• ניתן לשלוח מערכות ויישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

מספר קוים שנפתחו לאחרונה -------- לא נייעס חדשות וכד' ...

אני רוצה שתמחקו את המספר שלי 0527615011 לפני שאני יגיש תלונות ותביעות נגדכם דחוף מהמספר של הנסיעות 036998336
מה הקשר אלי ???
למה אתה פונה אלי ?????
קו של רשעים אכזריים, בעלי מידות רעות.
וזאת למה ????
אני התקשרתי לקו הזה וזה מנתק

מצנתקי מציקי ומקיצי נרדמים. מצנתקים בשעות מאוחרות ביותר, 2 בלילה, מלחיצים את האנשים, מי מתקשר בשעה כזו, מעירים את הילדים, שמאבדים את השינה וכו' וכו'
אני חייב לשתף אתכם
ככה דבר ראשון שלא תחשבו אחרת
אני לא קשור באופן אישי למערכת הזו
אני מכיר באופן אישי את מנהל הקו
הטענות שלכם על הקו נכונות גם אני היתפלאתי שזה מצנתק לי בשעה אחת ולאחר מכן [למספר של הגמח שלי ]בארבע ...
היתקשרתי כבר באחת לחבר שלי וסיפרתי לו מה קורה
הוא שיתף אותי במה שמתרחש אצל מי שמנהל בפועל את הקו
[חבר שלו שיש לו ידע בתיפעול מערכות]
שימו לב הבנאדם כל הלילה מנסה לעצור את הצינתוקים
ולא מצליח כאילו האתר מסרב פקודה ולא מוכן לעצור את הצינתוקים
ישנם כאלו שהיצטרפו לרשימת התפוצה ואז פשוט קיבלו במשך כל הלילה את כל הכאבי בטן של הנוער
האברך שפתח את הקו התכווין לטובה חלילה וחס הוא לא התכווין בכלל להפריע לאדם אחד ...

בברכת והייתם נקיים .....
והוי דן את כל האדם לכף זכות

מה הקשר אלי ???
למה אתה פונה אלי ?????

וזאת למה ????

אני חייב לשתף אתכם
ככה דבר ראשון שלא תחשבו אחרת
אני לא קשור באופן אישי למערכת הזו
אני מכיר באופן אישי את מנהל הקו
הטענות שלכם על הקו נכונות גם אני היתפלאתי שזה מצנתק לי בשעה אחת ולאחר מכן [למספר של הגמח שלי ]בארבע ...
היתקשרתי כבר באחת לחבר שלי וסיפרתי לו מה קורה
הוא שיתף אותי במה שמתרחש אצל מי שמנהל בפועל את הקו
[חבר שלו שיש לו ידע בתיפעול מערכות]
שימו לב הבנאדם כל הלילה מנסה לעצור את הצינתוקים
ולא מצליח כאילו האתר מסרב פקודה ולא מוכן לעצור את הצינתוקים
ישנם כאלו שהיצטרפו לרשימת התפוצה ואז פשוט קיבלו במשך כל הלילה את כל הכאבי בטן של הנוער
האברך שפתח את הקו התכווין לטובה חלילה וחס הוא לא התכווין בכלל להפריע לאדם אחד ...

בברכת והייתם נקיים .....
והוי דן את כל האדם לכף זכות
דבר ראשון אין לי שום תלונה עליך.
אבל במטותא, תמסור לחברך שהדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות.
אף אחד מבני משפחתי לא הצטרף מעולם ולא ביקש להצטרף לקו הטרמפים, אז בבקשה ממנו שיניח לנו בשקט, ולא יטרוד את מנוחתנו בין אם זה ב2 בצהריים ובין אם זה ב2 בלילה.
ואם כ"כ חשוב לו לעשות את קו הטרמפים הלז, שיפרסם סטיקרים או מודעות רחוב/בעיתונים על קו זה ומי שמעוניין יצטרף, ואז שיטריד את המצטרפים כאוות נפשם.

