• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

הרב יצחק יוסף שר?

הראיה שלך נכונה, אבל אני חושב שאין רצונו של מרן שליט"א שזה יפורסם.
ומעשה שהיה לפני כמה שנים, שהלך עם משפחתו לטיול בגן החיות, ונצמד אליהם אדם אחד שצילם אותו כל הזמן, ובנו של מרן שליט"א ביקש ממנו להפסיק לצלם כי זהו טיול משפחתי וכו', והלה סירב והמשיך בצילום. וכשראה כך מרן שליט"א הרים את עיניו והסתכל בו, ולפתע נשרפה המצלמה (אם זכורני היה זה "פילים" בזמנו). ויהי לפלא.
כן שמעתי מבנו בעל המעשה.
גם אני שמעתי המעשה, אבל מנהגו מיכאל מימון.

הראיה שלך נכונה, אבל אני חושב שאין רצונו של מרן שליט"א שזה יפורסם.
ומעשה שהיה לפני כמה שנים, שהלך עם משפחתו לטיול בגן החיות, ונצמד אליהם אדם אחד שצילם אותו כל הזמן, ובנו של מרן שליט"א ביקש ממנו להפסיק לצלם כי זהו טיול משפחתי וכו', והלה סירב והמשיך בצילום. וכשראה כך מרן שליט"א הרים את עיניו והסתכל בו, ולפתע נשרפה המצלמה (אם זכורני היה זה "פילים" בזמנו). ויהי לפלא.
כן שמעתי מבנו בעל המעשה.
מעשה דומה היה עם הבבא סאלי שהיה צלם אחד [אם איני טועה הרב היה סנדק בברית] והפלאש היה מפריע לרב, והרב הניף ידו - והפלאש נשרף. הצלם החליף את הפלאש, ושוב החל לצלם - ושוב הרב הניף ידו והפלאש נשרף, עד שהבין שאין הדבר נוח לרב, והפסיק...

אשמח אם תשלח לי למיל פרטי את התמונות של המנהר של חיזבאללה וכן של הטורנדו שכבר באותו רגע חבר התקשר אלי ואמר לי אני בעכו והרב פה כל השכונה יצאה כולל הערבים ומשתחווים לרצפה אשמח מאוד לראות התמונות המיל שלי זה AA8419168 וכו' תודה רבה

מצורפת הסרטה נפלאה ביותר מהשבוע של רבינו שליט"א בשבע ברכות של משפ' החזנים ניסן מבית הכנסת שלו מאזין לפיוט בתי צאי מפיהם ונהנה עד למאוד וגם מנופף ומתופף בידיו. כדאי לדבר עם נטפרי שיפתחו כי יש שמחה גדולה לראות את הוידאו הזה.

מצורפת הסרטה נפלאה ביותר מהשבוע של רבינו שליט"א בשבע ברכות של משפ' החזנים ניסן מבית הכנסת שלו מאזין לפיוט בתי צאי מפיהם ונהנה עד למאוד וגם מנופף ומתופף בידיו. כדאי לדבר עם נטפרי שיפתחו כי יש שמחה גדולה לראות את הוידאו הזה.
כנראה יש שם נשים
חבל כי אפשר לטשטש ויפתחו לכולם

חזור
חלק עליון