• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

[הראש"ל] הגאון רבי דוד יוסף שליט"א - עובדות והנהגות

מה שאני הבנתי הוא שנתניהו תולה מעט את תפקיד הראש"ל הגר"ד יוסף שליט"א באחיו הגר"י יוסף שליט"א, ולענ"ד אינו צודק בזה, ומה שזכה הגר"ד שליט"א להתעטר בכתר הראש"ל הוא מכוחו ומכח אביו ז''ל בלבד.
.................................

מה שאני הבנתי הוא שנתניהו תולה מעט את תפקיד הראש"ל הגר"ד יוסף שליט"א באחיו הגר"י יוסף שליט"א, ולענ"ד אינו צודק בזה, ומה שזכה הגר"ד שליט"א להתעטר בכתר הראש"ל הוא מכוחו ומכח אביו ז''ל בלבד.
הנה זה שוב מתחיל....

רבש"ע איך יש לכם עיניים לראות את כל הדברים האלה....דקדוקי עניות תרתי משמע, ועוד שאתם לא מתעייפים ממש לקחת ממכם מוסר גדול כמה כוחות נפש יש באדם, בלי עין רעה, לא מתעייפים....פשוט לקרוא את ההתכתבויות שלכם פה ולגחך ועוד בעשי"ת, נו תביאו עוד פוסקים ראשונים ואחרונים ליישב את המנהג [אותיות גהנם], שיהיה בהצלחה

מחלוקת הפוסקים, ביבי ופלוני דמתקרי @פשוט.
חכמה נפלאה והבנה עמוקה של הענין משורשו.
כדרכו מדייק דיוקים ומדקדק דקדוקים על פי העיון הישר והפשט האמיתי.
אשרי כת"ר שזוכה להחכים אותנו לשדד עמקים ולברר מקחן של צדיקים
רק יגלה אזננו את גילו המופלג שנדע מי מכם הלכה כבתראי.

מחלוקת הפוסקים, ביבי ופלוני דמתקרי @פשוט.
חכמה נפלאה והבנה עמוקה של הענין משורשו.
כדרכו מדייק דיוקים ומדקדק דקדוקים על פי העיון הישר והפשט האמיתי.
אשרי כת"ר שזוכה להחכים אותנו לשדד עמקים ולברר מקחן של צדיקים
רק יגלה אזננו את גילו המופלג שנדע מי מכם הלכה כבתראי.
רבש"ע איך יש לכם עיניים לראות את כל הדברים האלה....דקדוקי עניות תרתי משמע, ועוד שאתם לא מתעייפים ממש לקחת ממכם מוסר גדול כמה כוחות נפש יש באדם, בלי עין רעה, לא מתעייפים....פשוט לקרוא את ההתכתבויות שלכם פה ולגחך ועוד בעשי"ת, נו תביאו עוד פוסקים ראשונים ואחרונים ליישב את המנהג [אותיות גהנם], שיהיה בהצלחה

בע"ה ביום שלישי בלילה הראשל"צ הגאון ר' דוד יוסף ימסור שיעור בשעה 23:30 בבית שמש
בית כנסת משכנות יוסף ברמה ד' רח' אביי מיד לאחמ''כ סליחות ברוב עם

חזור
חלק עליון