אני לא סולח, זה גרם לבתי הקטנה להתעורר באמצע הלילה וכתוצאה מכך לאשתי במקום שתישן ותאגור כוחות לעבודתה ליום המחר, לנסות להרדים את הבת, וכתוצאה מכך היא ישנה מאוחר מאוד, ואיחרה לעבודה וכו' וכל היום היתה שכורה מעייפות, בקושי תפקדה בעבודה ובבית, והפסידה ארוע חשוב בערב למחרת.
וכל זה מחמת צדקותו של מזכה הרבים הנלוז הנ"ל.

תמסור לחברך שהדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות.
אנוס רחמנא פטריה
שיפרסם סטיקרים או מודעות רחוב/בעיתונים על קו זה ומי שמעוניין יצטרף
ככה דרך העולם במסחר וכד' (גם מי שיש לו פלאפון לא כשר מקבל הרבה הודעות של פרסום. גם במייל מקבלים)

תחילתו בפשיעה וסופו בפשיעה
למה תחילתו פשיעה ???
וכי היה לו לדעת שהמערכת תשתולל ???
האם גם על הנהלת קו דרך המלך אתה מקפיד ????
או שמא זה מעניין אותך אז לא שייך ????
ואולי גם על קווי ההתרמות למיניהם ????

למה תחילתו פשיעה ???
וכי היה לו לדעת שהמערכת תשתולל ???
האם גם על הנהלת קו דרך המלך אתה מקפיד ????
או שמא זה מעניין אותך אז לא שייך ????
ואולי גם על קווי ההתרמות למיניהם ????
תחילתו בפשיעה כי חייג למי שלא ביקש ממנו מעולם שיחייג אליו.
וכן אני מקפיד על כל הקווים שמחייגים אלי מבלי שנרשמתי, יהיו חשובים ויקרים ככל שיהיו.

תחילתו בפשיעה כי חייג למי שלא ביקש ממנו מעולם שיחייג אליו.
וכן אני מקפיד על כל הקווים שמחייגים אלי מבלי שנרשמתי, יהיו חשובים ויקרים ככל שיהיו.
אני מבין שגם למי שמתקשר אליך בטעות ....
כי טעה במספר
כנראה שאתה לא יודע כל כך איך עובדת המערכת של ימות המשיח ....

אני מבין שגם למי שמתקשר אליך בטעות ....
לא ממש לא, מי שחייג בטעות ובשגגה, אכבדו ואעמידו על טעותו בכל הכבוד, כי קורה וטועים.
אבל מערכות שמחייגות כדי לפרסם טרמפים, צדקות דרשות ברכות התרמות וישועות מקיפות וכל כיוצא בזה ללא שנרשמתי וביקשתי, זה ממש פשיעה.
כי טעה במספר
דווקא יודע. חוצפה יסגי.

דבר ראשון אין לי שום תלונה עליך.
אבל במטותא, תמסור לחברך שהדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות.
אף אחד מבני משפחתי לא הצטרף מעולם ולא ביקש להצטרף לקו הטרמפים, אז בבקשה ממנו שיניח לנו בשקט, ולא יטרוד את מנוחתנו בין אם זה ב2 בצהריים ובין אם זה ב2 בלילה.
ואם כ"כ חשוב לו לעשות את קו הטרמפים הלז, שיפרסם סטיקרים או מודעות רחוב/בעיתונים על קו זה ומי שמעוניין יצטרף, ואז שיטריד את המצטרפים כאוות נפשם.

אני לא סולח, זה גרם לבתי הקטנה להתעורר באמצע הלילה וכתוצאה מכך לאשתי במקום שתישן ותאגור כוחות לעבודתה ליום המחר, לנסות להרדים את הבת, וכתוצאה מכך היא ישנה מאוחר מאוד, ואיחרה לעבודה וכו' וכל היום היתה שכורה מעייפות, בקושי תפקדה בעבודה ובבית, והפסידה ארוע חשוב בערב למחרת.
וכל זה מחמת צדקותו של מזכה הרבים הנלוז הנ"ל.
אתה צודק בהחלט,
לפי איך שבררתי ואיך שזה נראה יש אנשים שקיבלוא ת הצינטוק כבר בשעה 4 בצהרים. ככה שזה הופעל מוקדם.
בנוסף שימו לב שלא כל קידומות החיוג קיבלו את הצינטוק (נראה לי ש 055 ו 058 לא קיבלו) אז ככה שזה באמת נעצר בסופו של דבר.
כפי שזה נראה לא הפעילו צינטוק לרשימה מסויימת אלא לכל המספרים שנמצאים בקידומות של הקומה הכשרה ויש הרבה אירגונים שעושים את זה בכל מיני קמפיינים שהם רוצים שכל החרדים ידעו ממשהו מסויים או שיתרמו להם הרבה יותר אנשים.
אתה יכול באמת לא לסלוח עכשיו אבל אחרי שיירגע המצב תשקול שוב אם מגיע לבן אדם ההוא שהתכוון לטובה וגם ניסה לעצור את זה (כפי שכתבו לעיל)

