• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

האם קיים שו"ת יביע אומר במאגרי מידע מלבד פרוייקט השו"ת?

תודה רבה, יש לך את זה בקבצים להורדה?
לא ידוע לי על ילקוט יוסף בטקסט חוץ מקיצור שו"ע, אבל אתה יכול להעתיק מאוצר החכמה טקסט (OCR)
אא"כ התכוונת להוריד אותו בצורת הדף...

נערך לאחרונה:

קבצים מצורפים

• ילקוט יוסף שבת א כרך ד.pdf
    17 MB · צפיות: 11
  • ילקוט יוסף שבת א כרך ג.pdf
    16.4 MB · צפיות: 5
  • ילקוט יוסף שבת א כרך ב.pdf
    14.3 MB · צפיות: 3
  • ילקוט יוסף שבת א כרך א.pdf
    13.2 MB · צפיות: 5
ברוך השם שזכינו שבאוצר החכמה ישנם את ספרי מרן יביע אומר ויחוה דעת.
וכמובן את ספרי הראשון לציון שליט"א.
מישהו יודע למה הם לא מעדכנים את הילקו"י החדשים שם במקום הישנים?
תודה להשם שיש אותם בהיברו בוקס, אבל החיפוש בשו"ת בר אילן בהחלט יותר נח ומועיל.

ברוך השם שזכינו שבאוצר החכמה ישנם את ספרי מרן יביע אומר ויחוה דעת.
וכמובן את ספרי הראשון לציון שליט"א.
תודה להשם שיש אותם בהיברו בוקס, אבל החיפוש בשו"ת בר אילן בהחלט יותר נח ומועיל.
*תיקון "שות בר אילן"

לפני כמה שנים דיברתי עם האחראי שם על מנת להציע להכניס איזה ספר של אחרון זמנינו, ואמר לי שהם פחות רוצים להתעסק עם זה, כי הם משקיעים בהכנסת הספר עם קישורים וכל מיני טירחות שונות וכד' (איני יודע בדיוק), ולכן אח"כ הוא עלול להוציא מהדורה חדשה עם הוספות והרחבות וצריך לעבוד על זה שוב (על כל הקישורים וכד'). ונתן לי דוגמא: תראה למשל ילקוט יוסף, בזמנו עבדנו עליו קשה וכו', וכעת הוציא את שבת א' ארבעה כרכים. כך הוא אמר לי. כנראה זה הסיבה (למרות שלכאורה כרגע שהוציא כבר על שבת לא נראה שיוציא שוב מהדורה חדשה על שבת בהבדל רציני כפי שהיה במהדורה זו. וצ"ע...)

אך זה יכול להזיק לאוצר החכמה על ידי טענות של כל מיני מכונים קטנים אחרים כמו מכון משנת רבי אהרן מכון איש מצליח ועוד מכונים שונים שכעת הם באוצר החכמה ללא חבילה, ואחרי שיהיה ספרי מכון מאור ישראל באוצר החכמה, יטענו שאר המכונים שגם להם מגיע חבילה
אבל זה נראה שיש חבילה של מכון איש מצליח...
1665442596289.png

אבל זה נראה שיש חבילה של מכון איש מצליח...
הצג קובץ מצורף 5400
זה רק "נראה", דהיינו לכבד את הספרים, אבל זה לא מופיע במחירון בתור חבילה שצריך להוסיף עליה כסף, אלא זה נמצא אצל כולם. (ואכן את שאר הספרים שלהם שחסרים, באמת הם לא רוצים להכניס אא"כ בתור חבילה. כ"ה עכ"פ לפי מה שאני דיברתי איתם לפני כשנה, אך לא נראה שהשתנה משהו).

זה רק "נראה", דהיינו לכבד את הספרים, אבל זה לא מופיע במחירון בתור חבילה שצריך להוסיף עליה כסף, אלא זה נמצא אצל כולם. (ואכן את שאר הספרים שלהם שחסרים, באמת הם לא רוצים להכניס אא"כ בתור חבילה. כ"ה עכ"פ לפי מה שאני דיברתי איתם לפני כשנה, אך לא נראה שהשתנה משהו).
כל מכון שמוכר את החבילה מקבל את מלוא הכסף?

לא הבנתי דבריך, הרבה מכונים דורשים חבילה, לדוגמא מכון ראש פינה, הכתר, ועוד.
אני מתכוון בכל הדיונים הנ"ל. באמת מוצדקת מה שהאוצר לא מסכים לכל אחד להחשיב את זה כחבילה. ישנם דוגמאות שבאמת מוגזמות. מאות רבות ספרים כמו עוז והדר, אני מבין. ועוד.

חזור
חלק עליון