• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

הרב בעדני זצ"ל

חשוב לפרסם זאת וזה יהייה תועלת ללמוד מזה בברית לבני שהזמנתי את הרב בעדני זצ"ל הוא היגיע לבת ים
בסיום הברית אני מקבל טלפון מהרב בנימין מזרחי שליט"א שהיה לומד עם הרב וגם מסיע אותו והוא מבקש ממני שהרב ביקש לישמור לאישתו איזה כמה לחמניות משהו מהברית היות והרב היה בדרך לבני ברק הוא כבר לא יכל לחזור אז הרב מזרחי אמר לי שבהזמדנות הוא יקח ממני את הלחמניות
שלחתי את חמותי למטבח והיא הוציאה וכך שמרתי אותם כמה שבועות עד שהיגיע הרב מזרחי ונתתי לו אותם להעביר לאישתו
זה דבר שיכול לחזק אותו מאוד הרב אז היה כבר בן 90 מה הוא חושב אייך לשמח את אישתו
לפעמים אנחנו מגיעים לאירוע יושבים נהנים אני אומר דבר ראשון לעצמי תיזכור גם את הגברת בבית
גם אני יכול לספר שבסיום הברית הזו לפני שיצא הוא אמר לאישתי שהוא רוצה לברך אותה מישום שהיא הכי סבלה
ישמע חכם ויסיף לקח שבת שלום
דרך אגב אזכיר כאן מה ששמעתי לפני 18 שנים ששמעתי מי הרב אליהו מדינה הרב של הרובע היהודי שפעם היו איזו משפחה של תורמים שאביהן היה על ערס דווי והלכו לרב בעדני לשאול מה לעשות והוא ענה להם שיתנו לו מצה
הרב היציע להם לבוא איתם לבית החולים והאכיל את האבא שלהם במצה והאבא היבריא

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
חזור
חלק עליון