• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מה יותר טוב נתיב או נטפרי?

בגדול נטפרי זה סינון שיושב רק על השרת ונתיב יושב גם על המחשב. ונ"מ לגבי ביצועים ולגבי הבטיחות של הסינון שיותר טוב בנטפרי בגלל שהכל מתנהל מהשרת.
כמו כן סינון תמונות קיים רק בנטפרי כך שגם אתרים שיש בהם תמונות של בגדים יכולים להיות פתוחים עם סינון של התמונות הלא טובות.
לא נכון נטפרי גם על המחשב וגם על השרת (בארץ)

נתיב חוסמים הרבה יותר דברים.
דרייב לדוגמה, פתוח בעיקרון בנטפרי, וכל אחד יכול לשלוח לי כל מה שהוא רוצה. בנתיב זה חסום. (היום כל הדברים מועברים בדרייב, ככה שמי שחושש חייב לדאוג שלא יהיה לו דרייב. וזה לא קיים בנטפרי, אא"כ במסלול של רק מייל).
אפשר לבחור בסינון של נטפרי שיסננו גם במייל, גם כל קישור דרייב שהוא פתוח לציבור נחסם

גם בנטפרי יש בעיות למרות שזה אנושי לדוגמא פרצוף של אישה אם שער קצר כמו של גבר שההודים שם לא מבדילים כל כך לפעמים
לצערנו יש גם גרוע יותר הרבה פעמים הם מפספים תמונות באתרי מכירות בגדי נשים. אבל ממה שסיפרו בפורום שכן בנתיב הרבה יותר גרוע.

בד"צ עיני ישראל של הספרדים לענייני תקשורת פירסמו מכתב שנטפרי הכי טוב.

אני נמצאת באתרוג פלוס ויש אפשרות דרך המייל או הדריב לראות הכוווווווול אני רוצה לעבור לנטפרי רק אם אני בטוחה שהם חוסמים את הדריב
אם מישו יודע אני מאד אשמח לתשובה תודה!!!

אני נמצאת באתרוג פלוס ויש אפשרות דרך המייל או הדריב לראות הכוווווווול אני רוצה לעבור לנטפרי רק אם אני בטוחה שהם חוסמים את הדריב
אם מישו יודע אני מאד אשמח לתשובה תודה!!!
אני בנטפרי, וחסמתי את הדרייב לחלוטין!
זו פעולה פשוטה שאת עושה במערכת ניהול של הסינון אצלך במחשב. ואח"כ נותנת סיסמה וזה לא יכול להפתח בלי סיסמה.
יש אפשרות גם לפתוח כתובת דרייב מסוימת - שם לדוגמא יש לך קבצים של העבודה וכדו'.

לא הבנתי מה כל הנידון כאן ?
ברור ופשוט שאין על נטפרי בעולם !!!
אין סינון שמתקרב לנטפרי !!!
הסינון שחוסם כל תמונה לא צנועה אפשרית,
אני עם נטפרי כבר 5 שנים ומעולם לא נתקלתי אפילו בתמונה אחת !!!
בנימין לוריא, כדאי לך מאד לא לצנן ולקרר את הסינון הזה, שבדורינו זה הסינון שמציל רבבות אלפי בני תורה ועוד....
כל שאר הסינונים, כל אחד יש לו את החסרונות שלו, והדברים ידועים ואיני רוצה לפרט. גם מחשש שיביא ח"ו למכשול

לא הבנתי מה כל הנידון כאן ?
ברור ופשוט שאין על נטפרי בעולם !!!
אין סינון שמתקרב לנטפרי !!!
הסינון שחוסם כל תמונה לא צנועה אפשרית,
אני עם נטפרי כבר 5 שנים ומעולם לא נתקלתי אפילו בתמונה אחת !!!
בנימין לוריא, כדאי לך מאד לא לצנן ולקרר את הסינון הזה, שבדורינו זה הסינון שמציל רבבות אלפי בני תורה ועוד....
כל שאר הסינונים, כל אחד יש לו את החסרונות שלו, והדברים ידועים ואיני רוצה לפרט. גם מחשש שיביא ח"ו למכשול
אתה צודק וגם רבי בנימין צודק
אני במו עיני ראיתי כמה פירצות ופריצות בנטפרי ואכמ"ל
מי שרוצה להיטמא יוכל מכל מקום

חלילה וחס להתבטאות כך על האתר הזה. ניכר שאתה לא יודע איזה אשפתות יש במקומות אחרים. הייתי מחויב להגיב שלא יאמרו מדשתקי שמע מינה ניחא להו.
נכנסו פה אינשי דלא מעלי רעים וחטאים ומטונפים, והטילו זוהמתן באיזהו מקומן, לא יאבה ה' סלוח להם, וכעת ת"ל מחקו התועבה הזו.

