• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

מספר קוים שנפתחו לאחרונה -------- לא נייעס חדשות וכד' ...

מערכת ימות המשיח זה סוג של חברת טלפונים כמו הוט סלקום ופלאפון
שהיא זו מפעילה כיום נתח של כשבעים אחוזים מכלל הקווים המסתובבים בשוק
דרך המלך עולם החדשות וכד'
קבוצות משפחתיות וקווי כוללים ואפילו קווי מידע למיניהם
החברה מקבלת ממשרד התקשורת תגמול על כל מס' דקות שמתחברים לקווים שלהם
ולכן יש להם אינטרס שאתה תחייג אליהם איך גורמים לכך פשוט מוכרים את ספר הטלפונים של כלל המשתמשים השונים בקווי המידע
לכל מיני מפעילי קווים למינהם ואז נכנס להם אלפי דקות ....
ויש מה להרחיב בנושא
לא כעת אולי בפרטי
כיצד הלה עושה סחורה בפרתו של חברו?
אין מחילה כלל לא בזה ולא בבא.

באותו נושא
גם אני לא סולח לקו ההטרדות המטריד בצינטוקים כל יום ללא שום אפשרות הסרה מרשימת התפוצה, בגללו נגמר לי המקום ברשימה השחורה בפלאפון, והוא ממשיך, יה"ר שיקבל קנס ענק או תביעה יצוגית על ההטרדה שמטריד את רוב לקוחות הקומה הכשרה.
וחבל שאיני יודע באזה חברה הוא נמצא.
ימות המשיח מתנערים ממנו, אבל אני לא מאמין להם, ויתכן שהוא משתמש במערכות שלהם.
נ.ב וזה חוץ מההזיות והספקולציות המטורפות שהוא וחבריו הוזים בקו הזה, יש להם תחביב לזרוע בהלה בציבור בכל תחום אפשרי.

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
באותו נושא
גם אני לא סולח לקו ההטרדות (המכנה עצמו קו הגאולה) של רוני שפירא המטריד בצינטוקים כל יום ללא שום אפשרות הסרה מרשימת התפוצה, בגללו נגמר לי המקום ברשימה השחורה בפלאפון, והוא ממשיך, יה"ר שיקבל קנס ענק או תביעה יצוגית על ההטרדה שמטריד את רוב לקוחות הקומה הכשרה.
וחבל שאיני יודע באזה חברה הוא נמצא.
ימות המשיח מתנערים ממנו, אבל אני לא מאמין להם, ויתכן שהוא משתמש במערכות שלהם.
נ.ב וזה חוץ מההזיות והספקולציות המטורפות שהוא וחבריו הוזים בקו הזה, יש להם תחביב לזרוע בהלה בציבור בכל תחום אפשרי.
תלחץ כוכבית ואח״כ תשע

למה לא אומרים את זה בתחילת התפריט הראשי להסרה הקש.. אני אמור לנחש את המספר הזה? לחצתי כל מספר אפשרי ולא עזר, נראה אם כעת זה יעזור ויפסיקו לצנטק.
איני קשור אליהם, רק אומר לך מה עזר אצלי ואצל עוד רבים.

מחילה רבותי היקרים זה הפעם הראשונה שאני רואה את הדיון המעניין הזה, ברוך ה' שאין לי טלפון שיוכלו להטריד אותי...
אמנם לפעמים מצלצלים לטלפון שברכב וזה מבלבל ומטריד, אבל תודה לה' 'החרימו' לי את הרכב ויש לי שקט מכל הכיוונים
רק דבר אחד אני לא מבין למה אתם משאירים את הטלפון דלוק בשעות המנוחה שלכם? אתם כוננים של מד"א? מה יקרה אם תכבו את הטלפון בשעות המנוחה והשינה, או לפחות תעשו על ריטוט בשעה שיש ילדים ישנים? זה באמת פליאה נשגבה ממני לא אוכל לה.

בשעות המנוחה שלכם?
הלוואי שהיו מפריעים רק אז, המציקים הללו מציקים בכל עת ובכל שעה...
מה יקרה אם תכבו את הטלפון בשעות המנוחה
לא תמיד זה אפשרי, בפרט כשיש הורים מבוגרים שאינם בקו הבריאות, וצריכים להיות זמינים אליהם כל הזמן. וכו' וכו'.

אבל עיקר הבעיה היא לא בנו בעלי המכשירים, אלא בחבורת הגזלנים השודדים שגוזלים את חירותינו בצנתוקים מבלבלי מח, ומוציאים מן הדעת.

מחילה רבותי היקרים זה הפעם הראשונה שאני רואה את הדיון המעניין הזה, ברוך ה' שאין לי טלפון שיוכלו להטריד אותי...
אמנם לפעמים מצלצלים לטלפון שברכב וזה מבלבל ומטריד, אבל תודה לה' 'החרימו' לי את הרכב ויש לי שקט מכל הכיוונים
אולי הדיון מעניין אבל אתה איש עוד יותר מעניין

כנראה מסתובב עדיין עם אסימונים...
ונוהג על סוסיתא או על כרמל...
לא תאמין אבל באמת יש לי אסימונים וטלכרד בכיס!
[האסימונים לשער גריס]
היה לי רכב יותר מעודכן חשמלי, אבל ב"ה לקחו לי אותו. אני מחפש חמור אם יש למישהו.

. קו אירועים ושמחות [חתונות שהוחרמו על ידי ראש הישיבה מפאת הגיל או שאין מספיק משמחים ] 0795004154
[ניתן לעדכן גם על 7 ברכות ללא מנין , בר מצוות של יתומים וכד']
אני רוצה לפתוח את קו אירועים ושמחות מחדש
יש לי ידע בתפעול המערכת וכו'
@עובדי ה'..👈👈. כבר דיברתי איתך בעבר 025861451

וכן אם מישהו רוצה מידע ועזרה לקו כלשהו אשמח לעזור

חזור
חלק עליון