• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

הרב יצחק יוסף שר?

מו"ר יודע כמה פיוטים כמו אנא יא חביבי לבי יקו לך, וכן אלי בא זמן ועוד, ובהיותו בצפון באירוע פרטי ביקש שישוררו לפניו אבל לא הסכים לקחת סולו...
מלבד זה בביתו הוא משורר שירים חסידים אבל רק בזמנים שא"א להקליט

מו"ר יודע כמה פיוטים כמו אנא יא חביבי לבי יקו לך, וכן אלי בא זמן ועוד, ובהיותו בצפון באירוע פרטי ביקש שישוררו לפניו אבל לא הסכים לקחת סולו...
מלבד זה בביתו הוא משורר שירים חסידים אבל רק בזמנים שא"א להקליט
אכן, לא רק חסידיים...

אגב רבותי. תעצרו לרגע ותגידו עכשיו מזמור לתודה לקב"ה על שזכינו בדורנו למרן שליט"א. ונבקש גם על העתיד שהקב"ה ימשיך לזכות אותנו להיות מאורו הגדול מתוך בריאות וכל טוב למרן ולנו.

רק ישב באיזה סירה וכבר הספיקו להסיר התמונות.
כעת ראיתי שהסירו.
ולא ידעתי למה.
הראש"ל שליט"א חוץ מכל פועליו הרבים, הוא גם איש משפחה, וגם למשפחתו הי"ו מגיע מעט זמן איכות עם האבא/סבא.
אז מה גריעותא בכך שעלה עם משפחתו לשוט בסירה? בעיני זה דבר מאוד אנושי ומאוד יפה.

כעת ראיתי שהסירו.
ולא ידעתי למה.
הראש"ל שליט"א חוץ מכל פועליו הרבים, הוא גם איש משפחה, וגם למשפחתו הי"ו מגיע מעט זמן איכות עם האבא/סבא.
אז מה גריעותא בכך שעלה עם משפחתו לשוט בסירה? בעיני זה דבר מאוד אנושי ומאוד יפה.
מאד אנושי ויפה למשפחה. זה לא אמור להתפרסם ציבורית.
קצת פרטיות...

אכן...
כוונתי היתה לטיול עצמו. לענ"ד אין זה מכובד.
אני במחילה סבור אחרת, וכמו שהביאו פה באיזה מקומן תמונות של חכם פלוני עושה קניות במכולת, ואדרבא, אפשר להראות ולראות סולמות מוצבים ארצה וראשיהם מגיע השמימה...
אבל כמובן שכת"ר בעל הבית, ברצותו יקרב וברצותו ירחק.

אני במחילה סבור אחרת, וכמו שהביאו פה באיזה מקומן תמונות של חכם פלוני עושה קניות במכולת, ואדרבא, אפשר להראות ולראות סולמות מוצבים ארצה וראשיהם מגיע השמימה...
אבל כמובן שכת"ר בעל הבית, ברצותו יקרב וברצותו ירחק.
הראיה שלך נכונה, אבל אני חושב שאין רצונו של מרן שליט"א שזה יפורסם.
ומעשה שהיה לפני כמה שנים, שהלך עם משפחתו לטיול בגן החיות, ונצמד אליהם אדם אחד שצילם אותו כל הזמן, ובנו של מרן שליט"א ביקש ממנו להפסיק לצלם כי זהו טיול משפחתי וכו', והלה סירב והמשיך בצילום. וכשראה כך מרן שליט"א הרים את עיניו והסתכל בו, ולפתע נשרפה המצלמה (אם זכורני היה זה "פילים" בזמנו). ויהי לפלא.
כן שמעתי מבנו בעל המעשה.

ומעשה שהיה לפני כמה שנים, שהלך עם משפחתו לטיול בגן החיות, ונצמד אליהם אדם אחד שצילם אותו כל הזמן, ובנו של מרן שליט"א ביקש ממנו להפסיק לצלם כי זהו טיול משפחתי וכו', והלה סירב והמשיך בצילום. וכשראה כך מרן שליט"א הרים את עיניו והסתכל בו, ולפתע נשרפה המצלמה (אם זכורני היה זה "פילים" בזמנו). ויהי לפלא.
כן שמעתי מבנו בעל המעשה.
יצא לי חידה מהסיפור הזה: איזה פילים שרף מרן בגן החיות...

הדרנא בי!
כן שמעתי מבנו בעל המעשה.
הרואה פיל בחלום פלאות נעשו לו, פילים פלאי פלאות נעשו לו

כן שמעתי מבנו בעל המעשה.
איזה בן?

חזור
חלק עליון