• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

למשהו יש את התמונה של ציון מרן חכם שלום זצ"ל היכן שקברו אותו???

במה זה התבטא ''עמודא דצלותא''?
כנראה שהתפלל על כל יחיד ויחיד.
יש לי חבר מהישיבה, שאשתו הסתבכה באיזה עניין רפואי, והייתה צריכה לעשות ניתוח מסובך עם המון רופאים וכו׳, למשך כמה שעות.
לפני הניתוח הלכו לחכם שלום שיברך אותה, והוא פתח את ספר התהלים, וקרא תהלים במשך זמן ארוך לרפואתה. עד שנגמר הניתוח ובישרו לו שעבר בהצלחה בס״ד...

"עמודא דצלותא"
מרן הרב עובדיה זצ"ל היה שולח הרבה אנשים שזקוקים לישועה לחכם שלום בכדי שיתפלל עליהם וכמו שמרן תמיד אמר שיש לו "פה קדוש"
נראה לי שזה הכוונה למה שכתוב על הקבר שבתפילות שלו הוא היה משנה עולמות
אוי מי יתו לנו תמורתו

במה זה התבטא ''עמודא דצלותא''?
המון התפלל על כל יהודי ששמע על צרתו אין ספור סיפורים כמה היה בוכה ומצטער בצערן של בניו של מקום...

- לא קראת/שמעת בשבוע האחרון המון סיפורים בנושא הזה..?

אף אני קבעתי תור להכנס אליו לבעיה לא פשוטה כלל, שע"פ כל הסיפורים ששמעתי אודותיו (צא ולמד מבתו של הרב שי פרי ועוד..) אמרתי רק הוא יוכל בפיו הקדוש להעתיר לפני היושב במרומים אלא שאשפוזים חוזרים ונשנים שהיו לו לאחרונה לא אסתייעא וחבל על דאבדין!!

המון התפלל על כל יהודי ששמע על צרתו אין ספור סיפורים כמה היה בוכה ומצטער בצערן של בניו של מקום...

- לא קראת/שמעת בשבוע האחרון המון סיפורים בנושא הזה..?

אף אני קבעתי תור להכנס אליו לבעיה לא פשוטה כלל, שע"פ כל הסיפורים ששמעתי אודותיו (צא ולמד מבתו של הרב שי פרי ועוד..) אמרתי רק הוא יוכל בפיו הקדוש להעתיר לפני היושב במרומים אלא שאשפוזים חוזרים ונשנים שהיו לו לאחרונה לא אסתייעא וחבל על דאבדין!!
ברוכים תהיו
אמנם קראתי הרבה ולא נתתי לבי לענין זה עד שראיתי המצבה
אם יורשה לשאול מה היה לבת הרב פרי

מה שבטוח שביום שהוא יקום מתחיית המתים ויראה את מה שכתבו עליו, הוא ימחק את הכל, היה לו כ"כ פשטות וענווה, שלא אחז מעצמו כלום!!! וזה הסוד שלו!!! באמת!!!

מה שבטוח שביום שהוא יקום מתחיית המתים ויראה את מה שכתבו עליו, הוא ימחק את הכל, היה לו כ"כ פשטות וענווה, שלא אחז מעצמו כלום!!! וזה הסוד שלו!!! באמת!!!
בסדר וזו זכותו כיום לאחר פטירתו שמתעלים מסיפורי צדיקים

חזור
חלק עליון