני - ״יש הידרדרות במצבו. אחרי שהיה שיפור בימים האחרונים, הלילה והבוקר יש הידרדרות. הייתי אצלו אתמול בערב והוא ממש זקוק לתפילות שלנו. עם ישראל חייב להתפלל, הדור זקוק לו. הוא מגן על הדור. לכן יחד עם שמחת החג צריך לעצור הכל ולקרוא פרקי תהילים לרפואתו״.

חזור
חלק עליון