• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

חדשות ועידכונים על מו"ר מרן הראשון לציון שליט"א

אמרו לי כעת שישנה גלריה באתר "כיכר השבת", אם תהיינה התעניינות (הצביעו לייק שאדע שישנה) אתאמץ להשיג
חבל שאינך רואה את אתר המרכז למורשת מרן, כך לא תצטרך להיכנס לכיכר השבת.

אמת, ועוד שאין תמונות חדשות שם יותר מכאן. באתר הנוכחי והמבורך 'מורשת מרן' דואגים לעלות לכלל ולמי שזה מעניין אותו את כל התמונות העדכניות.

צודק, דבר ראשון, לא ידעתי על אתר מורשת מרן.

דבר שני, אני לא נכנס לכיכר השבת! ודווקא מחמת כן קשה עלי להשיג את התמונות. ואם הייתי נכנס, הייתי מביא אותם וזהו.
כפי שציינתי שמעתי שיש שם מחבר, ששלח לי תמונה אחת. ואמרתי אם יהיה ביקוש לזה, אלחץ עליו שיביא ואעלה. אך לא אבקש סתם, אם אין ביקוש.
לשמחתי אין לי גישה לאתרים מעין אלו. כט"ס. ותודה רבה.

צודק, דבר ראשון, לא ידעתי על אתר מורשת מרן.

דבר שני, אני לא נכנס לכיכר השבת! ודווקא מחמת כן קשה עלי להשיג את התמונות. ואם הייתי נכנס, הייתי מביא אותם וזהו.
כפי שציינתי שמעתי שיש שם מחבר, ששלח לי תמונה אחת. ואמרתי אם יהיה ביקוש לזה, אלחץ עליו שיביא ואעלה. אך לא אבקש סתם, אם אין ביקוש.
לשמחתי אין לי גישה לאתרים מעין אלו. כט"ס. ותודה רבה.
אשריך שאינך נכנס לפח זבל.

זה הועלה כאן באתר אר כדאי להעלותו שוב.

למען החטופים: בצל שחרור גופות החטופים, הערב הגיע לפגישה מרגשת אברהם אוחנה אביו של החטוף יוסף חיים אוחנה עם מרן פוסק הדור הראשון לציון רבינו יצחק יוסף שליט"א, מרן שליט"א עודד אותו וביקש גם לחזק את בני משפחתו, ובירך שבמהרה נזכה לראותו אתנו בריא ושלם. בפגישה השתתף גם הרב שלמה דנינו שליט"א רב מושב יערה.

1724532844988.png

אמרו שמרן יהיה בנופש בצפון. איך הוא יהיה גם בת"א באותו זמן?
כבר ביום ראשון אמור לחזור?
‏ישראל כהן: בית הכנסת שמתפלליו ניצלו מהפיגוע של המחבל בת״א יקיימו מעמד הודיה ואמירת ׳נשמת׳ בראשות מרן הראשון לציון הגר״י יוסף ובהשתתפות רבנים ודיינים

הצג קובץ מצורף 24331
מישהו יודע באיזה שעה מרן מגיע?
טוב להודות לה': בכנס ההודאה להקב"ה על הנס העצום, בהשתתפות אלפים מתושבי העיר והסביבה, הערב במקום הפיגוע בתל אביב.

1724632334339.png

מה זה הספרין על השולחן עם רב של יערה?
ספר שלחן המבואר על הלכות שבת (קניתי לפני כחודש ביציאה מבניני האומה...) ספר סיכום שיטות על הלכות שבת מסימן רמב-שדמ
נפלא ביותר
חיברו הרב משה שיזדה שליט"א

חזור
חלק עליון