• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

כוללים ברחבי הארץ. עם פרטי הכולל ומספרים לבירורים.

אין כזה דבר ישיבות לא כל כך טובות
כן יש כזה דבר סטיגמות על ישיבות כדאי שכולנו נוציא את המשפט הזה מהלקסיקון
כאחד שעובד עם נוער ראיתי בחורים שכמעט ונפלו ממשפטים כאלו

הא אז הישיבה ההיא היא לא משהו וכד'
כשאני נבחנתי בישיבות גדולות שאל אותי מישהו לאיזה ישיבה אני הולך .... [אדם מבוגר - יש לו נכד בישיבה גדולה ]
כשאמרתי לו אמר לי טוב בטח ישיבה חדשה
לפתע אמר לי הא הישיבה הזו לא כל כך טובה הבן של פלוני לומד שם [ לשון הרע ]
[רק לא ידע שהבן של פלוני ועוד כמה עברו לישיבות אחרות מחוסר התאמה]
לא היתייחסתי לדבריו - כיום ברוך ה' אני אברך כולל
תתארו לכם אם הייתי מתייחס לדבריו ????
מחילה, לא רציתי לפתוח למשהו פה פצע פתוח.
אני אתקן את עצמי, אני לא יודע באיזה ישיבה הוא היה ואיך היתה הישיבה, פשוט הוא לא כל כך היה שם, אבל בכל אופן הוא היום תפס את עצמו בידיים, ואגב ברוך ה' היום הוא בכולל יום שלם.
אבל תודה רבה שתיקנת אותי, וסליחה אם מישהו נפגע ח"ו.

מחילה, לא רציתי לפתוח למשהו פה פצע פתוח.
אני אתקן את עצמי, אני לא יודע באיזה ישיבה הוא היה ואיך היתה הישיבה, פשוט הוא לא כל כך היה שם, אבל בכל אופן הוא היום תפס את עצמו בידיים, ואגב ברוך ה' היום הוא בכולל יום שלם.
אבל תודה רבה שתיקנת אותי, וסליחה אם מישהו נפגע ח"ו.
הכל טוב
לא פתחת לי משהו באישי
אבל שוב כאחד שעובד עם נושרים יצא לי לשמוע מהם ...
ולכן חשוב לי לתקן בלשון.

כולל נוסף בבית שמש
לומדים חו"מ, ברמה ג', בנשיאות הרב זעפרני בראשות תלמידו הרב דוד אטדגי 052-7690190
כולל נוסף לחו"מ בבית שמש, בהכוונת הגר"א פרץ, בעיון ובמתינות מהגמ' עד ההלכה למעשה, לרישום יש לשלוח: שם, כתובת, טל', גיל, ישיבה, מקום לימוד למייל a0548419341@gmail.com או לשלוח הודעה דרך נדרים פלוס "כולל אוהל שרה". לבירורים ניתן לפנות לטל' 054-8498024 053-3123719
כולל הוראה הלכות שבת 053-4109844 מילגה גבוהה למתאימים (2500 ש"ח +)

נערך לאחרונה:
בע"ה תפתח מסגרת חדשה לאברכים צעירים בזמן אלול הקרוב. ליום שלם.
בבוקר ילמדו הלכה - חושן משפט - קניינים. מהגמרות ועד האחרונים.
ובצהריים גמרא בהספק בעיון קל.
שעות הכולל - 9.15 - 13.00, 14:15 - 17:15
מלגה 2500 ש"ח כולל דתות.
הכולל נמצא בבית מדרש אשר מתוחזק היטב מכל הבחינות מהספרים ועד הכוסות קרטון וכו'.
למעוניינים ניתן לפנות בהודעה פרטית.

בע"ה תפתח מסגרת חדשה לאברכים צעירים בזמן אלול הקרוב. ליום שלם.
בבוקר ילמדו הלכה - חושן משפט - קניינים. מהגמרות ועד האחרונים.
ובצהריים גמרא בהספק בעיון קל.
שעות הכולל - 9.15 - 13.00, 14:15 - 17:15
מלגה 2500 ש"ח כולל דתות.
הכולל נמצא בבית מדרש אשר מתוחזק היטב מכל הבחינות מהספרים ועד הכוסות קרטון וכו'.
למעוניינים ניתן לפנות בהודעה פרטית.
היכן הכולל? עיר/שכונה.

אגב, בכולל "ברכת אברהם" של הגאון הנודע הרב אליהו בחבוט שליט"א בשכונת רמות ד', ישנה אפשרות לקבל מס' אברכים לזמן הבא.
לומדים חושן משפט יום שלם.

זהו לא כנס מיוחד אלא מדובר במסגרת שיעורי ליל שישי של בית הכנסת 'נוה דוד' ובו מוזמן מידי שבוע אחד מגדולי ישראל למסור שיעור ליל שישי לאחר שיעורו של ראב"ד ירושלים הגאון הגדול ר' ברוך שרגא שליט"א ובחודש אלול אומרים סליחות ולאחר מכן תיקון חצות ברוב עם.
בשבוע הבא ישתתף הגאון הגדול ר' יעקב חיים סופר ראש ישיבת 'כף החיים'.

זהו לא כנס מיוחד אלא מדובר במסגרת שיעורי ליל שישי של בית הכנסת 'נוה דוד' ובו מוזמן מידי שבוע אחד מגדולי ישראל למסור שיעור ליל שישי לאחר שיעורו של ראב"ד ירושלים הגאון הגדול ר' ברוך שרגא שליט"א ובחודש אלול אומרים סליחות ולאחר מכן תיקון חצות ברוב עם.
בשבוע הבא ישתתף הגאון הגדול ר' יעקב חיים סופר ראש ישיבת 'כף החיים'.
אם תוכל להביא את הכתובת המדוייקת. אני ראיתי אתמול את המודעה על קיר בירושלים תוך כדי הליכה, לא הספקתי לראות פרטים.

חזור
חלק עליון