• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

מחאה נמרצת על כבוד מרן זיע"א ומרן שליט"א!

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
מי שעמוד מאחורי ערוץ היוטיוב הנ"ל, שמפרסם דברים כנגד הרב שניאור, הם אנשים מחצר של אישיות מפוקפקת...
אני לא אכתוב את השם כדי שלא ימחקו לי פה עורכי הפורום
אף על גב שגם מרן הראש"ל מוקיע את אותו אישיות
והדברים ידועים
ועכ"ז הפורום נראה פה לעיתים כפורום מורשת האישיות המסויימת
הם הכחישו כל קשר להנ"ל.
ואגב, ישיבה שראשיה שמועתן רעה, זה יותר טוב?

כל הסרטונים האלה - מקורם באנשים עם אינטרס ברור לגדל בכח אישיות מסויימת
זה האמת
וכל אחד צריך להתבונן בה
והשומע ישמע והחודל יחדל

הסרטונים חסומים אולי

גם אם עומדים מאחורי זה
מצויין שימשיכו לגלות עוד סרטונים שיש להם
כמדומה שלא היה רב שלא הוציאו לו סרטונים והקלטות לבזותו או לבזות אחרים בשמו.
להוציא דברים מהקשרם זה דבר קל מאד..

כפי שכתבתי אני לא מכיר את האיש.
לפי ההסרטה זה נראה שיש לו הרבה ידע תורני, ושהוא מונח בסוגיות, אני שוב חוזר שזה חמור אם הוא כך אמר, אבל אני כמעט בטוח שזה מבוים, היום אפשר לבים הכל, קול הסרטה, וכל מה שרוצים כדי לבזות ולגנות כל אדם יהיה אשר יהיה, דברים שלא היו ולא נבראו.
לא רציתי לכתוב את זה, אבל לבשר האוזן, סיפרו לי [אדם נאמן] שהוציאו על הרב אברג'ל זצ"ל בקולו, קללות וגידופים נוראים. ועל החלבן זצ"ל בקולו. ברור לכולם שהדברים לא היו ולא נבראו בגדולים וצדיקים וקדושים אלו. אני במכוון הבאתי דוגמאות להראות שאפשר הכל.
אז לא בגלל שהוא ידען וכנראה גם ת"ח
אלא בגלל שצריך לבדוק במאה אחוז שכך נאמר, כלפי כל אדם וכל אישיות, ולא להכפיש ולגנותו ברבים. אפשר לשאול את תלמידיו או אפילו אותו עצמו....
אני מדגיש שזלזול במרן הרב יצחק. ובמרן זצ"ל לא מתקבל בשום צורה
רק צריך לברר בוודאות הדבר.

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
לפי ההסרטה זה נראה שיש לו הרבה ידע תורני, ושהוא מונח בסוגיות, אני שוב חוזר שזה חמור אם הוא כך אמר, אבל אני כמעט בטוח שזה מבוים, היום אפשר לבים הכל, קול הסרטה, וכל מה שרוצים כדי לבזות ולגנות כל אדם יהיה אשר יהיה, דברים שלא היו ולא נבראו.
לא רציתי לכתוב את זה, אבל לבשר האוזן, סיפרו לי [אדם נאמן] שהוציאו על הרב אברג'ל זצ"ל בקולו, קללות וגידופים נוראים. ועל החלבן זצ"ל בקולו. ברור לכולם שהדברים לא היו ולא נבראו בגדולים וצדיקים וקדושים אלו. אני במכוון הבאתי דוגמאות להראות שאפשר הכל.
אלא בגלל שצריך לבדוק במאה אחוז שכך נאמר, כלפי כל אדם וכל אישיות, ולא להכפיש ולגנותו ברבים. אפשר לשאול את תלמידיו או אפילו אותו עצמו....
אבל גם בהסרטות שתלמידיו מוציאים, נראית התנהגותו תמוהה מאוד.

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
רבותי אני כבר לא מבין מה מדברים פה
צריך רש"י דחוף
מי אישיות איזה אישיות
האם יש אדם מאחורי חצירו של הרב שניאור

לא רציתי לכתוב את זה, אבל לבשר האוזן, סיפרו לי [אדם נאמן] שהוציאו על הרב אברג'ל זצ"ל בקולו, קללות וגידופים נוראים. ועל החלבן זצ"ל בקולו, מפתה אישה לעבירה. ברור לכולם שהדברים לא היו ולא נבראו בגדולים וצדיקים וקדושים אלו. אני במכוון הבאתי דוגמאות להראות שאפשר הכל.
כתבת פה גם דברים שאינם נכונים, ולא אפרט!

ידוע למישהו איפה הוא גר? היום הסתובבתי ברמת אלחנן חצי שעה לחפש מקוה הכל היה סגור חוץ מזוצ'קה שאולי היה פתוח אבל אין חניה

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון