• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

למה ריבנו של עולם! תלושי המזון, ושוב בג"צ הידוע לנו מוציא צו האוסר על 'ר' אריה לחלק את תלושי המזון.....'

לא הבנתי הם נהנים מאיתנו אז מותר לנו לקחת או ליתר דיוק לקבל מהם כמה אחוזים בודדים
למה לא!
וגם כמה אנחנו מקבלים מהם אחוזים בודדים
אז תעשו טובה מספיק עם הפלפולים המצחיקים שלכם.
רואים שלא קראת כלום!!!! למה אתה משקר??? לא אמרתי שאסור לקחת והדגשתיאת זה....
אבל אתה פותח דיון כאילו חרב העולם!!!! אין תלושים!!! נחרב העולם!!!
במקום להבין שעדיף שהפרנסה תגיע מהקב"ה בכבודו ובעצמו ולא מהמדינה הכופרת, פשוט ביותר...

רואים שלא קראת כלום!!!! למה אתה משקר??? לא אמרתי שאסור לקחת והדגשתיאת זה....
אבל אתה פותח דיון כאילו חרב העולם!!!! אין תלושים!!! נחרב העולם!!!
במקום להבין שעדיף שהפרנסה תגיע מהקב"ה בכבודו ובעצמו ולא מהמדינה הכופרת, פשוט ביותר...

הפוך
בדיוק הפוך
כן, לקחת מהם את התלושי המזון לא משנה ממי העיקר לקחת!
צריך לנצל את המדינה כאן, כי הם היום השולטים וכאשר הם רוצים משהו לקחת
הם ישאלו אותי,
הם יקחו אם אני ירצה או לא!
וכאן הם נותנים סך הכל 2,400 ש"ח את זה לא לקחת.

מדינה ציונית על זה - אף אחד לא חולק.
שונאת תורה ולומדיה - אף אחד לא חולק.
נכון אם כל זה לאברך כולל, - זה הרבה.

תמחק בבקשה את הציטוט.
זה לא כבוד שמים.
שימו לב! לאיזה ממשלה בחרנו ועוד אתם מתפלאים למה אין להם סייעתא דשמיא בכלום, גם בלסדר לכם תלושים!!!

ח"כ אייכלר על דברי נתניהו: "יותר ממאה שנה שאלוקי ישראל מציל את א"י מיד אלילי הכוח, התרבות הרעה והתבוללות המשטר החילוני. אם לא זכות שומרי התורה, מזמן היתה המדינה מחוקה ממפת המזרח התיכון".

ולעומת זאת הגיבו:
השר יואב קיש: ״‏אני קורא לח״כ אייכלר לחזור בו מדברי הבלע האנטי ציוניים שהוא כתב״. עמית סגל: ״ממש התבטאות אנטי ציונית מופרעת״.

שימו לב עם איזה כופרים בתורת משה אתם נמצאים בממשלה שקוראים לה "ימנית"!!!! ושכאילו שומרת תורה ומצוות!!!! מבחינתי זה כמו לשבת עם השמאל זה אותו דבר!!! מי שבוטח עוד שמהממשלה הכפרנית הזאת ייצא משהו טוב לאברכים הוא רק חולם... ושגם 6 מחברי הכנסת של הליכוד לא תומכים בחוק הגיוס!!! ולא מספיק שיו"ר הכנסת הוא אדם שחייב במיתת בי"ד וד"ל!!! אז אנחנו עוד רוצים שמהם הקב"ה יביא ישועה לאברכים ובני התורה שיסדרו להם תלושים!!!

הטקטיקה הזו של 'לשמור על כבוד הבג"צ' לא מובנת לי בכלל!

מדוע הח"כים לא אומרים בקול ברור:

אין לנו שום אימון במערכת המשפט,

אין לנו שום כבוד למערכת המשפט,

אנחנו מתפללים כל יום 3 פעמים שכל השופטים יפוטרו, ותקום מערכת חוקים אחרת לגמרי,

מבחינתנו כל פסק דין שלהם הוא 'מעשה שוד' שנכתב ע"י כאלו שמבחינתנו אין להם שום סמכות לשום דבר.

והרי זו האמת!

אין לכך שום קשר לעמדה הכללית ביחס למדינה.

גם המזרחיסט השרוף ביותר שחושב שהמדינה היא 'יסוד כיסא השם בעולם', יודע שהם ערכאות לכל דבר, ומתפלל לביטולם.
האמת ששמעתי שפעם אמר כן ח"כ אייכלר בפירוש באיזה ראיון שנתן בחדשות.

תודה על כל העידכונים, ב"ה אני לא מתעדכן משום מקום רק דרך כאן ...
עכ"פ, לפעמים לומר משפטים מסויימים שלא תהיה בהם תועלת, יש בזה נזק רב על התועלת מאוד.
לעניין מצוות תוכחה וכו', אכן, צריך לעיין היטב לכל מקרה לגופו.
אבל בגדול, הכל פוליטיקה רדודה,
שיקולים צרים של מה יגידו ואיך יגיבו ..
נתפלל כולנו שרק ה' ימלוך עלינו וכל הכופרים יחזרו בתשובה שלמה במהרה בימינו.

תודה על כל העידכונים, ב"ה אני לא מתעדכן משום מקום רק דרך כאן ...
עכ"פ, לפעמים לומר משפטים מסויימים שלא תהיה בהם תועלת, יש בזה נזק רב על התועלת מאוד.
לעניין מצוות תוכחה וכו', אכן, צריך לעיין היטב לכל מקרה לגופו.
אבל בגדול, הכל פוליטיקה רדודה,
שיקולים צרים של מה יגידו ואיך יגיבו ..
נתפלל כולנו שרק ה' ימלוך עלינו וכל הכופרים יחזרו בתשובה שלמה במהרה בימינו.
העיקר שאתה מבין שמשם לא תבוא הישועה לעם ישראל ולבני התורה, רק להישען על אבינו שבשמים!!!!

העלה זאת @הרב אליהו כהן - מעדני המלך באיזהו מקומן, ואולי יעזור לנו הרב @בנימין לוריא וגם יש על זה במנהגי הראש"ל ח"ד שיצא לאור זה עתה.
אכן הובא כאן

שר הרווחה יעקב מרגי למורן אזולאי ב׳ווינט׳ - ״מיזם תלושי המזון שיזם יו״ר ש״ס אריה דרעי ושיעבד לכך מיליארד שקל מהכספים הקואליציוניים של ש״ס - יסייע לאוכלוסיות רחבות שנמצאות בטווח של קו העוני ויפנה להם הכנסה לצורך דברים חיוניים. מי שמתעסק עם עוני יודע שהמיזם הזה מרפד את השכבה של קו העוני כדי לא להפיל לשם עוד אוכלוסיות״.

יבא בן דוד ויגאלנו! עוד השנה בעז"ה.
אמן !!
אבל אין לנו שום אימון לא רק במערכת המשפט אלא גם בכל מערכות המדינה הזאת שאינה מתנהלת לפי חוקי התורה הקדושה !!
אכן, בהוראת גדולי הדורות נכנסו נציגים משלנו להציל, אבל להציל ותו לא מידי ..

כך ביחס לשאר משרדי הממשלה.
אין לנו בעיה עם כל משרד לגופו, שהרי ברור שגם כשיבוא משיח בן דוד,
יהיו אותם משרדים, ופשוט.
מה פתאום ח"ו:eek:, איך אתה מדבר???, שום משרד ושום נעליים, יהיה רק משרד אחד - בית המקדש משם תצא תורה והוראה לישראל, ובכל ענייני הפרנסה והבטחון וכדו' יתקיים בנו "איש תחת גפנו ואיש תחת תאנתו", חיים רק עם ה' יתברך מלא כל הארץ כבודו, למה אתה חושב שנצטרך משרד כזה או אחר ח"ו, כל המשרדים האלה קמו בהשראה של "כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה", מי שנמצא בתוך המחשבה הזאת שיבוא המשיח כל המדינה תשאר הוא כופר ואפיקורס לא יותר מזה... וכבר כתוב בחז"ל בסנהדרין, "אין בן דוד בא עד שתכלה מלכות הזלה מישראל", [ופירש"י עד שלא תשאר בהם שום שלטונות], דהיינו שהמשיח יבוא רק אחרי שהכנסת המינים הזאת תמחק ולא תשאר לה שום שלטונות!!! שמעת???!!!
אני ממליץ לך כל יום ללמוד זוה"ק, ותבין מה עומד להיות שתבוא הגאולה, העולם יתהפף ב180 מעלות, לצערי אתה חושב שגאולה זה רק חילוף שלטון בין 'ביבי' לבין 'משיח בן דוד'... ואולי זה גם הסיבה שאנשים לא מצפים למשיח, לא יודעים במה מדובר!!!!
חבל שאין כאן בפורום משהו שמסנן את הדברים שלא כל אחד יכול לעלות לפי העולה על רוחו דברי הבאי וכפירה.

חזור
חלק עליון