• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

ועדת רבנים ספרדים לתקשורת?-דעתכם בעניין -סקר מיוחד!

בצורך השעה בועדת רבנים ספרדים לענייני תקשורת

• צריך כמה שיותר מהר לפעול בנושא שיהיה ועדה כזו

קולות: 46 60.5%
  • אין צורך בועדה נוספת, כי הוועדה הקיימת היא מצויינת

קולות: 7 9.2%
  • אכן יש בעיות בועדה הקיימת אך אי"צ בוועדה נוספת

קולות: 16 21.1%
  • יש כבר וועדה של רבני הספרדים

קולות: 5 6.6%
  • לא מתעניין בזה

קולות: 11 14.5%

• סה"כ בוחרים
    76
אפשר לצרף ל-60% גם את אלו שהצביעו שכבר יש וועדה של רבני הספרדים. (וכן לשקלל את האחוזים אחרי שמורידים את מי שהצביע שהוא לא מתעניין בזה), ואז אנחנו מגיעים ל-73.3%!
100%

אגב חשבתי שיתכן ויש כאלה שיש להם כמה משתמשים בפורום, והם יכולים להצביע כמה וכמה פעמים. אבל מה זה משנה, המגמה ברורה שרוצים שינוי.
א. אין סיבה שיהיה למישהו כמה משתמשים. במיוחד שאפשר לגלות את זה ברגע ע"פ כתובת ה-IP שלו.
ב. אתה יכול לראות בדיוק מי הצביע ולראות שאלו אנשים שונים (ע"פ מה שמכירים אותם בפורום)...

וב"ה שמרן הגרי"ג הורה לנציגי יהדוה"ת להתעקש שיכנס בהסכם הקואליציוני שיפתחו וועדה חדשה.

אך צריך שגם החכי"ם של ש"ס יתמכו בזה, כי בינתיים העניין תקוע כי אגודה רוצים וטו של הוועדה הקיימת.
שמעתי בדרך המלך שדגל הטילו ווטו על הווועדה הקיימת...
וזה אחד הדברים שבעצם חוסמים את ההסכם שלהם
חוק ארבל למי שלא הבין נותן סוג של רמז אנו עומדים להקים תאגיד חדש
שימו לב ללשון עיקר החוק
" יוכל הלקוח או גוף שלישי שנבחר על ידו, [כמדומני שזה היה הנוסח]
צריך ליהיות ההיפך מחכם כדי שלא להבין את הרמיזה פה
ודגל מתנגדים לחוק הזה ...
תוצאות הסקר
התשובה ברורה
צריך כמה שיותר מהר לפעול בנושא שיהיה ועדה כזו קולות: 20 60.6%

אין צורך בועדה נוספת, כי הוועדה הקיימת היא מצויינת קולות: 2 6.1%
אכן יש בעיות בועדה הקיימת אך אי"צ בוועדה נוספת קולות: 6 18.2%
יש כבר וועדה של רבני הספרדים קולות: 2 6.1%
לא מתעניין בזה קולות: 3 9.1%

התשובה ברורה שרובם רוצים שינוי, ועדה של רבני הספרדים. כמובן שאפשר עדיין להצביע, אבל המגמה ברורה: רוצים שינוי!

ומכאן והלאה רק נבקש ממי שיכול לפעול בנושא ולשלוח מיילים לחכי"ם מש"ס וגם לספר להם שלמעלה 60% מהסקר רוצים ועדה של רבני הספרדים לענייני תקשורת.
זה לא מדד [למרות שאני מאוד מייחל שזה יקרה
תפרסם בדרך המלך על הסקר
[ואולי גם ביתד ]
אתה שואל 30 אנשים .????
וזהו רצים להסיק מסקנות
אולי תעשה פה גם סקר לפני הבחירות ואז שס תקבל 120 מנדטים .....

זה לא מדד [למרות שאני מאוד מייחל שזה יקרה
תפרסם בדרך המלך על הסקר
[ואולי גם ביתד ]
אתה שואל 30 אנשים .????
וזהו רצים להסיק מסקנות
אולי תעשה פה גם סקר לפני הבחירות ואז שס תקבל 120 מנדטים .....
ראשית, לעשות כאן סקר לפני הבחירות זה לציבור שהשקפתם דומה, אבל בנד"ד לא שייך, שכן אין סיבה פוליטית וכד' שתשפיע על דעת החברים כאן.
שנית, אני בכלל לא חושב שצריך את הסקר, כי כל מי שהיה ברחוב החרדי בשנים האחרונות יודע לבד מהי דעת רובם ככולם.

