• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ועדת הרבנים

מעניין, אני לא מכיר בחור ישיבה (שרצה לשמוע) והסתבך פעם מלשמוע את הדברים האלו... אולי אצל האברכים זה פחות מצוי אבל בישיבות הדבר נמצא בהישג יד ממש! לכל אחד יש מספר אישי או מספר של ישראמדיה וכד' פתוח לכשרים ויכול לשמוע ככל העולה על רוחו...

א. מה יפריע מצד זה אם יבטלו את החסימה, הרי מי שרוצה לשמוע שומע גם עכשיו בכמה וכמה דרכים, ומי שלא רוצה לשמוע לא ישמע גם אז.
ב. אם אני נותן לילד שלי פלאפון משמע שאני סומך עליו שלא ישמע את הדברים האלו או שאין לי בעיה שישמע. אתה חושב שמי שנותן לילד שלו פלאפון כשר זה על דעת זה שהוא יודע שהילד לא יוכל להיכנס ולשמוע את הדברים הללו? אם כן - אז אתה צודק! אבל בסתמא לא נראה לי שהאברכים כל-כך תמימים ולא מודעים איך זה עובד היום...

גם לדבריך שיש בישיבות מצוי מאוד, מניין לך שלא הדרדרו כמה? עשית בדיקה?

כנראה אתם לא מבינים איזה ארס וטומאה יש בטלוויזיה ובכל מי שרחוק מתורה כמה קלקול וכפירה וזלזול בכל מה שקדוש הם יכולים להכניס ולטפטף מעט מעט, בדיוק כמו שעושים בכל מיני אקדמיות 'חרדיות למיניהם' (כמו שהגדיר את זה מנכ"ל אוניברסיטת אונו, שיש לו שלוחה 'חרדית' - זה חזיר בשטריימל).

כל הויכוח הזה הוא לריק, אם לא מצליחים להבין שיש הבדל שמים וארץ בין פרוץ לחלוטין לבין פרוץ במעט למי שמחפש בכח, כנראה שיש פה בעיה מסויימת
ואידך זיל גמור

נערך לאחרונה:
זה קצת חומר בנושא
כל מי שיכול שימלא וישלח (רק למספר הפקס שמופיע בדף) את הקובץ של ביטול מותנה, שרק אם יצא לפועל חלילה, אז מבקשים לבטל את הקו

קבצים מצורפים

• דף הסברה.pdf
    146.5 KB · צפיות: 9
  • טופס ביטול -אשרינו.pdf
    210.7 KB · צפיות: 6
היום התקשרו אלי מחברת גולן, לשאול אם אני רוצה לחזור אליהם [עזבתי אותם אולי לפני שנה או יותר מסיבות קליטה במקומי וכד' וכעת טוענים ששיפרו את הקליטה]. השאלה אם ידוע למישהו אם מה שהם מחזרים אחרי אנשים שיחזרו אליהם כעת - קשור לכל הנושא של הניתוק הכשרים?

זה קצת חומר בנושא
כל מי שיכול שימלא וישלח (רק למספר הפקס שמופיע בדף) את הקובץ של ביטול מותנה, שרק אם יצא לפועל חלילה, אז מבקשים לבטל את הקו

אני חושב שאנחנו הציבור הספרדי הרבה סבלנו מהם כן ,כן מהוועדת העסקנים (רבנים) ואנחנו עכשיו כל הציבור הספרדי בעיקר חותם להם על מה ולמה???????

לא ראיתי ושמעתי שכל החסודיות למעט בודדים אמרו לחתום?????

פתאום המועצת שלנו, כן, כן. שלנו מוציאה הודעה?????

אני חושב שאנחנו הציבור הספרדי הרבה סבלנו מהם כן ,כן מהוועדת העסקנים (רבנים) ואנחנו עכשיו כל הציבור הספרדי בעיקר חותם להם על מה ולמה???????

לא ראיתי ושמעתי שכל החסודיות למעט בודדים אמרו לחתום?????

פתאום המועצת שלנו, כן, כן. שלנו מוציאה הודעה?????
גם רבי משה צדקה רבי אהרן ירחי ורבי יהודה עדס שליט"א הורו לחתום

גם רבי משה צדקה רבי אהרן ירחי ורבי יהודה עדס שליט"א הורו לחתום

בודאי היום אחרי תפילת מנחה מרן ראש הישיבה הרב משה צדקה עשה כנס חירום בישיבה ואמר לכל הבחורים ואברכים למי שיש טלפון לחתום

אבל איפה כל הרבנים מדגל?????

המועצת של דגל???

וכו'

ראיתי שכן כמה חתמו איפה כככולם????

בודאי היום אחרי תפילת מנחה מרן ראש הישיבה הרב משה צדקה עשה כנס חירום בישיבה ואמר לכל הבחורים ואברכים למי שיש טלפון לחתום

אבל איפה כל הרבנים מדגל?????

המועצת של דגל???

וכו'

ראיתי שכן כמה חתמו איפה כככולם????
ראה בנושא סכנת ביטול הקומה הכשרה
הבאתי שם רשימה של רבנים שהורו לחתום
מאז נוספו עוד

הרב יצחק דניאל אמר לי עכשיו שאינו מודע לעניין זה כלל [כלומר הרב יצחק דניאל לא מודע] כ"ש שלא יודע מה דעת הראשל"צ בעניין. נשמח לדעת אם מישהו יודע.

החלטות דרמטיות בכינוס ההיסטורי: "לא יוכלו לנייד גם מקומה כשרה לקומה כשרה"​

מה הפשט? אם אני כיום לקוח כשר של סלקום לא אוכל לנייד ללקוח כשר של פרטנר?

חזור
חלק עליון