• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

בעבר זו הייתה כותרת הנושא: עצוב, זו ההודעה שנאלצנו לשים לגולשי אתר מורשת מרן. כיום, זו הכותרת המעודכנת: איש בשורה אנכי היום!

רבותי, נשאר פחות מחצי שעה לסיום המבצע.

בסוף נצטרך לתרום אלפיים ש"ח כדי לדעת מי פרץ לאתר...
הרבה יותר...
תשאל את הרב @מורשת מרן . יש לי בינתיים כמה וכמה אנשים שאני מדבר איתם שיעבירו סכומים, בעזרת ה' נגיע לסכום יותר מ1000...
כבר לימדתיך את סימן קפ"ט בחושן משפט.

שבוע טוב לכולם
בס"ד התחלנו לפני כמה דקות קמפיין גיוס המונים במערכת "ג'ייגיב", והפקנו סרטון מיוחד לשם כך, לצפייה:

זה קישור לקמפיין:

נא להפיץ הלאה כמה שניתן.

מי שמעוניין להיות "שגריר" ומעוניין בקישור ייחודי אליו, אותו יוכל לשלוח לחברים, נא לציין כאן או ליצור קשר באישי.
בע"ה נעשה ונצליח למען מורשתו של מרן!

שלום למנהלי האתר
אני קצת מבין באתרים, אתר שנפרץ לא צריכים להקים חדש.
מספיק להתחבר לחברת הגנה [ויש כאלה מעולות!] ששומרת על האתר מפני פריצות. ויש כמה דרכים בזה.
מדובר בסכום כלל לא גבוה לחודש, והם אחראים שהאתר לא ייפרץ, ואם הוא נפרץ הוא מיד משוחזר.
כדאי לנסות לדבר עם מומחים בתחום.
אני גם עברתי את זה באתר שלי, ואחרי שהתחברתי לשתי חברות הגנה [אגב, בתוכנית החינמית שלהם!] הפריצות פסקו לחלוטין. [הגם שאני מקבל דיווח בכל שבוע על עשרות נסיונות פריצה]
שתי דוגמאות להגנה על אתרים מבוססי וורדפרס [כדוגמת האתר שלכם]
Wordfence Security
Sucuri Security

אני מאמין שיש עוד חברות אבטחה אמינות, וכדאי לברר את הדברים לפני שנכנסים להוצאה כל כך גדולה.

שלום למנהלי האתר
אני קצת מבין באתרים, אתר שנפרץ לא צריכים להקים חדש.
מספיק להתחבר לחברת הגנה [ויש כאלה מעולות!] ששומרת על האתר מפני פריצות. ויש כמה דרכים בזה.
מדובר בסכום כלל לא גבוה לחודש, והם אחראים שהאתר לא ייפרץ, ואם הוא נפרץ הוא מיד משוחזר.
כדאי לנסות לדבר עם מומחים בתחום.
אני גם עברתי את זה באתר שלי, ואחרי שהתחברתי לשתי חברות הגנה [אגב, בתוכנית החינמית שלהם!] הפריצות פסקו לחלוטין. [הגם שאני מקבל דיווח בכל שבוע על עשרות נסיונות פריצה]
שתי דוגמאות להגנה על אתרים מבוססי וורדפרס [כדוגמת האתר שלכם]
Wordfence Security
Sucuri Security

אני מאמין שיש עוד חברות אבטחה אמינות, וכדאי לברר את הדברים לפני שנכנסים להוצאה כל כך גדולה.
ייש"כ, חזק ואמץ.
ודאי שהיו לנו תוכנות הגנה וכו'. אבל מכיון שכל המערכת של האתר ישנה, והיו מותקנים עליה קרוב לארבעים פלאגינים, לא היה שייך לעדכן את כל הפלאגינים, מכיון שהאתר היה קורס, ומכיון שכן נשארו הרבה פלאגינים לא מעודכנים ופרצו דרך שם.
ולכן אין ברירה אלא להקים אתר חדש ומעודכן מבחינת הפלאגינים.

ייש"כ, חזק ואמץ.
ודאי שהיו לנו תוכנות הגנה וכו'. אבל מכיון שכל המערכת של האתר ישנה, והיו מותקנים עליה קרוב לארבעים פלאגינים, לא היה שייך לעדכן את כל הפלאגינים, מכיון שהאתר היה קורס, ומכיון שכן נשארו הרבה פלאגינים לא מעודכנים ופרצו דרך שם.
ולכן אין ברירה אלא להקים אתר חדש ומעודכן מבחינת הפלאגינים.
עם כל זה -
א. מנסיון - כל פלאגין שאי אפשר לעדכן - אפשר לבצע פיתוח פרטי שלא אמור להיות יקר [אם עובדים עם מתכנתים מחו"ל]
ב. אין 'מערכת אתר ישנה' כשמדובר בוורדרפס, שתמיד המערכת הבסיסית מתעדכנת ותמיד תהיה חדשה.

עם כל זה -
א. מנסיון - כל פלאגין שאי אפשר לעדכן - אפשר לבצע פיתוח פרטי שלא אמור להיות יקר [אם עובדים עם מתכנתים מחו"ל]
ב. אין 'מערכת אתר ישנה' כשמדובר בוורדרפס, שתמיד המערכת הבסיסית מתעדכנת ותמיד תהיה חדשה.
1. נכון, אבל כפול ארבעים תוספים, וכפול כמה שעות לכל אחד, זה יוצא הרבה. מה גם שצריך עוד מישהו באמצע שידע להפעיל את האלו מחו"ל, זה לא קל.
2. הוא אשר אמרתי, לא היה אפשר לעשות עדכון, בגלל שהכל היה קורס, בגלל התגשויות של תוספים.

חזור
חלק עליון