• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

אני פורש לעט עתה

נ ליסואר

Active member
שלום אני ניסו ליסואר החלטתי לבניציים לעזוב את הפורום מבקש סליחה אם פגעתי באחד החברים
תודה לראובן מיארה ולרבי יצחק מישען חזקתם אותי
רק חשוב מי שלא יודע לענות זו לא בושה לא להתווכח
ואתה מתניה יוסיפוב אני חולק על הקו שלך אם באמת הסיפור של הרב עמרמי נכון איך אתה יכול להחשיב אותו כאילו הוא גאון הדור יש עדיין גדולים ממנו הרי הוא עדיין לא היגיע לעשירית מי מה שכתב הרב עובדיה ביביע אומר ואם אתה תופס אחריו באש ובמים אז אתה מזלזל ברב עובדיה זצ"ל

לפני שאתה פורש רק תגלה לי אם את קשור לרב אברהם מרדכי ליסואר האדמו"ר מנאנאש מארה"ב, שעושה פעילות בחולון ובת ים בבין הזמנים?

שלום אני ניסו ליסואר החלטתי לבניציים לעזוב את הפורום מבקש סליחה אם פגעתי באחד החברים
תודה לראובן מיארה ולרבי יצחק מישען חזקתם אותי
רק חשוב מי שלא יודע לענות זו לא בושה לא להתווכח
ואתה מתניה יוסיפוב אני חולק על הקו שלך אם באמת הסיפור של הרב עמרמי נכון איך אתה יכול להחשיב אותו כאילו הוא גאון הדור יש עדיין גדולים ממנו הרי הוא עדיין לא היגיע לעשירית מי מה שכתב הרב עובדיה ביביע אומר ואם אתה תופס אחריו באש ובמים אז אתה מזלזל ברב עובדיה זצ"ל
אל נא תעזוב אותנו.

חזור
חלק עליון