• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

ברוך דיין האמת! התקבלה הידיעה הקשה על פטירתו של הגאון הרב יהודה דרעי זצ"ל והוא בן 67 בפטירתו

משה ויסברג: ראש ישיבת תורה אור ורב שכונת דרום בבאר שבע הגרא"מ מאמאן מספיד כעת בעצרת המרכזית בבאר שבע על הגר"י דרעי זצ"ל

הצג קובץ מצורף 22676
קול ברמה: שבעה להסתלקות הגר"י דרעי זצ"ל | הגאון רבי אברהם מאמאן מרבני העיר באר שבע לגרודקה ב'מהדורה המרכזית': "באר שבע אבילה האובדן הוא עצום. אני לא רוצה למלא את מקומו, טוב לי בישיבה. שום דבר לא משתווה לרב יהודה עובר מבית כנסת לבית כנסת ומחזק את הרבים".​

הרב לב, ודאי שלא [לא שלא ייתכן שהגיע לנחם, אלא שזה פשוט לא הוא...]
אגב, השמועות מספרות שמרן רבינו עובדיה היה הסנדק שלו
מאחורי 'הפרגוד': הראשון לציון הגר"י יוסף ורבה של מגדל העמק הגרי"ד גרוסמן, מנחמים אצל משפחת דרעי בבאר שבע, לצד אנשי התקשורת ישראל כהן ואבי מימרן

הצג קובץ מצורף 22672
שמא ידוע למישהו היכן ביקר עוד מרן רבינו שליט"א בדרכו [יש לי תמונות, אבל שמא יש גבול...]?

אמש בחצות לילה הגיע הינוקא לנחם את בני הגר"י דרעי זצ"ל. בבאר שבע וביקש לאחר הניחום לראות את חדר הלימוד של הרב זצ"ל, הינוקא והגר"י דרעי היו בקשר תמידי

הצג קובץ מצורף 22649
יש לך את התמונה של רבינו הינוקא קדישא שליט''א בבירור.

לא, זה הרב מזוז (משגיח בישיבת אור דוד כמדומני).
נכון זה הרב מיכאל מאזוז משגיח בישיבת אור דוד בראשות הרב דניאל זר
לכן הוא הגיע ביחד עם הרב זר
יש לו שיחות מחזקות מאד, כדאי לשמוע אותו!
אמת שהרה"ג מיכאל מאזוז הוא משגיח בישיבה ושיחותיו ממש מחזקות, אך בתמונה זהו אחיו הרב גבריאל וגם הוא ת"ח וכמדומני שהוא מנהל ת"ת

עצרת שבעה לפטירתו של הגאון הצדיק ר' יהודה דרעי זצ"ל
יום חמישי י"ב תמוז (ליל שישי)
במסגת שיעורו של הגאון הצדיק הרב ברוך שרגא שליט"א
בבית הכנסת נוה דוד רחוב ההגנה 13 גבעת שפירא (גבעת המבתר)
22:00 תפילת ערבית
22:15 הרב ברוך שרגא
23:00 הרב יצחק כהן (רבה של שמואל הנביא
00:00 הרב אברהם דרעי - בנו וממשיך דרכו.

חזור
חלק עליון