• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

למה אין עיתון "הדרך" כל יום שלישי או פעם אחת בשבוע חינם!!! אנחנו ציבור כ"כ ענק!!!!

עיני ישראל

Well-known member
עכשיו בפטירתו של מרן הרב בעדני זצוק"ל וזיע"א יצא עיתון הדרך לזכרו, משום מה שאלתי את עצמי למה???? למה אין עיתון של הדרך כל שבוע באופן חינמי כמו שעושים יתד נאמן??? לא שאנחנו צריכים להעתיק מהם... אלא!!! גם לציבור הספרדי חשוב לדעת מה הולך בקישקע של הספרדים.. ולהכיר את הרבנים שלנו גם בחיים ולא רק שהם נפטרים.... האמת אני יגיד לכם לא הכרתי כ"כ את מרן הרב בעדני, והרבה גם לא הכירו אותו... כי לא נתנו לנו מספיק להכיר אותו... רק עכשיו אני מודע לעוצמה האדירה שלו ולכל התלמידים שלו... למה שלא נזכה אנחנו להכיר את הגדולים שלנו ולשמוע על עצרות שעושים, על כינוסים, לשמוע דעות, השקפות, להרגיש את ההוויה הספרדית על כל מהותה, באמת חבל!!! שרק בפטירתם אנחנו מכירים אותם!!!! ושמי שרוצה להכיר אותם צריך לקנות כל שבוע את הדרך ולעבוד בשביל זה.... לא הגיוני...

עכשיו בפטירתו של מרן הרב בעדני זצוק"ל וזיע"א יצא עיתון הדרך לזכרו, משום מה שאלתי את עצמי למה???? למה אין עיתון של הדרך כל שבוע באופן חינמי כמו שעושים יתד נאמן??? לא שאנחנו צריכים להעתיק מהם... אלא!!! גם לציבור הספרדי חשוב לדעת מה הולך בקישקע של הספרדים.. ולהכיר את הרבנים שלנו גם בחיים ולא רק שהם נפטרים.... האמת אני יגיד לכם לא הכרתי כ"כ את מרן הרב בעדני, והרבה גם לא הכירו אותו... כי לא נתנו לנו מספיק להכיר אותו... רק עכשיו אני מודע לעוצמה האדירה שלו ולכל התלמידים שלו... למה שלא נזכה אנחנו להכיר את הגדולים שלנו ולשמוע על עצרות שעושים, על כינוסים, לשמוע דעות, השקפות, להרגיש את ההוויה הספרדית על כל מהותה, באמת חבל!!! שרק בפטירתם אנחנו מכירים אותם!!!! ושמי שרוצה להכיר אותם צריך לקנות כל שבוע את הדרך ולעבוד בשביל זה.... לא הגיוני...
כקורא יתד נאמן סדרתי אני יכול להעיד שעל אף שכל יום שלישי אני קורא את העיתון לא מזה הכרתי את הרבנים, אלא רק שמעתי על כתיבת אותיות וסיום בכולל וכו', ופעם ב שיחה, הא ותו לא, בשביל להכיר את מרנן ורבנן שליט"א צריך לשמוע מעדויות אישיות או סיפורים אישיים, ובכל הדורות הכירו את גדו"י מההספדים (מי שלא היה קשור אליהם אישית), אלא א"כ מדובר בגדול פעיל מאוד, שאז מכירים אותו גם בלי עיתון...

זה הדפקט פה...

בניגוד לציבור האשכנזי שנרתם בכל כוחו ועושה מנויים ורק כך מכחם יש השפעה שמתורגמת לפרסומות מה שהופך את העיתון לחזק ואז רק אז הם יכלו להוציא בחינם פעם בשבוע
אני מזכיר שהפלס היו מחלקים פעם חינם את העיתון עד שהם קרסו כלכלית
אז במקום להתלונן כל היום ולחשוב שמישהו אחר אמור לעשות לנו את העבודה ולהתלונן רק על הנציגים פשוט תעשה מנוי או שתפסיק להתבכיין

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
בניגוד לציבור האשכנזי שנרתם בכל כוחו ועושה מנויים ורק כך מכחם יש השפעה שמתורגמת לפרסומות מה שהופך את העיתון לחזק ואז רק אז הם יכלו להוציא בחינם פעם בשבוע
אני מזכיר שהפלס היו מחלקים פעם חינם את העיתון עד שהם קרסו כלכלית
אז במקום להתלונן כל היום ולחשוב שמישהו אחר אמור לעשות לנו את העבודה ולהתלונן רק על הנציגים פשוט תעשה מנוי או שתפסיק להתבכיין
אתה נראה לי החלטת ליפול עלי גם כאן וגם במקום אחר... רואים שאתה כ"כ לא יודע מה הולך בהדרך... כל מי שנמצא ברשת מעיין יוסף או בכל רשת שקשור איך שהוא לש"ס, חייב וחובה עליו להיות מנוי לעיתון יש מליוני מנויים לעיתון הזה, חסר להם כסף... תאמין לי מתוך ידיעה שלא, אני קצת ביררתי!!! אבל אני בתור ספרדי גאה שרוצה להמשיך את הגאווה הספרדית... אני נזכר בהם רק לאחר 4 שנים שיש בחירות ופתאום אני רואה פליירים ועיתונים, שמה לא חסר כסף.... פותחים את הקופה עד הסוף... אז במקום לקרוא את היתד נאמן שאין לו שום קשר אליי ולא מייצג כלל את דעת רבותי... אני קצת רוצה לדעת מה עושים במשך ה4 שנים הללו. מה קורה שם בפנים???? עצרות, כינוסים, דעות, השקפה, קצת לקרוא על רבותינו, האם לא מגיע לי לדעת כדי שאח"כ אני יוכל לדעת אם לבחור בש"ס... (ברור שאני יבחר רק למה נזכרים רק בבחירות... ושנפטרים רבנים) שאלה פשוטה שאלתי???? ואל תיתמם ותהיה ממלכתי...

