• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

אוצר החכמה על מחשב אפל

אני שואל כי זה יכול למנוע הרבה מכשולות מאנשים שמחזיקים פל' כעין אלו
בעבר בררתי בנטפרי ואמרו שא"א
אשמח לדעת אם משהו יודע משהו על זה
השאלה היא, איך אתה מחבר את נטפרי.
ייתכן שבפלאפון זה שונה אמנם, כי מחשבים זה ״מאק״ ופלאפון זה מערכת שונה?
אם זה לא מובן עדיין, אני משתמש באפל ג״כ.
המחשב פשוט מוצא את האינטרנט שלנו בwifi.

עריכה: כעת נזכרתי שבמכשיר (הכשר) של אשתי, היא לא מצליחה להתחבר לאינטרנט שלנו, כך שמסתבר לי שזה שונה בין פלאפון למחשב.
(הוא כן מתחבר לרשתות אחרות. אך כמובן שאין בזה נפ״מ כי אין בזה דפדפן וכדומיו)
איך עושים את זה?
האמת היא שאינני יודע, כי לא התקנתי את המחשב, אלא הוא שייך לנו״ב יותר לגרפיקה מאשר לשימושים אחרים. היא הלכה לחנות מיועדת בשביל שיתקינו לה אותו עם כל התוכנות. (חנות מחשבים מוכרת בגאולה, כרגע לא זוכר את השם)
התוכנה עצמה נקראת VMware fusion

א. נטפרי לא קיים על פלאפונים לפי הבדיקה שעשיתי פעם
ב. המחשבים של מק הם הרבה יותר חזקים ומערכת יותר חזקה מווינדוס( מידיעה )
אבל המערכת במק הרבה יותר קשוחה מבחינת להכניס דברים וכדו'

השאלה היא, איך אתה מחבר את נטפרי.
ייתכן שבפלאפון זה שונה אמנם, כי מחשבים זה ״מאק״ ופלאפון זה מערכת שונה?
אם זה לא מובן עדיין, אני משתמש באפל ג״כ.
המחשב פשוט מוצא את האינטרנט שלנו בwifi.

עריכה: כעת נזכרתי שבמכשיר (הכשר) של אשתי, היא לא מצליחה להתחבר לאינטרנט שלנו, כך שמסתבר לי שזה שונה בין פלאפון למחשב.
(הוא כן מתחבר לרשתות אחרות. אך כמובן שאין בזה נפ״מ כי אין בזה דפדפן וכדומיו)

האמת היא שאינני יודע, כי לא התקנתי את המחשב, אלא הוא שייך לנו״ב יותר לגרפיקה מאשר לשימושים אחרים. היא הלכה לחנות מיועדת בשביל שיתקינו לה אותו עם כל התוכנות. (חנות מחשבים מוכרת בגאולה, כרגע לא זוכר את השם)
התוכנה עצמה נקראת VMware fusion
האם אוצר החכמה עובד כראוי 100% ללא תקיעות או באגים? כולל הדפסה וכדו׳
בנוסף המחשב של נו״ב עובד על המעבדים החדשים של אפל (m1/m2 וכו׳ ) ?
המידע הנ״ל יעזור לי מאוד
תודה רבה

האם אוצר החכמה עובד כראוי 100% ללא תקיעות או באגים? כולל הדפסה וכדו׳
בנוסף המחשב של נו״ב עובד על המעבדים החדשים של אפל (m1/m2 וכו׳ ) ?
המידע הנ״ל יעזור לי מאוד
תודה רבה
השאלות הללו אינן רלוונטיות, תוכנת אוצר החכמה (לא המאגר האינטרנטי) פשוט לא עובד במאק.
אז למה לקנות אפל אם א"א להפעיל בו תוכנות של מיקרוסקופ?
מחשב אמין ללא באגים, עם אריכות חיים גבוהה.
(מי שצריך תוכנות של מיקרוסופט, פשוט לא קונה מאק, זה ברור.)

הרב מורשת מרן יש לך אפשרות להוסיף תוסף של ווינדוס ע"י כניסה לBoot Camp שנמצא במחשב אפל שלך. אתה קודם כל צריך להיכנס לאתר של מייקרוספט ולרכוש מערכת הפעלה של ווינדוס. אחרי שרכשת את המערכת הפעלה של מיקרוסופט אתה כותב בחיפוש של המחשב שלך boot camp אתה מכניס את הקובץ לboot אחרי שזה הסתיים המחשב יעשה הפעלה מחדש והוא יתקין לך את הווינדוס ששם אתה תוכל להיכנס לאוצר החכמה.

האם מישהו כאן שמע על אוצר החכמה בטאבלט? שמעתי בעבר שיש לאוצר החכמה אפשרות מסויימת להתקין אותו על מכשיר טאבלט בתוך המכשיר עצמו, וכן על המחשב עצמו ללא שום כונן.

האם מישהו כאן שמע על אוצר החכמה בטאבלט? שמעתי בעבר שיש לאוצר החכמה אפשרות מסויימת להתקין אותו על מכשיר טאבלט בתוך המכשיר עצמו, וכן על המחשב עצמו ללא שום כונן.
בתוך המחשב כבר כמה שנים, רק צריך שיהיה נפח זיכרון גדול מספיק גדול בשביל זה. למעלה מטרה-בייט (כמדומה זה 1.4).

חזור
חלק עליון