• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

המהדורה הדיגיטלית: קובץ בית יוסף – גליון מט – שנת תשפ"ד

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות

כשרוצים לקנות את המהדורה הדיגיטלית אוטומטי המחשב בוחר בשתי ספרים וגם צריך לשלם על משלוח
עשיתי ניסיון ובחר ספר אחד.
כמו כן כנראה צריך לבחור איסוף עצמי.
עכ"פ הערה נכונה ייתכן ובחוסר שימת לב אנשים יחייבו עצמם משלוח 'בחינם'(ר"ל שלא לצורך).
נ.ב לפי התוכן העניינים הספר נראה מלא וגדוש בתוכן חשוב ומעניין ייש"כ!

עשיתי ניסיון ובחר ספר אחד.
כמו כן כנראה צריך לבחור איסוף עצמי.
עכ"פ הערה נכונה ייתכן ובחוסר שימת לב אנשים יחייבו עצמם משלוח 'בחינם'(ר"ל שלא לצורך).
מתברר שכולם סימנו איסוף עצמי, אף אחד לא חויב על משלוח.

לענ"ד צריך לפתוח את הבמה בקובץ בית יוסף גם לרבנים שלעת עתה לא כ"כ מפורסמים, וכמו שהיא בשנים הקודמות בבית יוסף.
ככה זה מחבר יותר את כלל הרבנים ואת כלל בית ישראל. וגם נותן במה של כבוד לעוד רבנים.

לענ"ד צריך לפתוח את הבמה בקובץ בית יוסף גם לרבנים שלעת עתה לא כ"כ מפורסמים, וכמו שהיא בשנים הקודמות בבית יוסף.
ככה זה מחבר יותר את כלל הרבנים ואת כלל בית ישראל. וגם נותן במה של כבוד לעוד רבנים.
ועלה לי רעיון, לעשות מהדורה דיגיטלית של הרבה רבנים ששלחו למערכת, אך המערכת לא הביאה אותם מחוסר מקום. והם יופיעו במהדורה דיגיטלית.
ככה זה מכבד עוד רבנים ומפרסם את דבר ה' בהלכה, וזה תוספת זיכוי הרבים למפעל הקדוש של ידידנו היקר הפועל רבות רבי @מורשת מרן ועוד.

ועלה לי רעיון, לעשות מהדורה דיגיטלית של הרבה רבנים ששלחו למערכת, אך המערכת לא הביאה אותם מחוסר מקום. והם יופיעו במהדורה דיגיטלית.
ככה זה מכבד עוד רבנים ומפרסם את דבר ה' בהלכה, וזה תוספת זיכוי הרבים למפעל הקדוש של ידידנו היקר הפועל רבות רבי @מורשת מרן ועוד.
קל לדבר.... אני לא מדבר בזלזול אבל מתוך ידיעה, הרב ידידנו היקר @מורשת מרן מסר נפש כפשוטו וכמשמעו על הקובץ. עוד עבודה זה כבר צריך מכון....

קל לדבר.... אני לא מדבר בזלזול אבל מתוך ידיעה, הרב ידידנו היקר @מורשת מרן מסר נפש כפשוטו וכמשמעו על הקובץ. עוד עבודה זה כבר צריך מכון....
אז שמישהו אחר מהמכון יקח על עצמו את העבודה. גם לא חייב להשקיע בעיצוב על מהדורה זו, אפשר משהו סטנדרטי, רק שהדברים יעברו ביקורות , וזהו.

הייתי השבוע בחוה"מ בביתו של מרן שליט"א וראיתי על שולחנו קובץ בית יוסף עם כריכה מעור.
האם זה הקובץ החדש של תשפ"ד?? או שהוא עדיין לא יצא לאור?
עד שהרב @מורשת מרן יגיב, אני אענה שמה שידוע לי הרב קיבל את הספר, וכמדומני שהוא מקבל את הספרים עם כריכה מעור. אז מסתבר שזה זה.

חזור
חלק עליון