• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

זקן חכמי המועצת הג"ר משה מאיה שליט"א

אם מישהו יוכל להמשיך את התימלול, מרן מדבר עליו בצורה חזקה ביותר. (גם התמילול בסרטון לא מלא).
‏מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל על זקן מועצת חכמי התורה מרן גאון ישראל הגר"מ מאיה:
"אני סומך עליו כל מעשיו לשם שמים, אני אוהב אותו אהבה שאינה תלויה בדבר, את אחי אנוכי מבקש לכו לרבי משה אני סומך עליו, זה הרב שלנו, כל מה שהוא יאמר לכם תעשו, הוא גאון לא רק במילי דאורייתא, גם במילי דעלמא"

אם מישהו יוכל להמשיך את התימלול, מרן מדבר עליו בצורה חזקה ביותר. (גם התמילול בסרטון לא מלא).
כולנו צריכים להתאחד סביב התורה, התורה מלכדת את הכול. היא כעיר שחוברה לה יחדיו, היא מחברת את ישראל. כשכולם המטרה שלהם היא התורה.
והנה ידידי רבי משה השם ישמרהו ויחייהו, אני סומך עליו, אני יודע זה תלמידי היקר, זה אני מכיר אותו משנים קדמוניות. כל כוונתו לשם שמים. אני אוהב אותו בשביל שהוא כוונתו לשם שמים. הוא לא אחי ולא דודי ולא בן דודי, אני אוהב אותו בשביל מה, בשביל התורה. לא שום דבר. אהבה שאינה תלויה בדבר. רק תורה. ואני מבקש אתכם, "את אחי אנוכי מבקש", כולכם תסתובבו סביב התורה, אדם שיש לו תורה, יש לו חן. "אילת אהבים ויעלת חן". "מי לה' אליי ויאספו אליו כל בני לוי". לכו כולכם יחד עם רבי משה, עם השיטה שלנו, זה באחריותי. ואני סומך גם כן עליו שהוא בן פורת יוסף חכם ונבון, פיקח גם במילי דעלמא, לא רק בתורה. ברוך ה' הולך מחיל אל חיל, ה' נותן לו חכמה בינה ודעת. איזה סיעתא דשמייא. לכן אני מבקש ממכם, "את אחי אנוכי מבקש", כולכם תהיו כאחד חברים, תלכו יחד אצלו. זה הרב שלנו, זה הרב שלנו, מה שהוא יאמר לכם תעשו. כן. "כי זה משה האיש ידענו מה היה לו", ידענו מה היה לו, כל כוונתו לשם שמים.

אני חושב שמהכרת הטוב וגם בכדי לדרבן אותם להמשיך הלאה להביא לנו תיעודים מחכמינו שליט"א וזצוק"ל יש ענין להירשם כמנוי לערוץ!
אני מכיר את מי שאחראי ע"ז הוא כ"כ נלחם בנטפרי בכדי שהערוץ יהיה פתוח בנטפרי כמו שיש לאחינו האשכנזים,
ובברכת 'ויהיו עניך רואות את מורך..."

אני חושב שמהכרת הטוב וגם בכדי לדרבן אותם להמשיך הלאה להביא לנו תיעודים מחכמינו שליט"א וזצוק"ל יש ענין להירשם כמנוי לערוץ!
אני מכיר את מי שאחראי ע"ז הוא כ"כ נלחם בנטפרי בכדי שהערוץ יהיה פתוח בנטפרי כמו שיש לאחינו האשכנזים,
ובברכת 'ויהיו עניך רואות את מורך..."
איזה ערוץ זה ואיך נרשמים?

זמני קבלת קהל אצל זקן מועצת חכמי התורה מו"ר הגר"מ מאיה שליט"א הם אך ורק בימי ראשון ושלישי בין השעות 16:30-17:30 בלבד, בכולל "זכרון משה" רח' מרגולין 16 תל אביב.
יש לתאם מראש בטלפון: 050-4185067.
אין להגיע בזמנים אחרים ללא הוראת היתר כלל!

חזור
חלק עליון