• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

יש"כ גדול לאגודת ישראל!

מדבר בלי לחשוב ! נראה לך שבגלל אגודת ישראל התקשורת מסיתה??? גם בלי זה היא הסיתה כבר על עצם העלת שכר המילגות של הדתות ! מה נראה לך שצריך לספור אותם??? וכשהיו מוכנים להביא 53 מילארד שקלים לערבים איפה היו כל התקשורת וההפגנות של השמאל????
מה שניידו הכספים, לא מענין אותי,העיקר שלאברכי כולל בסוף מקבלים כסף

הבעיה שקיבלנו גלי הסתה נוראיים על כלום, על 0 ש"ח שנוסף לתקציב הישיבות.
בסך הכל ניוד של כספים בתוך תקציב הישיבות, במחיר יקר מאוד.
את אותו תהליך יכלו לעשות בשקט בשקט בהמשך בוועדת הכספים.
ומה לעשות שהציבור הכללי מוסת על ידי התקשורת, כאילו חלילה אנחנו סחטנים וגזלנים.

ובאותה מידה התקציב של השר לענייני ירושלים להאכלת חסידויות בחג השבועות, התפור בקריטריונים לקהילות ספציפיות, והנה אכלנו את הדגים הסרוחים וגורשנו מהעיר... גם הרעישו על כך שמים וארץ, וגם אין תקציב.

דברים מעין אלו צריכים להעשות בשום שכל ובתבונה, אם יוצאים למאבק, ובסופו מגדילים את התקציב ניחא, אבל אם יוצאים למאבק ובסופו של דבר קיבלנו רק מאבק והסתה, אז מה הרווחנו?

תגידו מאיפה אתם משיגים כזו מומחיות בכל הנידונים האלו? אני בכלל לא מבין ולא רוצה להבין מה זה כל הקשקושים האלה שטוחנים במוח רפורמה וארנונה תקציב ותחשיב ותקריב
אני משתדל לא לשמוע ולא לקרוא בכלל תקשורת, הם לא יקבעו לי את המצב רוח הקבוצת משועממים האלה שכל היום עושים סקרים מה היה קורה אם היה עכשיו בחירות... נפלו על הראש נגמר להם הדיבורים

תגידו מאיפה אתם משיגים כזו מומחיות בכל הנידונים האלו? אני בכלל לא מבין ולא רוצה להבין מה זה כל הקשקושים האלה שטוחנים במוח רפורמה וארנונה תקציב ותחשיב ותקריב
אני משתדל לא לשמוע ולא לקרוא בכלל תקשורת, הם לא יקבעו לי את המצב רוח הקבוצת משועממים האלה שכל היום עושים סקרים מה היה קורה אם היה עכשיו בחירות... נפלו על הראש נגמר להם הדיבורים
כנראה הושפעת משלטון החונטה בארגנטינה...

מדבר בלי לחשוב ! נראה לך שבגלל אגודת ישראל התקשורת מסיתה??? גם בלי זה היא הסיתה כבר על עצם העלת שכר המילגות של הדתות ! מה נראה לך שצריך לספור אותם??? וכשהיו מוכנים להביא 53 מילארד שקלים לערבים איפה היו כל התקשורת וההפגנות של השמאל????
מה שניידו הכספים, לא מענין אותי,העיקר שלאברכי כולל בסוף מקבלים כסף
מצורף בזה מש"כ בנש"ק יעקב רבלין20230525_023005.jpg20230525_023033.jpg

@פשוט מה כ"כ מלחיץ ומפריע לכבודו בגלי ההסתה האילו???
אני מתעסק קצת בתחום של קירוב, המון העם לצערנו מושפע מאוד מהתקשורת, ורואים את תוצאות ההסתה בשטח בצורה ברורה מאוד.
כשאנו מצטיירים כשודדי הקופה הציבורית חלילה, וכנטל על הכלכלה במדינה, אוטומטית כוחנו מוגבל, ובמקום קירוב נוצר ריחוק.
את מי הם מעניינים בדיוק?
אותי. כנ"ל.
מה גם שמנסיון העבר כשאנחנו מצליחים יותר מדי אז בקדנציה שלאחריה בד"כ אנחנו משלמים על כך בריבית דריבית.
פרטים אצל ח"כ לשעבר שמואל הלפרט.

חזור
חלק עליון