• ניתן לשלוח מערכות ויישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

המהדורה הדיגיטלית: קובץ בית יוסף – גליון מט – שנת תשפ"ד

אגב, יש לי הארה בענין הספר והקובץ, שראיתי שבמדור כתבי מרן זיע"א, שמעתיקים את התשובות שלו בהקלדה, יוצא הרבה טעיות והשמטות של אותיות. גם הכרך הנוכחי וגם בכרך שעבר. ולפעמים השינוי משנה את משמעות הדברים.
בטוחני שזה קורה מחמת רוב מהירות של הקלדנים הצדיקים.
אבל שלא יצא מזה מכשול, שווה להשקיע על זה בכרך הבא, ולעבור ולעשות הגהות קפדניות בפרט על מדור זה. למען יצאו הדברים מושלמים.

@מורשת מרן

אגב, יש לי הארה בענין הספר והקובץ, שראיתי שבמדור כתבי מרן זיע"א, שמעתיקים את התשובות שלו בהקלדה, יוצא הרבה טעיות והשמטות של אותיות. גם הכרך הנוכחי וגם בכרך שעבר. ולפעמים השינוי משנה את משמעות הדברים.
בטוחני שזה קורה מחמת רוב מהירות של הקלדנים הצדיקים.
אבל שלא יצא מזה מכשול, שווה להשקיע על זה בכרך הבא, ולעבור ולעשות הגהות קפדניות בפרט על מדור זה. למען יצאו הדברים מושלמים.

@מורשת מרן
אם היית יודע כמה הגהות עושים על זה.
וכשם שאי אפשר לבר וכו'...

אם היית יודע כמה הגהות עושים על זה.
וכשם שאי אפשר לבר וכו'...
ודאי, כמו שכתבתי, אני יודע שמושקע בזה זמן מרובה והרבה עבודה.
ולכן אני כותב שעדיף עוד קצת לעשות הגהה בכדי שיצאו הדברים מושלמים. [אולי אני ישמח לעזור בזה אם אוכל בהגהה אחרונה]

ולכן אני כותב שעדיף עוד קצת לעשות הגהה בכדי שיצאו הדברים מושלמים. [אולי אני ישמח לעזור בזה אם אוכל בהגהה אחרונה]
כמה שחושבים שזו הגהה אחרונה זה לא מספיק.

אנחנו עבדנו קשה מאוד...
ואתה יודע טוב מאוד על דברים כגון אלו... ביודעו ומכירו קאמינא

בשבוע שעבר כמדומני,
הגאון המקובל מוהר"ר יעקב עדס שליט"א
התחיל את שיעורו מדברים שהביאו
בקובץ "בית יוסף"
הוא מסר על זה שיעור טלפוני שלם (בערך עשר דקות רבע שעה), ואמר את הערותיו על הספר.
אשרינו שזכינו.

מודעה קובץ בית יוסף תשפד_page-0001.jpg
מודעה עם מוקדים מעודכנת.
שימו לב, מחיר מבצע עד לחנוכה!
מי שמעוניין להיות גם מוקד באיזור מגוריו (גם לספר "מרן מספר"), מוזמן לכתוב כאן או ליצור קשר באישי).

חזור
חלק עליון