ראשית, לעשות כאן סקר לפני הבחירות זה לציבור שהשקפתם דומה, אבל בנד"ד לא שייך, שכן אין סיבה פוליטית וכד' שתשפיע על דעת החברים כאן.
שנית, אני בכלל לא חושב שצריך את הסקר, כי כל מי שהיה ברחוב החרדי בשנים האחרונות יודע לבד מהי דעת רובם ככולם.
דפח"ח!

ראשית, לעשות סקר לפני הבחירות זה לציבור שהקפתם דומה, אבל בנד"ד לא שייך, שכן אין סיבה פוליטית וכד' שתשפיע על דעת החברים כאן/
ולזה כוונתי גם בענין וועדת התקשורת

ואידך זיל גמור ..

שלום לכולם
בממשלת ההונאה היה מי שדחף את אפו לתוככי הציבור החרדי וניסה להעביר חוק אשר כונה רפורמת התקשורת
מיד קמו נציגי ש"ס והעבירו חוק ארבל הקובע כי יוכל מי שיחפוץ בכך לחסום אישית או על ידי גוף שלישי תוכן פסול
[ בדעתם היה להקים וועדת הרבנים - ספרדית ( אולי להפוך את עיני ישראל לרשמי)]
לאחר שברוך ה' הופלה הממשלה בא אדם מאוד מסוים והכניס בהסכמים הקואליציוניים שלא יקימו גוף תקשורת חדש
ואף התראיין בנושא זה הלה אף תקף את חברי מפלגתו איהך לקחו תפקידי שרים וכד' ואיים לשבת באופוזיציה
לצערינו המצב כיום שאין וועדת הרבנים - כן קראתם נכון סגרו אותה תראו שעשרות קווים פתוחים לציבור ואפי'
קווי כדורגל , קווי שידור ישיר מערוצי תקשורת וכד' , חניות המתהדרות בשלט של וועדת הרבנים מוכרות תחת השולחן
סמארטפונים לכל דורש
והגרוע ביותר פלא' כביכול כשרים [ לאו דווקא של שיאמי ] נמכרים תחת חותם הכשרות אבל באמת יש רדיו יש הודעות ויש משחקים ...

שיפסיקו לחסום בברוטליות ובמגמתיות את הקו של עולם התורה והציבור הספרדי "דרך המלך"
ומי שיודע כבר בעבר כבר הם חסמו את הקו של השיעורים של מרן חכם שלום זצוק"ל, וחכם שלום ממש כעס עליהם עד שבעל כרחם ענו הם אמן.
דרך המלך לא חסום
שששש אסור לגלות על כך
ואגב כך זה היה גם שנה שעברה ....
[בבחירות] שעד שלא הושבעה הממשלה הם לא חסמו ....
[ואני עוקב מקרוב, בתור רווק הייתי נציג שלהם בישיבה
(כידוע היה להם שאיפה להקים סוג של איגוד לבחורי הישיבות וכו'
גם הייתי אחראי על כמה מהפרויקטים שלהם- )
היה חסום המון זמן, והיו פותחים אותו רק בתקופת הבחירות. וב"ה עכשיו זה פתוח רגיל לאחר מאמצים מרובים והשתדלויות מצד החכים של שס, ואף שמעתי שהיו"ר ר אריה ג"כ הפעיל את כובד משקלו בנושא
בואו נגיב לכל הדברים לאחר שחקרתי בנושא ראו נא את תגובתי בהודעה הקודמת
לא הרב אריה ולא אף אחד פשוט וועדת הרבנים נסגרה
לגבי הרב @ישיבישער של מרן אגלה לך סוד בעבר הרחוק היה אפשר להיכנס לדרך המלך דרך מראה כהן
וזו היתה העילה לסגור את מראה כהן הדבר התיישר לאחר שרבי אברהם הסיר את ההפניה
ונבקש את סליחת ר' אברהם שאזכרתי אותו פשוט כל היודע עדות בחבירו...

כנראה לא קראת נכון
מר משה גפני עיכב את החתימה בהסכמים הקואליציונים
עד שיתחייבו לא שלא פותחים וועדה חדשה !!!!
נראה לי שאתה טועה.
גם הליטאיים מאסו בוועדה הנוכחית.

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
מכיון שטענו כאן שהועדה הקיימת, מלבד הדברים הידועים, גם מפלה לרעה בצורה מגמתית את הספרדים, כלומר שחוסמים בדווקא קווים של הציבור הספרדי. (אני לא יודע אם זה נכון! רק ככה כתבו מקודם).
עכ"פ בפשטות צריך ועדה מכל סוג שהיא שתעמוד תחת רבנים באמת ותדע ותבין את הציבור, וממש לא משנה איפה נולד וכמו מי פוסק מי שעומד בראשה או חבריה.
אפשר להיות עם הליטאים בוועדה שהם רוצים לפתוח

חזור
חלק עליון