• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מייל של לשכת הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו שליט"א

למה אתה חושב שזה ענינך?
שמת לב שנכנסת לפרטיות של אדם אחר?
אם אין לך אימייל של מי ששאלתי עליו, אז פשוט אל תענה.
שאלתי בפורום הזה, כמו בעוד מקומות, כי חשבתי שאולי מישהו ידע.
כנראה טעיתי. זה הכל.
אתה חוקר אותי???

לא יצאתי נגד כלום. פשוט חיפשתי אימייל של רבנים מסוימים. אם אין לך תשובה פשוט אל תענה.
בטח ובטח שלא תעיר לי או תחקור אותי.
הסיבות שלי לחפש את האימייל אינן ענינך.
תלמד קצת נימוס ולא לדחוף את אפך לענינים שאינם שלך.
נקודה.

שום דבר לא אומר דרשני, חוץ מהחוצפה שלך להתערב בענינים שאינם שלך.
אם אין לך תשובה לשאלה שנשאלת בפורום, פשוט תשתוק.
אתה אדם חסר חינוך וזה בודאי לא מסתדר עם החרדיות שלך.
לא ברור לי ממה בדיוק אתה חרד.

שום דבר לא אומר דרשני, חוץ מהחוצפה שלך להתערב בענינים שאינם שלך.
אם אין לך תשובה לשאלה שנשאלת בפורום, פשוט תשתוק.
אתה אדם חסר חינוך וזה בודאי לא מסתדר עם החרדיות שלך.
לא ברור לי ממה בדיוק אתה חרד.
למה החלטת שאני חרדי?!

אולי זה יעזור לך...
אא"כ אתה מתכוון למייל הרשמי של הרבנות.
הוא התכוון של הבן

לא הבנתי כלום. פותח האשכול מבקש את המיילים של הרב לאו וכן סתיו (כמו שמופיע בכותרת) ואחר כך יוצא על מי שמבקש את המיילים שלהם?
או שמישהו ערך את הכותרת ועשה פה בלאגן גדול. כי לפי הכותרת בהחלט פותח האשכול ביקש גם של סתיו. אבל הוא גם יוצא תוך כמה הודעות על מי שרוצה את של סתיו.

הכוונה לבנו הגר"ד לאו שליט"א הרב הראשי כיום
ולא לאביו הגרי"מ לאו שליט"א הרב הראשי בדימוס
הוא התכוון של הבן
כמובן, הבנתי, אבל התכוונתי שאם זה דחוף הוא יוכל להגיע לבן דרך האבא.
או שמישהו ערך את הכותרת ועשה פה בלאגן גדול. כי לפי הכותרת בהחלט פותח האשכול ביקש גם של סתיו. אבל הוא גם יוצא תוך כמה הודעות על מי שרוצה את של סתיו.
אכן, הכותרת שונתה.

@יוסיפינק הנה הטלפון של הרב דוב ליאור 029961872
בדרך כלל הוא עונה בעצמו
1. תודה רבה עבור מספר הטלפון, הוא בהחלט עוזר לי. אם יש למישהו אימייל או מספר טלפון של רבנים נוספים מהרשימה שפרסמתי לפני מספר ימים, אני מראש מודה על העזרה.
אכן, אני מחפש דרך ליצור קשר עם מספר רבנים חשובים (בעיני, וכנראה לא רק בעיני). אין לי שום ויכוח עם מי שדעתו על חשיבותם שונה מדעתי.
בבקשה לא להתחיל איתי שום ויכוח על כך. אני לא כתבתי בשביל להתחיל שום ויכוח על חשיבות רבנים או על סמכותם.
2. אותו אדם, התחיל איתי שרשרת התכתבויות, שבעיני הן מחוצפות ומעליבות, ומתחיל לחקור אותי מה ולמה וכמה, כשזה בכלל איננו ענינו.
אני כתבתי וביקשתי עזרה באיתור אימיילים של אותם רבנים, אבל גם טלפונים הם דרך מצוינת ליצור קשר, ואני כבר אבקש מאותם רבנים, בשיחה ישירה, את האימייל שלהם או דרך אחרת ליצור איתם קשר בכתב, כדי להעביר אליהם חומר כתוב.

תודה רבה מראש לכל מי שעוזר לי להשיג את האימיילים או הטלפונים של אותם רבנים.

אכן, התכוונתי לרב ישראל מאיר לאו, שאותו פגשתי אישית, אם כי מזמן, וגם לבנו, כבוד הרב דוד לאו, שגם אותו פגשתי אישית, וגם זה היה מזמן.
פרטי הקשר של שניהם נעלמו לי במשך הזמן ולכן אני מחפש אותם מחדש.

לא הבנתי כלום. פותח האשכול מבקש את המיילים של הרב לאו וכן סתיו (כמו שמופיע בכותרת) ואחר כך יוצא על מי שמבקש את המיילים שלהם?
פשוט מאוד: בסך הכל כתבתי בקשה תמימה של עזרה באיתור האימיילים (ואם אין - אז מספרי הטלפון הישירים) של מספר רבנים, לצורך משלוח של מסמך כתוב ובקשת תגובה מהם.
לא שיניתי שום כותרת של השרשור, אולי מישהו אחר שיחק בזה.
אני גם לא התכוונתי שיהיה פה איזה שהוא ויכוח על "מה כמה ולמה" בענין הזה.
את השרשור הבלתי ראוי הזה התחיל מישהו שלא היה צריך לעשות את זה מלכתחילה.

חזור
חלק עליון