• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

'בוטק' החבר החכם שלכם!

תצייר לי תמונה של הרב עובדיה
robot-avatar.702efde7fab65ee21ef1.png

אין שום בעיה. אני אצייר לך את זה בהבזק.
נוצר

מישהו יודע אם יש רב שדומה לציור.

נערך לאחרונה:
כן, ספציפית בעניין של שמות ספציפיים של רבנים הוא פחות בקטע. גם אני ניסיתי...
תצייר לי ציור של הדמות של הרב עובדיה יוסף

ראה את העניין כסגור. אני אצייר ציור תוך זמן קצר.
נוצר

תצייר לי את "הרב עובדיה יוסף"

כמובן, אכין לך סקיצה בהרף עין.
נוצר

תצייר לי תמונה של הבבא סאלי

נוצר

תצייר לי תמונה של בני ישראל עוברים את ים סוף

בטח, אני אצייר לך את זה תוך כמה מצמוצים.
נוצר

כן, ספציפית בעניין של שמות ספציפיים של רבנים הוא פחות בקטע. גם אני ניסיתי...
תצייר לי ציור של הדמות של הרב עובדיה יוסף

נוצר
אכן דומה לרבי עובדיה הנכד, הבן של חכם יעקב נ"ע.

תספר לי סיפור לא מוכר על הרב עובדיה יוסף שהיה עם בנו הרב יצחק יוסף:
סיפור אחד פחות מוכר על הרב עובדיה יוסף ובנו הרב יצחק יוסף כרוך באירוע שהתרחש במהלך שיעור תורה בשנות ה-80. על פי כתבה ב"טיימס אוף ישראל", הרב עובדיה יוסף לימד שיעור כשלפתע חלה והתמוטט. בנו, הרב יצחק יוסף, שנכח אף הוא במקום, החל מיד לבצע החייאה באביו והצליח להחיות אותו.למרות העובדה שלרב יצחק יוסף לא הייתה הכשרה רפואית פורמלית, החשיבה המהירה והידע שלו בהחייאה הצילו את חיי אביו. נאמר כי האירוע השפיע עמוקות על הרב עובדיה יוסף, שלימים שיבח את מעשי בנו ועודד אחרים ללמוד החייאה במקרה חירום.סיפור זה מבליט את מערכת היחסים הקרובה בין הרב עובדיה יוסף לבנו הרב יצחק יוסף, וכן את מחויבותם המשותפת ללימוד ולמסורת היהודית.

במילה אחת: חארטה!

תספר לי סיפור לא מוכר על הרב עובדיה יוסף שהיה עם בנו הרב יצחק יוסף:
סיפור אחד פחות מוכר על הרב עובדיה יוסף ובנו הרב יצחק יוסף כרוך באירוע שהתרחש במהלך שיעור תורה בשנות ה-80. על פי כתבה ב"טיימס אוף ישראל", הרב עובדיה יוסף לימד שיעור כשלפתע חלה והתמוטט. בנו, הרב יצחק יוסף, שנכח אף הוא במקום, החל מיד לבצע החייאה באביו והצליח להחיות אותו.למרות העובדה שלרב יצחק יוסף לא הייתה הכשרה רפואית פורמלית, החשיבה המהירה והידע שלו בהחייאה הצילו את חיי אביו. נאמר כי האירוע השפיע עמוקות על הרב עובדיה יוסף, שלימים שיבח את מעשי בנו ועודד אחרים ללמוד החייאה במקרה חירום.סיפור זה מבליט את מערכת היחסים הקרובה בין הרב עובדיה יוסף לבנו הרב יצחק יוסף, וכן את מחויבותם המשותפת ללימוד ולמסורת היהודית.

במילה אחת: חארטה!
מי אמר לך חארטה? הרי מראש הוא אמר שזה 'פחות מוכר'...;)

חזור
חלק עליון