• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

הוכתרו 23 מורי הוראות חדשים ע"י בית ההוראה "מעין טהור" בראשות הגאון ר' יניב נסיר שליט"א ובמעמד נשיא בית ההוראה הגר"ב שרגא והגר"י שכנזי שליט"א

בהחלט לא יזיק אם @מורשת מרן ושאר הממונים על כך ישנו את הבעיות האלה, שא"א להעלות קבצי MP4/3 RAR וורד, קבצים גדולים וכד'
אם הדבר אפשרי אצלם זכות הרבים תלויה בהם
זה לא בעיה טכנית, זו בעיה של עלויות של החזקת שרתים גדולים.
בכל מקרה הפורום שואב הרבה משאבים, כ"ש אם נאפשר קבצים גדולים, וידאו וכדו'.

זה לא בעיה טכנית, זו בעיה של עלויות של החזקת שרתים גדולים.
בכל מקרה הפורום שואב הרבה משאבים, כ"ש אם נאפשר קבצים גדולים, וידאו וכדו'.
אבל בין כה וכה המקום נתפס כשמכווצים את זה, אז מבחינת המשאבים - מה זה משנה אם הועלה קובץ ZIP של 20M או קובץ MP4 של 20M? (אא"כ סומכים על זה שרובם יוותרו ולא יעלו ZIP)

בפועל אין הרבה קבצי ZIP שמעלים
אבל לא כדאי לבטל את האופציה לגמרי שלפעמים זה שימושי
זה בדיוק העניין, שלא מעלים הרבה קבצי ZIP, ולכן יש רק את האפשרות הזו להעלות MP3 ו-MP4 ולא בצורה רגילה.
אמנם, עדיין צ"ע למה א"א לראות מסמכי PDF בצורה ישירה אלא רק ע"י הורדה.

מחילה ששוב פעם אני מכיס ענין לא קשור. אבל לצערי לא מצליח להבין כ"כ איך להשתמש...
שלחו לי בהודעה פרטית [דומני הרב מיארה] לפני זמ"ר מכתב תשובות מהרב ללוש שהשיב על המכתב שכתב מו"ר הרב נסיר להראש"ל שליט"א, הרב נסיר השיב לי בכתב ואני לא מצליח למצוא את ההודעה הפרטית כדי להשיב, ומסמן לי שאין הודעות, מאידך נסיתי הודעה חדשה ולא רואה היכן האופציה לשלוח?

מחילה ששוב פעם אני מכיס ענין לא קשור. אבל לצערי לא מצליח להבין כ"כ איך להשתמש...
שלחו לי בהודעה פרטית [דומני הרב מיארה] לפני זמ"ר מכתב תשובות מהרב ללוש שהשיב על המכתב שכתב מו"ר הרב נסיר להראש"ל שליט"א, הרב נסיר השיב לי בכתב ואני לא מצליח למצוא את ההודעה הפרטית כדי להשיב, ומסמן לי שאין הודעות, מאידך נסיתי הודעה חדשה ולא רואה היכן האופציה לשלוח?
באיזה נושא המכתבים?

בהמשך לפתיח על הסיום של מחזורים קודמים [בני ברק ירושלים ואשדוד]
שמח לבשר שבעז"ה בקרוב ממש נפתחים מחזורים חדשים כדלהלן:
ירושלים [יום ראשון הקרוב כ"ו טבת אחה"צ בבית ההוראה דור ודור ברמת שלמה]
בית שמש [בשבועות הקרובים]
נתיבות [בשבועות הקרובים]
ישוב גן הדרום ליד יבנה- בסבסוד- [בשבועות הקרובים].
להרשמה 0527-150-637
מצ"ב הסילבוס המלא ופרטי תנאי הרישום. בברכת "יורו משפטיך ליעקב".

קבצים מצורפים

• סילבוס כללי.pdf
    256.9 KB · צפיות: 17
  • רישום מוצים מעין טהור.pdf
    432.6 KB · צפיות: 9
חזור
חלק עליון