• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

המשב"ק של הרב שך הקריא את מכתבו לנשיא המועצת ופרץ בבכי

ישיבישער של מרן

Well-known member
חבר צוות
זרם המנחמים הבלתי פוסק אצל בני משפחתו של חכם שלום כהן זצוק"ל, נשיא מועצת חכמי התורה של שס, שהלך לעולמו מוקדם יותר השבוע, מספר הצצה וסיפורים נדירים על דמותו של ענק הענקים שהסתלק בעוונות הדור. מכתבו של מרן הרב שך זיע"א לחכם שלום כהן זצוק"ל ריגש את ההמונים.

צפו בתיעוד המרתק כאן

נאמן ביתו של מרן הרב שך זיע"א, הרב יחזקאל נאמן ביתו של מרן הרב שך זיע"א, הרב יחזקאל אסחייק שיבדלחט"א, מקריא את המכתב

אל ביתו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ש כהן זצ"ל הגיע משמשו בקודש של מרן הגרא"מ שך זצ"ל הרב יחזקאל אסחייק וביקש להקריא את מכתבו של ראש הישיבה הרב שך למרן הגר"ש כהן.

הרב אסחייק נחנק בדמעות ופרץ בבכי כאשר ציין את אהבתו הגדולה של הרב שך לחכם שלום: "הוא אהב אותו מאד, תמיד אמר עליו איש אמת נקי מנגיעות וענוותן גדול".

יו"ר האופוזיציה, חבר הכנסת בנימין נתניהו מעיין במכתבו של מרן הרב שך לחכם שלום כהן
והמכתב שכתב הרב שך זיע"א לחכם שלום כהן זצוק"ל

המשבק של הרב שך הקריא את מכתבו לנשיא המועצת ופרץ בבכי
המשבק של הרב שך הקריא את מכתבו לנשיא המועצת ופרץ בבכי

צפו בתיעוד המרתק כאן

https://hm-news.co.il/304191/

לא הבנתי כ"כ למה הדגישו הרבה את זה שאפי' מרן הרב שך זצ"ל החשיבו. לא שיש מה לזלזל אך מה הרבותא?
אם משה רבנו בכבודו ובעצמו או קוב"ה היה מוציא בת קול ואומר כן (כמו שאמר מרן הגרע"י...) מילא??
וכי מצינו שהספידו את הרב שך או את ר' חיים קניבסקי שאפי' הרב שלום כהן העיד עליהם שגדולים היו????

ואח"כ הראוני בעיתון משפחה להסופר שמעון ברייטקופף שכתב כן ועוד דברים נלהבים ומיוחדים... תמיד מכה על קדקדם של בני הדור הזה עם כל שגיונותיו.. מקווה שהוא מאמין במה שכותב כי הם דברים נפלאים ואמתיים מאוד!

ואח"כ הראוני בעיתון משפחה להסופר שמעון ברייטקופף שכתב כן ועוד דברים נלהבים ומיוחדים... תמיד מכה על קדקדם של בני הדור הזה עם כל שגיונותיו.. מקווה שהוא מאמין במה שכותב כי הם דברים נפלאים ואמתיים מאוד!
לפני כמה ימים ביקשתי ממנו שישלח לי את מה שכתב, כדי שאעלה לפה, אך [עדיין] לא שלח לי. (ורק גרובייס שלח לי את מה שכתב, והבאתי כאן)

חזור
חלק עליון