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
אני נזכר בהם רק לאחר 4 שנים שיש בחירות ופתאום אני רואה פליירים ועיתונים, שמה לא חסר כסף....
ממש ממש לא התכוונתי ליפול עליך אבל אין שום קשר לעיתון של לפני הבחירות שממומן מכספי הקמפיין
וגם העיתון שיצא על הרב בעדני מומן מכל הפרסומות של מודעות האבל

יש אפשרות למנוי יומי במייל חינם למשך כל ה4 שנים ולא רק לתקופת הבחירות.
בבקשה.

בכל יום, הבוקר שלכם יתחיל אחרת, עם כל המידע, הכתבות, הפרשנויות, הניתוחים, המאמרים והתוכן שאתם צריכים לדעת.

רוצים לקבל את המהדורה היומית בכל בוקר אליכם למייל?

שלחו הודעה לכתובת: yomi1@haderech.net או לחצו על הקישור הבא: http://haderech-digital.com/

להתראות גם מחר בבוקר, ותעדכנו את המשפחה והחברים.

יש אפשרות למנוי יומי במייל חינם למשך כל ה4 שנים ולא רק לתקופת הבחירות.
בבקשה.

בכל יום, הבוקר שלכם יתחיל אחרת, עם כל המידע, הכתבות, הפרשנויות, הניתוחים, המאמרים והתוכן שאתם צריכים לדעת.

רוצים לקבל את המהדורה היומית בכל בוקר אליכם למייל?

שלחו הודעה לכתובת: yomi1@haderech.net או לחצו על הקישור הבא: http://haderech-digital.com/

להתראות גם מחר בבוקר, ותעדכנו את המשפחה והחברים.

ידוע שפעם שאלו אברכים את הרב שך שאינם רוצים לעשות מנוי לעיתון כי לא רוצים להכניס עיתון לבית,
אמר להם הרב תקנו ותזרקו לפח האשפה העיקר שזה יצליח, ועכשיו אנחנו רואים את התוצאות כמויות בלי סוף של עיתונים זרוקים ברחובות
(לצערי גם יש חלק לא קטן שמתעדכן כבר מחשדשות בטלפונים וכל הערוצים וזה הרבה יותר מעניין מהקישיקע של עצמם ביתד)
בכל אופן תתחיל במה שהמליצו לך על מנוי במייל בחינם ואז תרצה לבוא לעשות מנויים.

ומי שהזכיר את רשת מעיין החינוך של בני יוסף, תדעו שאין מליונים של מנויים מדובר בכמות יחסית קטנה למה שצריך להיות,
ואם כל אחד היה נמנה היום זה היה חזק הרבה יותר

וסתם לידיעה כללית פעם היו מניחים בחנויות לרכישה בלי מנוי, הם הפסיקו עם זה (ככה אמר לי משהוא מ"בפנים") כי לא קונים, וסם היה להם מזה הפסדים

נשמע כאילו מינימום שיווקת את הדף היומי או המשנה היומית...
בתור @בן תורה זה קצת 'צורם'...
לא נראה לי נכון לכתוב עליו (על "בן תורה" - לא יודע מי זה אבל כשמו אולי כן הוא) ככה,
הוא סך הכל ציטט את מה שהם כתבו (עיתון הדרך, ועליהם זה לא קפידה כי זה מה שהם רוצים לשווק)

לא נראה לי נכון לכתוב עליו (על "בן תורה" - לא יודע מי זה אבל כשמו אולי כן הוא) ככה,
הוא סך הכל ציטט את מה שהם כתבו (עיתון הדרך, ועליהם זה לא קפידה כי זה מה שהם רוצים לשווק)
א. הביטוי 'בן תורה' לא נאמר כמזלזל. אדרבה, כמעורר תביעה.
ב. לא השתמע מדבריו שזה ציטוט פרסומי של העיתון, אלא דברים שהוא עצמו כתב.

שלום וברכה
הגדרתי את שמי כבן תורה משום שאני חושב שאני כזה וגם אם לא רוצה להיות כזה.
העלתי את העיתון בכדי לעזור לאותו אחד ששאל למה אין עיתון יומי.
אכן כפי שאמר דבק בתורת מרן זהו ציטוט בלבד ולא תוכן שכתבתי.
וראיה לדבר מצו"ב צילום מסך מתוך המייל.

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-09-18 142122.jpg
    צילום מסך 2023-09-18 142122.jpg
    102.8 KB · צפיות: 11
שלום וברכה
הגדרתי את שמי כבן תורה משום שאני חושב שאני כזה וגם אם לא רוצה להיות כזה.
העלתי את העיתון בכדי לעזור לאותו אחד ששאל למה אין עיתון יומי.
אכן כפי שאמר דבק בתורת מרן זהו ציטוט בלבד ולא תוכן שכתבתי.
וראיה לדבר מצו"ב צילום מסך מתוך המייל.

אחר המחילה - כשמעלים ציטוט - מקדימים - "להלן ציטוט מפרסום של עיתון הדרך" ואח"כ גם מוסיפים גרשיים לשורות המצוטטות, או מוסיפים לאותיות 'הטיה' לימין, כמקובל.

חזור
חלק עליון