כולל ערב בכיכר החטופים

אתמול הגעתי לשיעור בבית חילוני כרגע במימריה שעברתי בסלון ראיתי בטלויזיה את הסירטון של החטופות ממש גרם לי צער ועוגמת נפש גדולה, על אחיותנו שניתנו ביד של האכזרים הארורים האלה, אחר כך שאלתי את בעל הבית מה אומרים בסירטון הזה ואמר לי דברים יותר מזעזעים שאני לא יודע איך יש להם לב לראות ולהראות דברים כאלה
צריך להיזהר שהילדים לא ישמעו בטעות את הרדיו מורשת, גם שם מדברים בצורה יותר מדאי פתוחה על מה שהם עשו שם, אני שמעתי בדרך למנחה היום ועד עכשיו לא נרגע ממה שעבר עליהם

אתמול הגעתי לשיעור בבית חילוני כרגע במימריה שעברתי בסלון ראיתי בטלויזיה את הסירטון של החטופות ממש גרם לי צער ועוגמת נפש גדולה, על אחיותנו שניתנו ביד של האכזרים הארורים האלה, אחר כך שאלתי את בעל הבית מה אומרים בסירטון הזה ואמר לי דברים יותר מזעזעים שאני לא יודע איך יש להם לב לראות ולהראות דברים כאלה
צריך להיזהר שהילדים לא ישמעו בטעות את הרדיו מורשת, גם שם מדברים בצורה יותר מדאי פתוחה על מה שהם עשו שם, אני שמעתי בדרך למנחה היום ועד עכשיו לא נרגע ממה שעבר עליהם
???????????

אתה רק שמעת והזדעזעת
מה אם אותם אנשים ונשים שעוברים בעצמם כל שעה
אולי יש ענין לשמוע [לא ילדים וח''ו לראות] כדי קצת להרגיש נושא בעול עם חבירו
כיון שיש הרגשה לצערינו שהחטופים שייכים לקפלן [הם נחטפו פעם שנייה ע''י המחאה הנ''ל]
ואסור שיהיה כך

תימה עליך??
תימה עלי היה אם הייתי משקר ואומר שהלכתי לבית של סבתא שלי ושם מישהו אמר שראו בטלויזיה
אני כתבתי את האמת דברים כהוויתם, זה בית חילוני שכל היום עם הטלוייזיה [הבנתי שהם רואים ערוץ שמאלני, כי האנשים בשיעור מקנטרים את בעל הבית שהוא רואה שמאלנים] ובכל זאת אני בא הם מכבים הכל ויושבים ללמוד ברצינות

חזור
חלק עליון