אתה צודק בהחלט,
לפי איך שבררתי ואיך שזה נראה יש אנשים שקיבלוא ת הצינטוק כבר בשעה 4 בצהרים. ככה שזה הופעל מוקדם.
בנוסף שימו לב שלא כל קידומות החיוג קיבלו את הצינטוק (נראה לי ש 055 ו 058 לא קיבלו) אז ככה שזה באמת נעצר בסופו של דבר.
כפי שזה נראה לא הפעילו צינטוק לרשימה מסויימת אלא לכל המספרים שנמצאים בקידומות של הקומה הכשרה ויש הרבה אירגונים שעושים את זה בכל מיני קמפיינים שהם רוצים שכל החרדים ידעו ממשהו מסויים או שיתרמו להם הרבה יותר אנשים.
אתה יכול באמת לא לסלוח עכשיו אבל אחרי שיירגע המצב תשקול שוב אם מגיע לבן אדם ההוא שהתכוון לטובה וגם ניסה לעצור את זה (כפי שכתבו לעיל)
כבר הבהרתי לעיל.
לא בקשתי מעולם מכל קווי השיווק התרמות חסדים וישועות, להתקשר אלי, לא בשעות היום ולא בשעות הלילה.
רכשתי מכשיר טלפון כדי שישרת אותי לצרכיי, ולא כדי שאחרים יבלבלו לי את המוח, בכל עת שיעלה רצון לפניהם.
אני מוותר על כל הידיעות החשובות שבעלי הקווים הנ"ל רוצים ליידע אותי בעל כרחי ושלא בטובתי.
אשר על כן אינני סולח, בין אם יחייגו ב2 לפנות בוקר בין אם יחייגו בשעות אחרות.
אם ברצונם ליידע הודעות חשובות ולהושיע את ישראל, שיפרסמו את המספר שלהם, ומי שמעוניין יצטרף, ורק המצטרפים יקבלו הודעות עד שתצא נפשם.

אין פה מקום להתנצלות שקרתה תקלה בשעה, כאשר כל העסק הזה הוא פשע מתחילתו ועד סופו.

אם מדובר בארגונים שמתרימים אותך כנראה שגם אין להם את הכסף לשיווק ופרסום והאפשרות של שליחת צינטוק יותר זולה עבורם.
בכ"א מדובר בעשרות ארגונים ואין אפשרות ליידע א כולם בטענות שלך למרות שהם צודקות מה שכן אפשר זה לבקש ממשרד התקשורת לעשות פרוייקט כמו מה שהם עשו שנקרא "אל תתקשר אלי" שיחסום גם שליחת צינטוקים וכך השלווה תחזור לכל עם ישראל!!!

חוצפא יסגי.
דווקא יודע. חוצפה יסגי.
מערכת ימות המשיח זה סוג של חברת טלפונים כמו הוט סלקום ופלאפון
שהיא זו מפעילה כיום נתח של כשבעים אחוזים מכלל הקווים המסתובבים בשוק
דרך המלך עולם החדשות וכד'
קבוצות משפחתיות וקווי כוללים ואפילו קווי מידע למיניהם
החברה מקבלת ממשרד התקשורת תגמול על כל מס' דקות שמתחברים לקווים שלהם
ולכן יש להם אינטרס שאתה תחייג אליהם איך גורמים לכך פשוט מוכרים את ספר הטלפונים של כלל המשתמשים השונים בקווי המידע
לכל מיני מפעילי קווים למינהם ואז נכנס להם אלפי דקות ....
ויש מה להרחיב בנושא
לא כעת אולי בפרטי

חזור
חלק עליון