• ניתן לשלוח מערכות ויישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

חשיפה - מיהו המשיח העונה לכל סימני חז"ל?

בקו שם אוהבים לעשות פאניקה וללכת אחרי כל מיני קונספירציות מדומיינות.
אני מכיר מישהו ששמע אותם בתקופת הקורונה שהם אמרו שעוד מעט לא יהיה מים שאפשר לשתות והוא הלך וקנה מלא שישיות מים..
לצפות למשיח זה לא לומר כל הזמן תחזיות שחורות ושסוף העולם מגיע.
הרבה אנשים תמימים שומעים אותם ומאמינים לשטיות שנאמרים שם אע"פ שכבר הרבה פעמים התחזיות שלהם הוכחו כלא נכונות. [אמרו שבזאת חנוכה האחרון יקרה משהו גדול.]
אתה בעצמך מעכב את הגאולה בלשון הרע ורכילות שלך, כל הקו הזה קדושה וטהרה וצדקות וצפייה דרוכה למשיח, אתה אפי' לא מכיר את מאזיני הקו כולם צדיקים ויראי שמיים באמת, שהולכים רק עם האמת!!!!

אתה בעצמך מעכב את הגאולה בלשון הרע ורכילות שלך, כל הקו הזה קדושה וטהרה וצדקות וצפייה דרוכה למשיח, אתה אפי' לא מכיר את מאזיני הקו כולם צדיקים ויראי שמיים באמת, שהולכים רק עם האמת!!!!
ציפייה לגאולה זה לא להלחיץ אנשים עם כל מיני קונספירציות מדומיינות.
בכלל כתוב תמים תהיה עם ה' אלוקיך ואסור לדרוש אחר העתידות אלא להאמין שהקב"ה באמת ובתמים ושהוא ית' יכול לשנות הכל!!
יכול להיות שהם אנשים שנראים מלאים קדושה טהרה וצדקות, אבל לא זו הדרך ולא זו העיר.
כל מי ששומע אותם זה נשמע שסוף העולם מגיע. אני לא שומע אותם אבל רואה את הנזקים של מי ששומע אותם.
אנחנו מחכים ומצפים לגאולה כדי שתגלה מלכותו ית', אבל לא יודע מה קשור לצפייה לגאולה להכניס אנשים לפאניקה שאנחנו לפני מלחמת העולם השלישית ומה שקרה בעזה זה עוד קטן למה שיקרה ועוד נבואות זעם שמתפרסמות שם.

ציפייה לגאולה זה לא להלחיץ אנשים עם כל מיני קונספירציות מדומיינות.
בכלל כתוב תמים תהיה עם ה' אלוקיך ואסור לדרוש אחר העתידות אלא להאמין שהקב"ה באמת ובתמים ושהוא ית' יכול לשנות הכל!!
יכול להיות שהם אנשים שנראים מלאים קדושה טהרה וצדקות, אבל לא זו הדרך ולא זו העיר.
כל מי ששומע אותם זה נשמע שסוף העולם מגיע. אני לא שומע אותם אבל רואה את הנזקים של מי ששומע אותם.
אנחנו מחכים ומצפים לגאולה כדי שתגלה מלכותו ית', אבל לא יודע מה קשור לצפייה לגאולה להכניס אנשים לפאניקה שאנחנו לפני מלחמת העולם השלישית ומה שקרה בעזה זה עוד קטן למה שיקרה ועוד נבואות זעם שמתפרסמות שם.
הם מביאים את גדולי ישראל שאומרים שמשיח בפתח אין בזה דבר רע אדרבה כך צריך להיות

חזור
חלק עליון