• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

ילקוט טהרה החדש

ב"ה
הרגע קיבלתי את הספר 'ילקוט הטהרה' זכות רבה ועצומה וממש התמלא הבית כולו לאורה.
נברך את מרן שליט"א דלא יעדי מינן זיוה ויקריה בבריאות גופא ונהורא מעליא וינהיגנו עד ביאת גוא"צ מתוך שלוה ונחת ויישוב הדעת אריכות ימים ושנים.
כה לחי!

גם אני הצעיר לא נחתי עד שהגיע הספר לידי ולמדתי בו בשקיקה ובהנאה גדולה ומצאתי בו חידושים רבים ונפלאים וכמה דברים חדשים דבר דבור על אופניו. אשרינו שזכינו.

נא לדון בזה רק בקבוצה הסגורה
בלי נדר אני בשבת ישתדל לאסוף כמה נקודות מעניינות וחדשות מהספר ויעלה לקבוצה הסגורה
ביקרתי היום בבית הוראה וראיתי כמה רבנים יושבים ומעיינים בהתלהבות בספר ומפלפלים בדבריו, וממש שמחה גדולה היתה לי לראות מחזה זה

קיבלתי הודעה מהנהג שלעת עתה תמו כל הספרים ונשלח לדפוס הדפסה חדשה! שיגיע עוד שבוע אולי. לכן מי שיכול למהר לקנות יחוש ואל יחוס על כספו כי מי יודע מתי יוכל לקנות שוב.
כבר שלשום כשאני הייתי אמור לקבל את הספרים נאמר לי שנגמר. ב"ה הצלחנו להשיג בסוף עוד ספרים, אבל משמע שכל אלפי הספרים שהודפסו נגמרו ממש מהר. אני מקווה שעכשיו ידעו להדפיס כמות כפולה ומשולשת...

קיבלתי הודעה מהנהג שלעת עתה תמו כל הספרים ונשלח לדפוס הדפסה חדשה! שיגיע עוד שבוע אולי. לכן מי שיכול למהר לקנות יחוש ואל יחוס על כספו כי מי יודע מתי יוכל לקנות שוב.
אין צורך להלחיץ, ולבזבז ממונם של עמלי התורה לחינם, בעז"ה יגיע באותו מחיר, תוך זמן קצר.

אין צורך להלחיץ, ולבזבז ממונם של עמלי התורה לחינם, בעז"ה יגיע באותו מחיר, תוך זמן קצר.
אה"נ, וודאי שבאותו מחיר (למרות שראיתי שמוכרים בכמה וכמה מחירים...) אבל מי שאינו רוצה לחכות עוד שבוע עד שיודפס שוב, יזדרז לקנות.

חזור
חלק עליון