• ניתן לשלוח מערכות ויישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

חיפוש עלון השיעור השבועי

נתבקשתי אם מישהו יודע באיזה עלון הראש"ל דיבר בעניין בדיקה ביום השביעי בזמן ר"ת, וכן גבי בדיקה בבין השמשות.
מישהו יודע? [הבנתי שזה היה משהו לפני שלש שבועות בערך].
בתודה מראש

נתבקשתי אם מישהו יודע באיזה עלון הראש"ל דיבר בעניין בדיקה ביום השביעי בזמן ר"ת, וכן גבי בדיקה בבין השמשות.
מישהו יודע? [הבנתי שזה היה משהו לפני שלש שבועות בערך].
בתודה מראש
בטוח שהוא הזכיר את הנושא הזה בשיעור? (בעבר הוא דיבר על זמן ר"ת, אבל הוא הסתעף לנושא הזה?!) הוא כתב ע"כ בילקוט טהרה.

בטוח שהוא הזכיר את הנושא הזה בשיעור? (בעבר הוא דיבר על זמן ר"ת, אבל הוא הסתעף לנושא הזה?!) הוא כתב ע"כ בילקוט טהרה.
כך מי שביקש ממני אמר לי, אני לא שמעתי.
אך תיקון טעות, מה שכתבתי:
[הבנתי שזה היה משהו לפני שלש שבועות בערך]
ט"ס, וצ"ל לפני כשלשה חדשים (באיזור של השבוע בו דיבר על ההוראה ברורה וכו'. אולי שבוע אחרי).

כך מי שביקש ממני אמר לי, אני לא שמעתי.
אך תיקון טעות, מה שכתבתי:

ט"ס, וצ"ל לפני כשלשה חדשים (באיזור של השבוע בו דיבר על ההוראה ברורה וכו'. אולי שבוע אחרי).
באותו שבוע שהוא דיבר על הוראה ברורה (מוצ"ש וישלח תשפ"ג) הוא דיבר על הלכות חנוכה והזכיר גם ענין של זמן ר"ת, אבל לא זכור לי שדיבר על ענין בדיקה בבין השמשות. (וגם אני לא רואה שנכתב כן בעלונים)

חזור
חלק עליון