• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מייל של לשכת הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו שליט"א

אולי זה יעזור לך...
אא"כ אתה מתכוון למייל הרשמי של הרבנות.

אולי זה יעזור לך...
אא"כ אתה מתכוון למייל הרשמי של הרבנות.
הכוונה לבנו הגר"ד לאו שליט"א הרב הראשי כיום
ולא לאביו הגרי"מ לאו שליט"א הרב הראשי בדימוס

זה המייל של הלשכה כמבואר באתר הרבנות הראשית
  • דואר אלקטרוני rabbia@rab.gov.il
  • המייל של מרן הראשל"צ זה בשינוי אות אחת
בס"ד,
האם המייל הזה הוא מייל כללי של הרבנות הראשית או של אחד משני הרבנים הראשיים?
אני מחפש את האימיילים ה-י-ש-י-ר-י-ם של שני הרבנים הראשיים, כל אחד לחוד, לא של הלשכה.
מהו האימייל בשינוי אות אחת, כפי שהוזכר למעלה, עבור לשכת הראשל"צ?

נערך לאחרונה:
בס"ד,
אני מחפש את האימיילים (עדיפות לאימייל, אבל אשמח גם על כל דרך אחרת לפניה ישירה) של כבוד הרבנים האלו:
הרב דויד סתיו, הרב דב ליאור, הרב יובל שרלו, הרב שלמה אבינר, הרב דוד חי הכהן, הרב אליקים לבנון, הרב בני קלמנזון, הרב אורי שרקי, הרב איתן אייזמן.

בס"ד,
אני מחפש את האימיילים (עדיפות לאימייל, אבל אשמח גם על כל דרך אחרת לפניה ישירה) של כבוד הרבנים האלו:
הרב דויד סתיו, הרב דב ליאור, הרב יובל שרלו, הרב שלמה אבינר, הרב דוד חי הכהן, הרב אליקים לבנון, הרב בני קלמנזון, הרב אורי שרקי, הרב איתן אייזמן.
אתה רוצה שיתירו לך עלייה להר הבית????;)

לפני כמה שנים שלחתי שאלה לגר"ד לאו, ועד היום לא קבלתי מענה...
לא נראה לי שהוא נוהג לענות תשובה לכולם, אלא רק למי שהוא מכיר.
ובכלל גם הראשונים לציון כמדומני שלא נהגו לענות לכל אחד, אלא רק מרן זיע"א, ויבדלח"ט בנו מרן שליט"א.
כיעויין בהקדמה לשו"ת הראש"ל ח"א.

לפני כמה שנים שלחתי שאלה לגר"ד לאו, ועד היום לא קבלתי מענה...
לא נראה לי שהוא נוהג לענות תשובה לכולם, אלא רק למי שהוא מכיר.
ובכלל גם הראשונים לציון כמדומני שלא נהגו לענות לכל אחד, אלא רק מרן זיע"א, ויבדלח"ט בנו מרן שליט"א.
כיעויין בהקדמה לשו"ת הראש"ל ח"א.
מה צריך יותר מזה

להזכירך אתה בפרום מורשת מרן ואתה בשירשור על הגר"ד לאו שהוא רה"ר ולא (ר') דוד סתיו (כפי שמכנים אותו גדולי הדור) שיוצא נגד הרה"ר ורוצה לעשות היתרים מוזרים.
ראיתי בכניסה לאחד מבתי הכנסת שלו שלט שכתוב שם בבית הכנסת יתקיים הספד לפלוני מפי
"הרב" דוד סתיו "רבה" של שוהם
הרב פלוני ראש ישיבה פלוני
הרבנית אלמונית ראשת ישיבה פלוני
וכן היה שם שלט
שכתוב שכל האנשים יבואו לשחק במשחקי קופסא ביום שב"ק בשעה 20:00 בליל שבת
בקיצור משוגעים משוגעים
הרב דוב ליאור ת"ח באמת רק שמתיר עליה להר-הבית
לגבי השאר
לא מכיר
מה אין לך רבנים אחרים לפנות מה אין לך את מרן שליט"א לשאול ?(ועוד רשימה ארוכה של רבנים)
את מי אתה מחפש לאיפה הגענו בפרום מורשת מרן לשאל על רבנים מזרחנקים
ודע כי יש מזרחנקים צדיקים באמת
כדוגמת
הגאון ר' עמיאל שטרנברג שליט"א (ואחיו הגאון ר' מרדכי זצ"ל) ראש ישיבת הר המור שהיתי גר ליד ישיבתו באמת האברכים שם ת"ח גדולים צדיקים ויראי שמים
הגאון ר' יעקב שפירא שליט"א ראש ישיבת מרכז הרב
ועוד

נ.ב במחילה מכבודו אני כותב ככה בגלל הכעס שיש לי ע"ז שכתבת כך בפרום תכתוב כך בפרום של המזרחנקים או במקומות אחרי.

בברכה שתזכה להגדיל תורה ולהאדירה ותזכה ללמוד מתורת מרנן ורבנן באמת ולא לחפש אחרי כל אחד שחושב שהוא "הרב הגאון"

להזכירך אתה בפרום מורשת מרן ואתה בשירשור על הגר"ד לאו שהוא רה"ר ולא (ר') דוד סתיו (כפי שמכנים אותו גדולי הדור) שיוצא נגד הרה"ר ורוצה לעשות היתרים מוזרים.
ראיתי בכניסה לאחד מבתי הכנסת שלו שלט שכתוב שם בבית הכנסת יתקיים הספד לפלוני מפי
"הרב" דוד סתיו "רבה" של שוהם
הרב פלוני ראש ישיבה פלוני
וכן היה שם שלט
שכתוב שכל האנשים יבואו לשחק במשחקי קופסא ביום שב"ק בשעה 20:00 בליל שבת
בקיצור משוגעים משוגעים
הרב דוב ליאור ת"ח באמת רק שמתיר עליה להר-הבית
לגבי השאר
לא מכיר
מה אין לך רבנים אחרים לפנות מה אין לך את מרן שליט"א לשאול ?(ועוד רשימה ארוכה של רבנים)
את מי אתה מחפש לאיפה הגענו בפרום מורשת מרן לשאל על רבנים מזרחנקים
ודע כי יש מזרחנקים צדיקים באמת
כדוגמת
הגאון ר' עמיאל שטרנברג שליט"א (ואחיו הגאון ר' מרדכי זצ"ל) ראש ישיבת הר המור שהיתי גר ליד ישיבתו באמת האברכים שם ת"ח גדולים צדיקים ויראי שמים
הגאון ר' יעקב שפירא שליט"א ראש ישיבת מרכז הרב
ועוד

נ.ב במחילה מכבודו אני כותב ככה בגלל הכעס שיש לי ע"ז שכתבת כך בפרום תכתוב כך בפרום של המזרחנקים או במקומות אחרי.

בברכה שתזכה להגדיל תורה ולהאדירה ותזכה ללמוד מתורת מרנן ורבנן באמת ולא לחפש אחרי כל אחד שחושב שהוא "הרב הגאון"
אין לך מושג למה שאלתי, אבל זה לא קשור בשום אי הסכמות ביניהם.

חזור
חלק עליון