• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ילקוט טהרה החדש

נפשי בשאלתי הערה חשובה מאוד שיכולה להועיל ביותר לכל ההוגים בספרא קדישא הדין שיעשו אינדקס מסודר לפי א-ב לכל הנושאים המרובים שבספר, בפרט שיש נושאים שחוזרים על עצמם בכמה מקומות והמפתח הנ''ל יוכל להועיל מאוד מאוד

נפשי בשאלתי הערה חשובה מאוד שיכולה להועיל ביותר לכל ההוגים בספרא קדישא הדין שיעשו אינדקס מסודר לפי א-ב לכל הנושאים המרובים שבספר, בפרט שיש נושאים שחוזרים על עצמם בכמה מקומות והמפתח הנ''ל יוכל להועיל מאוד מאוד
הרב @מורשת מרן שליט"א בכבודו ובעצמו התחיל לערוך את האינדקס [יחד עם עוד כמה אברכים צדיקים] עוד בשביל המהדורה הראשונה שיצאה.
אבל מרן החכם שליט"א, ביקש למהר את ההדפסה בשביל איזה ענין חשוב שלא אוכל לפורטו. ועל כן במהדורה זו אין אינדקס, אבל הוא מוכן ומזומן למהדורה הבאה אי"ה.

הרב @מורשת מרן שליט"א בכבודו ובעצמו התחיל לערוך את האינדקס [יחד עם עוד כמה אברכים צדיקים] עוד בשביל המהדורה הראשונה שיצאה.
אבל מרן החכם שליט"א, ביקש למהר את ההדפסה בשביל איזה ענין חשוב שלא אוכל לפורטו. ועל כן במהדורה זו אין אינדקס, אבל הוא מוכן ומזומן למהדורה הבאה אי"ה.
יש תוכנה מיוחדת שעושה את האינדקס בצורה מסודרת ומקצועית. זה חברה מסוימת שמטפלת בזה [שהם עושים להלכה ברורה ועוד הרבה. והציעו לי לעבוד איתם וראיתי איך התוכנה מסדרת הכל יפה ונוח]. אם תרצו אני יש לי את הטלפון של האחראי שם.

נערך לאחרונה:
חזור
חלק עליון