אנחנו בנטפרי כמה שנים. והפיספוסים הם קטנים שבקטנים, כגון תמונה קטנה של פרצוף אשה שהמסננים הגוים פיספסו.
אומנם גם באתרי קניות היו פיספוסיםלדברי הרבנית, אבל אפשר לספור ב-10 אצבעות בניסיון של שנים.

לא הייתי כאן ביומיים האחרונים...
אגיב כאן תגובה כללית לכל המגיבים:
שוב אני חוזר נטפרי הסינון הכי טוב שקיים עלי אדמות
גם אם ר' בנימין לוריא צודק בנתונים שלו, אבל עדיין זה בכלל לא בהשוואה לשאר הסינונים, ובודאי הוא לא צודק שצריך בכלל לעשות השוואה עם שאר הסינונים טובים ככל שיהיו...
נטפרי עם כל החסרונות שלו עולה עשרת מונים מכל הסינונים הקיימים כיום
ולכן דוקא סינון כזה שהוא שומר את האדם בדורינו הכ"כ פרוץ, הייתי מצפה שרק ישבחו וידברו ממעלתו ולא יחפשו את חסרונותיו !!!
עוד אומר שגם אם זה נכון שמוצאים פה ושם דברים בנטפרי, אבל זה רק אחרי חיפוש, למי שחופר ורוצה למצוא דברים כאלה... וגם כשמוצאים אין באמת פריצות של ממש... רק דברים שוליים שע"פ רוב לא מביאים להרהור...
כבר מילתי אמורה שלא לתת דוגמאות של אתרים שניתן למצוא בהם תמונות וכו', כדי שלא לתת מכשול ח"ו שאנשים ילכו ויחפשו שם...
ואם כבר הזכרתם את אתר אמזון, אז בדקתי עכשיו ולא מיניה ולא מקצתיה, אין שום פריצות ותמונות לא צנועות, רק תמונות שכאמור בגד חלקי וכיוצ"ב שלא מביא כלל ועיקר להרהור,
אבל בסינונים אחרים, אתה מוצא מרעין בישין רח"ל !!!
יש לציין שאני לא קשור בשום קשר לנטפרי, רק אני עושה את רצון ה' לחזק סינון זה שהוא בודאי רצונו יתברך בעת הזאת עכ"פ למי שזקוק לכך וע"פ הוראת רבותיו
ובזה נחתום את הדברים ואינו צריך לפנים...

לא הייתי כאן ביומיים האחרונים...
אגיב כאן תגובה כללית לכל המגיבים:
שוב אני חוזר נטפרי הסינון הכי טוב שקיים עלי אדמות
גם אם ר' בנימין לוריא צודק בנתונים שלו, אבל עדיין זה בכלל לא בהשוואה לשאר הסינונים, ובודאי הוא לא צודק שצריך בכלל לעשות השוואה עם שאר הסינונים טובים ככל שיהיו...
נטפרי עם כל החסרונות שלו עולה עשרת מונים מכל הסינונים הקיימים כיום
ולכן דוקא סינון כזה שהוא שומר את האדם בדורינו הכ"כ פרוץ, הייתי מצפה שרק ישבחו וידברו ממעלתו ולא יחפשו את חסרונותיו !!!
עוד אומר שגם אם זה נכון שמוצאים פה ושם דברים בנטפרי, אבל זה רק אחרי חיפוש, למי שחופר ורוצה למצוא דברים כאלה... וגם כשמוצאים אין באמת פריצות של ממש... רק דברים שוליים שע"פ רוב לא מביאים להרהור...
כבר מילתי אמורה שלא לתת דוגמאות של אתרים שניתן למצוא בהם תמונות וכו', כדי שלא לתת מכשול ח"ו שאנשים ילכו ויחפשו שם...
ואם כבר הזכרתם את אתר אמזון, אז בדקתי עכשיו ולא מיניה ולא מקצתיה, אין שום פריצות ותמונות לא צנועות, רק תמונות שכאמור בגד חלקי וכיוצ"ב שלא מביא כלל ועיקר להרהור,
אבל בסינונים אחרים, אתה מוצא מרעין בישין רח"ל !!!
יש לציין שאני לא קשור בשום קשר לנטפרי, רק אני עושה את רצון ה' לחזק סינון זה שהוא בודאי רצונו יתברך בעת הזאת עכ"פ למי שזקוק לכך וע"פ הוראת רבותיו
ובזה נחתום את הדברים ואינו צריך לפנים...
כל מילה בסלע!
כמי שהיה ונכווה בסינונים אחרים, וכמי שהאתרוג [לא הרימון!] התפוצץ לו בפנים, אין כמו נטפרי ואפילו לא דומה!

חזור
חלק עליון